Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Kingw0rld (KRogers) frag movie
GamePark.cz fórum > Hry > Soldat
KRogers`
Tak když už se tu objevilo FpS clan movie a movie od Nucika a Pospy, tak sem hodím taky moje. Je to moje první movie a taky moje první práce se sony vegas ale na to že měl jsem na to měl jenom měsíc ( tehdy jsem měl trial verzi blush.gif ) tak si myslím že se to aspoň trochu povedlo i když jsem si mohl trochu pohrát s efektama.


TAK TADY JE

BTW. na tom movie mám ještě old nick (je to staré asi 4 - 5 měsíců )
Sipar
Pěkné killy, blikani, hity, běhání po mapě, a absence lepších efektů.
Nějak takhle první moviečka vypadají rolleyes.gif
ScaryOo
Tak jdu taky napsat koment. Hudba: Nelíbí se mi ,že tam máš písničku která už v movie byla (Slipknot - Before I Forget), která byla tušim že ve fb movie. Jinak výběr slušný 5/10 Killy: Na začátku byli kill ktere bych tam fakt nedaval pak od pulky movie už to šlo mě osobně se nejvíc líbila ta snipa na downu na nubce jak si sejmul toho flagera. Takže killy 7/10 . Efekty: No moc sem jich tam nenašel ale lepší než aby jich tam bylo mnoho 7/10 a Celkové provedení: Občas jsem se nudil ale nakonec se mi líbilo že si se snažil být originální viz ty titulky takže 6/10 Celkově bych dal 6/10 s tim že je to tvoje první movie takže dobrý :)
Pospa
Konečně!

Konečně někdo, kdo zpracoval soldat movie podobným způsobem jako já. Žádné krátké záběry na jeden "nádhernej" kill, ale dlouhé akce. Zvolil si i výbornou hudbu, která ač nebyla nějak speciálně načasovaná, tak se tam hodila. Líbila se mi nepřeefektovanost a těch málo decentních efektů, co si použil, se tam taky výborně hodilo. Ke stylu hry není co dodat, skoro žádný sprej (pouze mp5 power, což je další významné plus) a nádherné killy rugrem, nebo m79kou. Prostě jako bych se díval na svoje video po druhý :))) Sice to pro tebe asi nebude taková čest jako kdyby tě pochválil Machy, ale mně se to prostě líbilo. Skoro bych až řekl, že sem unešen. Nečekal sem, že se na soldat scéně objeví někdo, kdo to zpracuje taky tímto způsobem. Jedinou výtku bych měl k centrování akce a panáčka do středu obrazovky, občas ti to divně ujelo...

100/10! :-)
repeek
Za tu anglictinu bych te nejradsi profackoval, ale jinak pekny :-)
KRogers`
Pospo diky moc od tebe me takova pochvala velice potesi turned.gif

BTW. english is not my strong point biggrin.gif
Tequ!La
Pěknýý ;) nebudu radši nic říkat protože nejsem profík ale taky moc nemam rad kdyz je patlačka s efektama.... thumbsup.gif 7/10

btw:Chystám svoje movie tak doufam ze mi nekteri trošku pomůžete kdyz budu potřebovat ;)
TeQuila~
Jo a ježtě bys to mohl dát v Angličtine jinak v poho :D
xhoodx
JAko první movie to je dobrý , pokracuj dal treba mas talent :)

Ale první zasadní vec za kterou bych te zfaackoval já, je ten upload !
Sipar
QUOTE(Tequ!La @ 08.06.2008, 11:42) *
btw:Chystám svoje movie tak doufam ze mi nekteri trošku pomůžete kdyz budu potřebovat ;)

No já doufám že mě přestaneš otravovat neustálým vyptáváním se na nejzákladnější věci ohledně Vegasu.
Zkus checknout moje "Sony Vegas a tvorba frag můví - TUTS FOR NUBS". Odkaz máš v podpisu. A pokud ani tohle nepobíráš tak se přihlaš do nějakého placeného kurzu.

QUOTE(xhoodx @ 08.06.2008, 12:30) *
Ale první zasadní vec za kterou bych te zfaackoval já, je ten upload !

Jako upload luxusní... premium ftw.
TeQuila~
[quote name='Sipar' date='08.06.2008, 12:41' post='661461']
No já doufám že mě přestaneš otravovat neustálým vyptáváním se na nejzákladnější věci ohledně Vegasu.
Zkus checknout moje "Sony Vegas a tvorba frag můví - TUTS FOR NUBS". Odkaz máš v podpisu. A pokud ani tohle nepobíráš tak se přihlaš do nějakého placeného kurzu.
To ne poradil sem si sám ale přesto dík za pomoc
seMtex^
ehm.. nechtel by si to ciste nahodou hodit nekam jinam ? Rapid sux.. whistle.gif
sytra
Angličtina hrůza, když už máš ten soldat česky, piš ty kecy česky..
Killy - o 200% lepší než FPS movie - musím uznat, že některý killy barretem tam stojej za to, jenom teda po první akci jsem se při čumění na ten laos docela nudil, ale potom je to vyrovnáno...
Hudba (jako ve škole) - chvalitebný
Efekty - no v podstatě bez efektů, mohlo by jich být trocha víc
Jinak chtělo by to nějakej svůj novej nápad...

Sešteno a podtrženo 7,5/10
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.