Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Team Fortress 2
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Team Fortress 2
SC0RPI0N
Nevim jak, ale vsimnul jsem si, ze se u doktora odemkla nejaka nova zbran a ja nevim jak jsem to udelal. Je to vyzvama nebo poctem odehranych hodin s postavou? Rovnou sem dam i anketu.
Tatarkas
A proč je to tady a ne v TF2 sekci?
Beluga
Nejlepší je Spy! :) Za něj je to největší "adrenalin."

Ale někdy mě až zaráží, jak se za něj hraje těžko.
SC0RPI0N
QUOTE(Tatarkas @ 16.06.2008, 21:00) *
A proč je to tady a ne v TF2 sekci?

Co kdyby jsi radsi odpovedel?

Za spy si taky obcas zahraju, ale je to s nim strasne tezky. Ho pouzivam jenom na likvidaci stroju. A dost me nastve, kdyz nekdo zavola medika a pak se z neho vyklube spy a zabijeme :D
Kindlinho
Dal bych spye, ale protože mám strašně rád Ramba a Predátora, vybírám Heavyho, u kterýho ještě počítám svůj skill :)))

Za spye jsou nejlepší vychutnávky. Disguisnout se, vlítnout do báze enemáku a řvát "Spy!" no.. a následně je všechny kuchnout, to je prostě k nezaplacení.
Beluga
Je to za něj extrémně těžký, zvláš?, jak jsou lidi ohromně nedůvěřivý a perou to do každýho na potkání.
Ale když už se zadaří, tak to pak je fakt satisfakce jak prdel :)
Jak říkáš, není nad pocit, když se kolem Tebe válí pět mrtvol a v dálce dohořívaj trosky věže... :) A pak si se Spyem vítězoslavně vytáhnout cigárko worship.gif
Kindlinho
"I never really was on your side.."

Nejvýhodnější je disguisnout se za demomana a držet se vzadu, nebejt moc na očích, pokud možno se nemotat okolo sentry gunů a engineerských staveb a hlavně proboha nerushovat svou bázi, když tě healuje nepřátelskej medic. Asi mu to začne bejt divný, když nic neděláš. Na druhou stranu to umožňuje řvát "Spy" a kuchnout toho chudáka :)
Energizer
jasne ze soli :)

u spy je je taky dobry kdyz nekoho killnes, a on si te nekdo vsimne, tak se pred nim zacit prevlikat za demomana a potom kdyz jsi invisible tak si hodis pyra :)
Energizer
QUOTE(SC0RPI0N @ 16.06.2008, 20:45) *
Nevim jak, ale vsimnul jsem si, ze se u doktora odemkla nejaka nova zbran a ja nevim jak jsem to udelal. Je to vyzvama nebo poctem odehranych hodin s postavou? Rovnou sem dam i anketu.

ty zbrane jsou za achievementy, nejprve dostanes blutsauger (12 splnenejch achievementu) to sami jako syringe gun, akorat pri kazdum hitu dostanes +3hp, ale nema criticaly
potom dostanes kritzkrieg, to sami jako medigun, akorat misto nesmrtelnosti dava 100% sanci na critical hit, ale ten starej medigun je lepsi (25 achievementu)
a potom je übersaw je to jako bonesaw, akorat pri kazdym hitu dostanes 25% do übercharge, ale je o 20% pomalejsi

vyplati se nosti blutsauger, medigun, übersaw
Falifax
no když jsem neměl TF2, tak se mi moc nelíbil Scout, ale nakonec je to moje nejoblíbenější postava v celé hře smile.gif
zeBRA
To se hraje přes stým? Nebo mužu to někde stahnout, aniž bych za to platil milióny dolarů? Rád bych si tuhle hru zkusil.
SC0RPI0N
QUOTE(Energizer @ 16.06.2008, 21:52) *
ty zbrane jsou za achievementy, nejprve dostanes blutsauger (12 splnenejch achievementu) to sami jako syringe gun, akorat pri kazdum hitu dostanes +3hp, ale nema criticaly
potom dostanes kritzkrieg, to sami jako medigun, akorat misto nesmrtelnosti dava 100% sanci na critical hit, ale ten starej medigun je lepsi (25 achievementu)
a potom je übersaw je to jako bonesaw, akorat pri kazdym hitu dostanes 25% do übercharge, ale je o 20% pomalejsi

vyplati se nosti blutsauger, medigun, übersaw

Ty 3 hp jsou hodne uzitecny. Jsem s tim dokazal zabit heavyho.
SC0RPI0N
QUOTE(zeBRA @ 17.06.2008, 10:11) *
To se hraje přes stým? Nebo mužu to někde stahnout, aniž bych za to platil milióny dolarů? Rád bych si tuhle hru zkusil.

J pres steam. Ja jsem si koupil orange box, kde jsou i dily Half-life 2 a portal. Stoji to kolem 1400 ,- Samotny TF2 kolem 800,-
zeBRA
QUOTE(SC0RPI0N @ 17.06.2008, 10:27) *
J pres steam. Ja jsem si koupil orange box, kde jsou i dily Half-life 2 a portal. Stoji to kolem 1400 ,- Samotny TF2 kolem 800,-

Tyvole já se ptám jestli se to dá hrát zadarmo a ty mi odpovíš tohle...
Energizer
QUOTE(zeBRA @ 17.06.2008, 10:38) *
Tyvole já se ptám jestli se to dá hrát zadarmo a ty mi odpovíš tohle...

ano je nutne si hru zakoupit, asi pred mesicem byl akce na vikend ze sis to mohl stahnout a hrat, nyni je mozno si koupit hru za 19.99$ + tax a koupit to za krasnych 370kc :)

btw ses hodne vedle scorpione, krabice na megahrach 1200 orange box czech, 900 orange box pl a 600 TF2 CZ
Falifax
dneska není nic zadarmo blink.gif
Falifax
btw Orange box není žádná marnost. 6 her v jedné krabici (počítám i Peggle extreme)
Trex
20. - 23. 6. FREE WEEKEND na Steamu, vsichni muzou hrat TF2 zadarmo, doporučuji thumbsup.gif

dalsi info o TF na 2fort.cz
Falifax
QUOTE(Trex @ 17.06.2008, 13:19) *
20. - 23. 6. FREE WEEKEND na Steamu, vsichni muzou hrat TF2 zadarmo, doporučuji thumbsup.gif

zase?

Valve je na nás nějak hodnej
Energizer
chce aby si to hodne lidi skusilo a koupilo :)
.pernik
"You've got blood on my suit..." :) Spy je prostě postava, co vám do krve nažene asi nejvíc adrenalinu, protože nic není taková "haluz" jako operovat mezi 3 engineerama a pak je všecky sundat turned.gif

Jinak, těšim se na Meet the Sniper a doufám že to bude dobrý jako Scout... biggrin.gif Naopak na co se vůbec netěšim, jsou servery naplněný Pyrama. To bude HELL jak sviň tongue.gif
Kindlinho
To si počkej na Spy achievementy! To budou buď všichni neviditelní, nebo to bude připomínat deathmatch :)
.pernik
No, na Spye se těšim... Pač ty bůny co to budou zkoušet si dám i s prstem v nose, budou se klanit před mim Spy skillem devil.gif biggrin.gif
zeBRA
Tak to na to seru.
Energizer
kdy maji byt achi pro pyra?

btw se divim ze nikdo nedal dema ani engiho, to jsou taky me oblibene postavy :)
Trex
QUOTE(Energizer @ 17.06.2008, 17:00) *
kdy maji byt achi pro pyra?

btw se divim ze nikdo nedal dema ani engiho, to jsou taky me oblibene postavy :)

jak uz jsem tady psal, sleduj 2fort.cz a budes vedet vsechno wink.gif
Energizer
hmm :( ja jeste nemam ty u medica a pyra nemusim :( ja chci achi pro soliho, enga nebo dema :(
Falifax
na Steamu už je Meet the Sniper a myslím, že i ten update
Energizer
http://storefront.steampowered.com/v/index...=5051&cc=NL - link na meet the sniper

diky mokimu, ktery mi to poslal
Falifax
celkem maso ten vid

ale nej bylo, jak mu tam přibývaly ty sklenky s močí biggrin.gif
Energizer
je tam videt i pyrova nova zbran
SC0RPI0N
Soldier- Taky dobry
SC0RPI0N
Jsem to zkousel za spy a je to s nim nehratelne. Vzdycky me odhali a zabijou. Kdyz uz znaji tvuj nick, tak je to na hovno, protoze te hnedka kazdej pozna....
Energizer
jak kdyz znaji tvuj nick? vzdy kdyz jsi prevleceny treba za pyra, tak se jmenujes jako pyro toho tymu, za kteryho jsi prevlecenyho, a pokud tam pyro v tom tymu neni, tak mas stejne nick nekoho jinyho
.pernik
Pánové (ehm.. no teda.. víte, nevim kolik tady komu je.. no nic) ale tady přece vůbec nejde o nějaký jméno... Tady jde především o achievy typu I Fry, k jemuž splňení je potřeba podpálit 10 (!!! - ano, tohle je alarmující číslo, když si uvědomíte kolik lidí to bude za pyra hrát) Spyů. A když je stačí podpálit, myslíte si snad, že bude v tuhle pekelnou dobu možné hrát Spye? Plameny budou šlehat za každej roh, takže vám nepomůže ani cloak, ani převlek turned.gif
Kindlinho
Taky je pěkně blbý to, že jak všichni budou hrát za pyra, tak když pyro zapálí pyra.. no tak ten rychle zhasne..
Energizer
krasne se to ale bude kropit se soldierem devil.gif
SC0RPI0N
Me zajima jak mam spy zapalit cigaretu, abych udelal achivent. Mam ho i pritom zabit? A nechtel by mi nekdo pomoct na zabiti 3 medicu s uberchargem?
ju-ICE
Za spye si zapalis cigaretu tak,ze si otevres balik s cigaretama (disguise kit,tam jak si vybiras za koho se disguisnout) a das defaultně "G" což je taunt.
.Choco.
já osobně hraju nejraději za snipra- je to prostě o postřehu a aimu thumbsup.gif Zkuste vyplnit http://www.test-iq.com/#709830 ;)
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.