Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Nucik - Lucky day
GamePark.cz fórum > Hry > Soldat
Nucik
Takže i já jsem se rozhodl, že by jsem mohl nějaké to movie zkusit udělat.

Link: download

Hned jako první chci říct, že se nechci chlubit tím, že je to video skvělé, protože vím že je hrozné a ani nestojí za to abych ho sem postnul. Ale přece jen chci slyšet vaše názory a kritiku. Jak říkávám, nekritizuj dokud nezkusíš. A právě to byl můj účel, zkusit si jestli mě tvorba videa bude bavit, jestli na to budu mít dostatek času a fantazie. Napadlo mě zpousty nápadů, co by se ve videu mohlo objevit, ale chtěl jsem to mít hotové ( co nejrychleji ), a tak jsem tam naházel fragy z CW odehraných během měsíce a hudbu jsem sháněl taky nějak na poslední chvilku. Omlouvám se za kvalitu videa, ale jelikož mám slabší PC tak nemohu nahrávat na " full size "( zlobí mě FPS =( ).

Ponaučení:
1. Nedělat video dokud neseženu kvalitnější PC ,a nebo nevyřešim problém s FPS.
2. Pokud budu pokračovat v tvorbě videa ( což bych rád ), mít připravenou muziku a z fragů tam dávat opravdu jen ty kuriozity.
3. Někomu může přijít úsměvné to, že jsem pracoval v " WMM ", ale jak říkám, chtěl jsem to mít hotové co nejdříve, a tak na učení se s programem Sony vegas jsem rychle zapoměl a teď se na to vrhnu =)


EDIT: doporučuju nepouštět v full screen =p
FannyBoy
první připomínka že na horší share server si to hodit nemoh :) pak editnu až to uvidím :)


promiň ale nemůžu se na to dívat, ta kvalita je hrozná prostě a já tam nic nevidím :)
Machyy
Takže, jak je u mě zvykem vezmu to tak nějak popořadě.
20th century fox v soldat videu (sakra, kde já to viděl) mno nevadí, modovaný soldat mi připadá uplně největší hnusárna co se frag movie týče, takže příště bych radil určitě frapsovat v základním soldatu v angličtině. Kvalita uplně příšerná, upřímně je mi to líto protože ta kvalita je tam velmi důležitá ale holt pokud nejsi hardwarově dostatečně vybaven nedá se nic dělat. Co se efektů týče nebylo to uplně nejhorší, zahlídl jsem i pár nápaditých věcí, hudba celkem ucházející, timing jsem nestačil zpozorovat a podruhé se mi to video sledovat opravdu nechce protože jsem se dost nudil i při prvním sledování. K fragům řeknu, že bylo opravdu těžké na té mazanici něco zpozorovat ale semtam byl hezký záběr, zbytek takový nudný ohraný co se povede v podstatě každou chvíli. V outru byly scény snad ještě rozmazanější než předtím, titulky sdělily co měly..
Co víc dodat.. Tohle movie se prostě nepovedlo, nejsi první ani poslední (ano i já jsem byl vypískán se svým prvním výtvorem blush.gif )
Příště bych se určitě zbytečně neunáhloval a dal si na tom víc záležet thumbsup.gif

4/10
seMtex^
mno.. vicemene souhlasim s Machym.. ta kvalita fakt hruza thumbsdown.gif moc sem se v tom nevyznal kdyz do toho este byl interface..

3/10

gl do dalsiho movie, ale doporucuju prejit na neco jinyho nez WMM..
Nucik
Já sem rád i za těhle pár názorů, a můžu říct, čekal jsem to horší. Jak už jsem napsal v ponaučení, další movie bude, až seženu lepší hardware. Určitě pokud bych dělal 2nd movie tak by to nebylo dělaný v WMM, ale v Sony vegas s kterým se teď budu postupně učit a na 100% vám můžu slíbit, že by to bylo úplně o něčem jiném. Jelikož né, že bych se chtěl chválit, ale jakmile se do něčehu pustim ( pořádně, s trpělivostí a snahou ), né jako toto movie, tak to nějak vypadá.

EDIT: Nevím kde bylo 20th century ermm.gif , doufal jsem, že budu oriiginální.
To outro je vážně rozmazané, schválně.
Fella
Mno,tak movie jsem stahl ,zhledl a celkovy dojem z movie mi zkazila ta hrozna kvalita,jinak si myslim ze by to nebylo spatne movie. Kdyz to shrnu ,tak bych dal 5/10 alespon za snahu se do neceho takoveho pustit :p,ja sam bych nezvlad ani to
iLF&Primozic(Ro)
Vzhledem k tomu, že je to tvé první movie a na jeho tvorbu si měl vcelku málo času se mi to líbilo. sneaky.gif
Jediné co snad můžu opravdu vytknout je málo spreje. teehee.gif
Machyy
QUOTE(Nuc!K @ 19.05.2008, 21:21) *
EDIT: Nevím kde bylo 20th century ermm.gif , doufal jsem, že budu oriiginální.
To outro je vážně rozmazané, schválně.


Mno 20th century fox jsem použil asi tak před rokem a půl, když jsem dělal movie pro jednoho Izraelského hráče, pokud by ses chtěl podívat, tak jsem ti to uploadl zde
Zhul
QUOTE(iLF&Primozic(Ro) @ 19.05.2008, 22:43) *
Jediné co snad můžu opravdu vytknout je málo spreje. teehee.gif

eh? tobe se libi kdyz nekdo zabiji se steyrem se kterym umi kazdy?
QUOTE(Machyy @ 19.05.2008, 20:08) *
(ano i já jsem byl vypískán se svým prvním výtvorem blush.gif )

jaky to bylo mouvi?
xaris
pospa se stydí za svoji hloupost
Sipar
Tak tak Pospo...
Jinak, Machyy první bylo to s tou "zachodovou kefou"?
mAdA_fAkA
Já bych to ohodnotil takhle snaha se cení a aspon se přiučil něčemu novemu a za posledni čas se nenudil u počítače!!
Ale jelikož sem byl mezi prvnima co jsem to viděl ještě než to dal na forum tak už musel byt asi trožku zklamany!! Ani ne v pulce jsem mu psal že se nato neda divat že je to hrozne a že se se nato nedívam..
Ale nakonec mi zvědavost nedala a dodival sem se do konce- nakonec sem byl aji rad že sem nebyl v THX to biggrin.gif a taky si myslim že mnoho lidí si asi nepřečetlo to THX to watching nebo co tam je jelikož se asi nato nikdo nedodival do konce.. whistle.gif jestli budeš dělat něco znova neuspěchej to a dělej to na PC ve škole asi bude lepši než ten co maš doma biggrin.gif
btw jo a jak pišeš problem s FPS tak nevim žebys měl snama něaky problem tongue.gif
iLF&Primozic(Ro)
QUOTE
eh? tobe se libi kdyz nekdo zabiji se steyrem se kterym umi kazdy?

V prvé řadě, už ten smajlík co jsem použil měl naznačit, že se jedná o ironii.Dále tě vyvedu z tvé myšlenky, se steyerem opravdu každý neumí. guitar.gif
coldik
mno když movie tak jedině sony vegas.. je teda pravda, že je to o neco složitější, ale myslím, že bud ve verzi 5 nebo 6 se k tomu dala sehnat slovenština (češtinu sem aspon já nikdy nezchrastil), takže se v tom člověk začal hned líp orientovat a bylo to o něco snažší..
Daniels
Tak sem stahnul, shlednul... a myslel sem si, jak to nebude dobry, ale prijemne me toto video prekvapilo. Zacnu asi tim, ze sis opravdu lepsi uploudovaci server vybrat nemohl. Naprosto super me prisel prechod mezi prvnim a druhym songem, dodal stavu a pekne to zacalo. Jak nekdo psal, ze do videa nepatri upraveny soldat, tak zrovna ten nucikuv je upraveny dobre a ve videu mi prisel jako prijemna a "cool" zmena, akorat skoda, ze je videt interface. Na to, ze je to tvoje prvni video, si myslim, ze tvoje dalsi tvorba ma nejakou budoucnost, toto video podle meho usudku naprosto prevalcovalo to fps movie !

Celkove hodnoceni:
+hudba
+celkove zpracovani
+upraveny soldat
+prvni projekt

-upload server, poprve sem stahoval uz vcera, ale fakt me to odradilo
-kvalita (njn)
-interface
-outro - mlha nic moc a pomerne dlouhe

8,5/10 !!

good work, urcite musis jeste neco splacat

edit: tak sem letmo projel znova topik, a tak pozitivni hodnoceni mam jen ja :X, to moje hodnoceni je opravdu jen moje ^^
Nucik
QUOTE(Daniels @ 20.05.2008, 18:48) *
Na to, ze je to tvoje prvni video, si myslim, ze tvoje dalsi tvorba ma nejakou budoucnost, toto video podle meho usudku naprosto prevalcovalo to fps movie !


Musím se přiznat, že jsem si poprskal monitor při čtení této věty. Díky ti moc, zvedlo mi to sebevědomí =p a chu? do další tvorby. Ale na Siparovu tvorbu určitě nemám.

Machyy tak to se ti omlouvám, neviděl sem. worship.gif

Ještě bych chtěl upřesnit, že to outro je rozmazané schválně.
Sipar
Promiň Pospo že jsem tě neuposlechl. Tak jsem to sosl. Jedna z mála věci co si mi natom líbilao byla ta první písnička a ten nápis Luck Day jak hezky jede do pozadí thumbsup.gif

+ Nápis Lucky Day.
+ Dobrý výběr hudby.
+ Timing.
+ Jsem v thx.
- Interface.
- Vše v modrém, Soldat pod vodou.
- GP Killy, Tonyho taunt.
- Neuškodil by poměr stran 16:9
- Někdy sekaná.
- Nauč se ve Vegasu tongue.gif

Plus mínus 30%.

K Danielsovi si dávám karmu -1 teehee.gif
Daniels
Ze outor je rozmazane schvalne vim.

sipar uz byl na me zly dokonce i na irc !

kazdemu tezko se zavdecit :p

peace
Anakin
podle me dobry movie...nato ze to delal takovou chvilu,nato ze to je toje v Movie Makeru...proste 6/10 a hlavne zato ze nejsem v THX!! :D jinak uz sem se tesil az vydam svoje AnAlKiNg movie..mel jsem uz 3/4 hotovo..jenze se me necekane posral kompl a mam hovno :-)..takize ted premejslim jeslti se dotoho pustim znova,nebo ne...jinak kdyby me chtel nekdo pomoct uvital bych to :-)
Zhul
QUOTE(iLF&Primozic(Ro) @ 20.05.2008, 15:20) *
V prvé řadě, už ten smajlík co jsem použil měl naznačit, že se jedná o ironii.Dále tě vyvedu z tvé myšlenky, se steyerem opravdu každý neumí. guitar.gif

je vidět že hraješ furt jen na gp :q
Anakin
spis ty ses zhule cim dal vetsi frajer...
sytra
Jednoduše, kup si nějakou dostupnou zbraň na jedno použití a prostřel si hlavu - aspoň v normálním soldatu si to mohl natočit =p
froge
Na to že to byla jeho první tvorba uplne super. KValita nic moc mno ale kdys si k tomu poradne sednete tak tam neco videt je, ten interface se mi fakt libil.
Proste se mi to libilo.

EDIT: zhuleja soldat uz njaky ten patek hraju a prvni zbarn co sem kdy umel (teda myslim) byla FN minimi pak ak (sou skoro stejne)a tet sem se ucil ze steyrem je to daleko tzsi nez s temi zbranem pred tim a kazdy s nima fakt neumi jo a pripomina mi to hlasku "dalsi lama s M79 kterou mimochodem uz vidm malokdy .... Tot vse .
Anakin
froge myslim ze ak ani neni lehky tak jak myslis...ikdyz steyr je docela tezkej tak bych rek ze AK je tezsi...teda aspon me se hraje se steyrem lip nevim proc :D ale hraju teda s AK furt :D
Snehy
QUOTE(Anakin @ 21.05.2008, 23:40) *
froge myslim ze ak ani neni lehky tak jak myslis...ikdyz steyr je docela tezkej tak bych rek ze AK je tezsi...teda aspon me se hraje se steyrem lip nevim proc :D ale hraju teda s AK furt :D

Styer má o hodně větší rozptyl než ak,takže musís dávkovat ..

Movie dobré,jen mě to pak začalo trošku nudit..Většina názoru byla už tady řečena:
-kvalita
-outro ..................
-nejsem v thx
+pěkný font .......
atd.....

MYSLIM ŽE TO ZACHVILKU BUDE OT ( zase se řeši všchny blbosti kromě toho k čemu je tenhle topic určený )
FannyBoy
QUOTE(Snehy @ 22.05.2008, 13:52) *
MYSLIM ŽE TO ZACHVILKU BUDE OT ( zase se řeši všchny blbosti kromě toho k čemu je tenhle topic určený )

TO JE TEDA STRASNY! BUDE TU HROZNEJ NEPORADEK VID?
..
K těm zbraním, jak vysvětlíte slovo "umět"... Já teda umím hrát se všema zbraněma a zároveň neumím ani s jednou._. A jestli je nějaká zbraň těžsí nebo ne... podle mě záleží hlavně na hráči a jka je na tu zbran zvyklej...

sytra
střílet umí každej kokot, myslet u toho je schopná tak 1/10 a o to jde...
Zhul
at uz se steyrem umis ci neumis zbran je to ucina akorat tak na ty co se do tebe netrefej stejne jako vsecky automaty
topic: to fragmouvi sem zhlid a nazor jako ostatni.....
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.