Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Mafia 2
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty: United Offensive > Mimo mísu
dr.w3cko©
neco malo a hre mafia 2 na kterou uz je fornta thumbsup.gif
Rumčajz
urcite to tak skvelou grafiku ve finale mit nebude ale hra to bude dobra to jo
Demon Spawn
Na M2 se těším moc...i kdyby měla stejnou grafiku jako jednička, tak nové prostředí, zápletka a postavy budou rozhodně pro mě jasnou volbou...co se týče souboje GTA4 vs. M2 tak je GTA až na druhém místě...
dr.w3cko©
QUOTE(Demon Spawn @ 02.06.2008, 14:27) *
Na M2 se těším moc...i kdyby měla stejnou grafiku jako jednička, tak nové prostředí, zápletka a postavy budou rozhodně pro mě jasnou volbou...co se týče souboje GTA4 vs. M2 tak je GTA až na druhém místě...

hlavne dabing doufam, ze bude lepci nez na 1
Shotgunman
lepší????
MAFIA měla skvělej dabing...
Mack
http://forum.gamepark.cz/index.php?showtop...t=0&start=0

Nejlepší jsou furt debaty, kde chtěj porovnávat nové GTA a Mafii 2.
Shotgunman
jn, to víš... lidi se snažej předvádět že se v něčem vyznaj biggrin.gif
Rumčajz
obe hry budou husty, je pravda ze kdyby Gta melo ceksej dabing a pribeh jako MAfie tak by bylo o hodne lepsi nez Mafie, ale takhle to je tak na stejno
Shotgunman
no já zase preferuji provedení MAFIA
Demon Spawn
Vzhledem k tomu, že češtinu ve hrách moc nemusím, tak je mě dabbing volnej...k pořádný atmosféře se hodí spíš angličtina.
Srovnávání GTA a Mafie se člověk nevyhne, protože jsou to prostě podobné hry se stejným zameřením...ale já mám stejně radši Colt 1911 a Thompsona než Berettu a MAC10... biggrin.gif
dr.w3cko©
QUOTE(Demon Spawn @ 03.06.2008, 10:10) *
Vzhledem k tomu, že češtinu ve hrách moc nemusím, tak je mě dabbing volnej...k pořádný atmosféře se hodí spíš angličtina.
Srovnávání GTA a Mafie se člověk nevyhne, protože jsou to prostě podobné hry se stejným zameřením...ale já mám stejně radši Colt 1911 a Thompsona než Berettu a MAC10... biggrin.gif

anglictina je sice dobra ale dabing v cestine je proste best,hlavne je prelozeny tak jak ma a ne jako v anglictine kde pulka slov dava uplne jinej smysl biggrin.gif
Demon Spawn
QUOTE(dr.w3cko© @ 03.06.2008, 12:58) *
anglictina je sice dobra ale dabing v cestine je proste best,hlavne je prelozeny tak jak ma a ne jako v anglictine kde pulka slov dava uplne jinej smysl biggrin.gif


Je fakt, že pokud se hra překládá naopak z češtiny do angličtiny, tak může dojít k jistým nesrovnalostem, nicméně pochybuji, že by vydavatel nechal projít překlad nevalné úrovně...bohužel obráceně se to už často říci nedá...někdy má člověk pocit, že to dali překládat dětem na základce jako domácí úkol... biggrin.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.