Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Spore
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Kindlinho
Download demo-verze SPORE CE

EA včera vydali demo verzi Spore Creature Editoru.. tak se předveďte, co jste vytvořili :)

Co jsem zjistil, tak tyhle thumbnaily obsahují i data samotných příšerek, takže by to mělo stačit sosnout a prohlédnout si to rovnou in-game :) (neověřeno)

Moje:

Kniclapster ve vyšším rozlišení

Moje Spore Galerka
Sawier
ja to dostal k abc a este sem se nedonutil k tomu to nainstalovat :D
Onkoš!

:)
Conan
Zobrazení přílohy, klikněte zde
Beluga
Jde příšerce udělat pindíka? :)
Conan
to nevim ,ale na to, ze je v tom demu minimum moznosti tam jdou udelat brutalni zrudy, ted sem si hral s trihlavy obrim pavoukem :D
*HentaiRush*
Twe, já snad půjdu to dvd od ABC hledat.. :)
Conan
Neni to uplne idealni ,ale snazil jsem se :D
Conan
QUOTE(Beluga @ 21.06.2008, 15:01) *
Jde příšerce udělat pindíka? :)

jde

QUOTE(''HentaiRush'' @ 21.06.2008, 20:08) *
Twe, já snad půjdu to dvd od ABC hledat.. :)

urcite jdou tam delat brutalni zverstva
Gramodeska
Teď jsem se díval, ono to v předprodeji, v download verzi stojí asi 10 €.
Beluga
Tak když jde udělat pindíka, tak to sosám :)
Stejně jsem si tu hru chtěl koupit (vážně, koupit, kvůli komunitě), tak alespoň natrénuju, jak se dělají pořádné potvory :)
Conan
SLAMB

Conan
Šupex
QUOTE(Conan @ 22.06.2008, 14:16) *
SLAMB

To mi připomíná

A vůbec...co je princip hry?
*HentaiRush*
QUOTE(Šupex @ 22.06.2008, 15:10) *
A vůbec...co je princip hry?

Vytvoření svýho zvířátka, své rodiny, svého klanu, svého obyvatelstva planeta a expanze do vesmíru... Taková MMO... Koukni na youtube, určitě tam bude nějáká prezentace (v Levelu cirka před půlrokem o tom byla asi 2hodinová prezentace)
Beluga
Tohle je jen jakejsi editor příšerek - gesto, jak nalákat hráče.

Celá hra by měla vyjít někdy v září a bude se zkládat z takovejch sedmi "miniher."

Prvně začneš jako bakterie v moři. Na principu jednoduchejch hříček budeš požírat všechno, co je menší než ty a vyhýbat se věcem větším.
Vždy po určité době si budeš moct vybrat, co Ti naroste - upgrade. Takže třeba si necháš narůst bičík pro lepší pohyb a tak...
V určitý fázi (tuším, že třetí) se dostaneš na souš a budeš se seznamovat. Tady to imho bude dost připomínat The Sims. Prostě navázeš vztah a budeš mít děcka.
Další fází budou "kmeny." Budeš vytvářet společenství a asi i budovat městečka. Taková civilizace.
Potom budou kmenové války, až postupně ovládneš celou planetu. Technologický pokrok --> cesty do Vesmíru.
Poslední fází je asimilace ostatních planet. Budeš to moct udělat buď mírovou cestou, nebo formou kobylek. Přijdeš, vyžereš to nejlepší a odletíš.

Ty "ostatní planety" budou planety ostatních hráčů, které si hra stáhne z centrálního serveru.

Conan
QUOTE(Beluga @ 22.06.2008, 15:48) *
Tohle je jen jakejsi editor příšerek - gesto, jak nalákat hráče.

No ono to neni jen gesto ,ale spis priprava na ostrej start , aby ten spore svet byl co nejrychleji zaplnen a nebylo tam pusto.
Velrybář
Takže další počítačovej žrout času?
Conan
Energizer
QUOTE(Conan @ 22.06.2008, 16:50) *
tak tohle je husty :)
*HentaiRush*
lol, Conan si udělal podobiznu.. :D
W3N4
Tyjo vypada to uuuuzasne.
Ale jak to presne bude fungovat?? To budou nejaky servery kde bude hrat plno lidi proste neco jako MMORPG??
Lukino
Beluga
QUOTE(W3N4 @ 23.06.2008, 16:19) *
Tyjo vypada to uuuuzasne.
Ale jak to presne bude fungovat?? To budou nejaky servery kde bude hrat plno lidi proste neco jako MMORPG??

Ne, nebude to uplně MMO. Je to singl hra, ale asi jako když jsi hrál Operaci Flashpoint a měl jsi tam uživatelský objekty. Prostě obsah si budou vytvářet lidi mezi sebou. A tak když budeš dobývat planetu ve vesmíru, tak budeš dobývat planetu, kde si hrál jiný hráč. Ale jemu se nic nestane. Prostě se jeho data nahrajou na server, odkud si je ty pososáš (respektive to bude dělat sama hra).
*HentaiRush*
QUOTE(Beluga @ 23.06.2008, 21:19) *
Ne, nebude to uplně MMO. Je to singl hra, ale asi jako když jsi hrál Operaci Flashpoint a měl jsi tam uživatelský objekty. Prostě obsah si budou vytvářet lidi mezi sebou. A tak když budeš dobývat planetu ve vesmíru, tak budeš dobývat planetu, kde si hrál jiný hráč. Ale jemu se nic nestane. Prostě se jeho data nahrajou na server, odkud si je ty pososáš (respektive to bude dělat sama hra).

Hmm.. :) Nekonečná hra.. :)
Beluga
Děcka, jak děláte takový pěkný obrázky? Respektive, kam se to pak ukládá?
Conan
QUOTE(Beluga @ 23.06.2008, 23:46) *
Děcka, jak děláte takový pěkný obrázky? Respektive, kam se to pak ukládá?

mysli,ze je to v dokumentech nekde ,ale stejne to dela jen avatary nebo obrazky v shit rozliseni. Co je dobry je upload videa rovnou na youtube
Beluga
Takže to, co postuješ ty, jsi dělal sám?
btw v nastavení jdou nastavit velikosti těch obrázků.
btw2 štve mě, že nejde udělat z té páteře "odbočku" na dva krky. Když chci mít vícehlavý zvíře, tak to vypadá strašně dementně, když můžu mít jen jeden krk.
Conan
QUOTE(Beluga @ 24.06.2008, 10:19) *
Takže to, co postuješ ty, jsi dělal sám?
btw v nastavení jdou nastavit velikosti těch obrázků.
btw2 štve mě, že nejde udělat z té páteře "odbočku" na dva krky. Když chci mít vícehlavý zvíře, tak to vypadá strašně dementně, když můžu mít jen jeden krk.

jo to sem delal ja, vicehlav udelat jde a krk muzec udelat z ruky, proste podrz rctrl a utrhni cast v kloubu
Kindlinho
Krk jde udělat ruky jo, nemusíš ani "trhat". Stačí označit ruku (tím myslím tu část od zápěstí) a deletnout ji. Pak už si to přesouvej, zvětšuj a otáčej, jak je libo.
Conan
QUOTE(Kindlinho @ 24.06.2008, 12:58) *
Krk jde udělat ruky jo, nemusíš ani "trhat". Stačí označit ruku (tím myslím tu část od zápěstí) a deletnout ji. Pak už si to přesouvej, zvětšuj a otáčej, jak je libo.

jasny ,ale kdyz nechces mit na krku ,kloub (loket) tak to proste utrhnu
Dodge
Dnes jsem v obchodě zaznamenal, že se tenhle tvořič normálně prodává... 150,- Málo sem nechápal.
Beluga
Vždy? jo, ty naše výtvory jsou z demoverze.
Kindlinho
QUOTE(Beluga @ 05.07.2008, 00:08) *
Vždy? jo, ty naše výtvory jsou z demoverze.

Ale není vůbec problém, pohrát si zdarma s plnou whistle.gif
Dodge
Takže si musíš koupit tehle tvořič a ještě k tomu až vyjde normal hru ?
Beluga
No tak nějak. Ten tvořič vyšel hlavně proto, jak už řekl Conan, aby po spuštění hry nebyly prázdné světy, jelikož si ty příšerky budou tvořit převážně právě jen hráči...

Tady máš o té problematice trošku informací - například, že tvůrci očekávali asi 100.000 příšerek a už jich lidi vytvořili "neuvěřitelných" 1.300.000.
W3N4
Mate uz plnou?? Ja uz jo a jsem ve vesmirne fazi. Je to dobra hra, ale ponekud jednoducha (na medium obtiznost).
John_Lenon
sem ve vesmiru a docela me to zacina nudit, je to takovy jednotvarny...
Kindlinho
Od civilizační fáze to začíná být nuda. Vesmír je velká nuda. :|
W3N4
Jj asi tak no :( , hraju uz to jen abych zjistil co bude pak..
Hugo_zly_muz
Hele takže to teda není tak že by se to dalo hrát po netu s jinejma hrářema v reálným čase??? Já teď hraju normál hru sem u kmenový fáze a moc mě to neba :(
Kindlinho
QUOTE(Hugo_zly_muz123456789 @ 14.09.2008, 22:07) *
Hele takže to teda není tak že by se to dalo hrát po netu s jinejma hrářema v reálným čase???

Ne. O tom se snad nikdy nikdo ani nezmínil.;
Kmenová část je poslední "docela-zábávná" část.
 Harry 
Co se me tyce, tak samotny Creature editor byl daleko zabavnejsi, nez cela hra
Hugo_zly_muz
QUOTE(Kindlinho @ 14.09.2008, 22:13) *
Ne. O tom se snad nikdy nikdo ani nezmínil.;
Kmenová část je poslední "docela-zábávná" část.

Aha tak to je naprd a to sem si to chtěl koupit :D tak nic. A k čemu je potom to přihlašování na net tam? sem to skusil a samozřejmě CD-key tak sem to chtěl koupit....
Kindlinho
QUOTE(Hugo_zly_muz123456789 @ 15.09.2008, 08:39) *
A k čemu je potom to přihlašování na net tam?

Sdílení výtvorů.
ju-ICE
Pravda pravda,od kmenovy faze to pomalu upada,sice pak kdyz se clovek dostane do vesmiru tak na chvili me to celkem ohromilo a hral sem si a vytvarel na planetach zivot,to byla chvilku sranda,ale kdyz sem se dostal do stredu vesmiru tak sem mel sto chuti jit tvurcum vynadat xD asi na pet vterin sem se pousmal ale kdyz sem zjistil ze to je vsechno a vic nic tak to bylo celkem dost velky zklamani...jako dostat vecicku na "instantni ekosystem" nebo jak bych to nazval a jeste k tomu omezenou,to je na zabiti xD
lllllllllll
Potřeboval bych pomoct, ale asi už to nikdo nehraje co? :D
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.