Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Co chystáte za další turnaje ?
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty: United Offensive > Turnajové poháry & Klanbáze
Stran: 1, 2
bighead
whistle.gif Winter cup je už pryč a za dveřma je léto, tak jsem se chtěl zeptat, jestli plánujete na blízkou dobu další turnaj ?.. whistle.gif
WITAS
QUOTE(bighead @ 19.06.2008, 16:54) *
whistle.gif Winter cup je už pryč a za dveřma je léto, tak jsem se chtěl zeptat, jestli plánujete na blízkou dobu další turnaj ?.. whistle.gif


Plánů je spousta a pokud vše půjde jak má, tak se brzy něco bude dít, ale už takhle jsem prozradil až moc. rolleyes.gif
Bizziiik
ale už bez WER teamu asi rolleyes.gif
Rumčajz
a beze mě, takže to bude pekně naprd to to nemá ani cenu dělat biggrin.gif
Nenriki
QUOTE(Bizziiik @ 20.06.2008, 18:05) *
ale už bez WER teamu asi rolleyes.gif

cry.gif pesimisto angry.gif
Tatarkas
QUOTE(Bizziiik @ 20.06.2008, 18:05) *
ale už bez WER teamu asi rolleyes.gif

Vy končíte?
WITAS
QUOTE(Tatarkas @ 21.06.2008, 23:38) *
Vy končíte?

Na 99% bude WER team bez Lamiiika
Nenriki
QUOTE(Tatarkas @ 21.06.2008, 23:38) *
Vy končíte?

bizziiik nehraje a witas tím vyhrožuje už dlouho. ale možná když zase využiju své překecávací schopnosti... innocent.gif biggrin.gif
Bizziiik
A striiik paří fifu a když se mu tam tak daří tak myslím že asi by nehrál nevím ale jako že WER team se zase složí je malá pravděpodobnost :-)
Nenriki
QUOTE(Bizziiik @ 22.06.2008, 17:18) *
A striiik paří fifu a když se mu tam tak daří tak myslím že asi by nehrál nevím ale jako že WER team se zase složí je malá pravděpodobnost :-)

ale striiik si pořád ještě na rozdíl od tebe přijde občas zahrát... wink.gif já doufám, že ještě jeden turnaj by sme mohli dát smile.gif
Bizziiik
Nenriky už začíná přemlouvat. Dy? já pařím ale venku :-D no tak nevím jednou bych to mohl přežít
Nenriki
QUOTE(Bizziiik @ 22.06.2008, 21:47) *
Nenriky už začíná přemlouvat. Dy? já pařím ale venku :-D no tak nevím jednou bych to mohl přežít

to sem ještě nezačala přemlouvat pořádně rolleyes.gif a kdo říká, že já nebo striiik venku nepaříme? biggrin.gif a byla bych ráda, kdyby si to jednou přežil thumbsup.gif
Thrasher
O co tu jde . To jako když nebude hrat WER Team tak nebude žádný turnaj ? nebo jako netushiiim.
Nenriki
QUOTE(Thrasher @ 22.06.2008, 22:02) *
O co tu jde . To jako když nebude hrat WER Team tak nebude žádný turnaj ? nebo jako netushiiim.

loooool jak si na to došel? biggrin.gif
Tatarkas
QUOTE(Thrasher @ 22.06.2008, 22:02) *
O co tu jde . To jako když nebude hrat WER Team tak nebude žádný turnaj ? nebo jako netushiiim.

Víš tomu se říká offtopic biggrin.gif
Bizziiik
Noo WER team, noo turnaj biggrin.gif . Ne sranda Hele nenirky já bych teda hrál ale jestli budem mít zápasy v sobotních večerních hodinách tak to asi neodehraju teehee.gif .
Nenriki
QUOTE(Bizziiik @ 23.06.2008, 18:55) *
Noo WER team, noo turnaj biggrin.gif . Ne sranda Hele nenirky já bych teda hrál ale jestli budem mít zápasy v sobotních večerních hodinách tak to asi neodehraju teehee.gif .

omg kdy se hrály zápasy v sobotu večer teehee.gif zajímalo by mě, jaký turnaj se vlastně bude hrát innocent.gif (myšleno v čem, pro ty méně chápavé biggrin.gif )
Tatarkas
QUOTE(Nenriki @ 23.06.2008, 21:00) *
omg kdy se hrály zápasy v sobotu večer teehee.gif zajímalo by mě, jaký turnaj se vlastně bude hrát innocent.gif (myšleno v čem, pro ty méně chápavé biggrin.gif )

Nebude to turnaj v UO? teehee.gif
Parmik68
QUOTE(Tatarkas @ 23.06.2008, 21:05) *
Nebude to turnaj v UO? teehee.gif

Hmm to si nemyslim innocent.gif
Nenriki
QUOTE(Parmik68 @ 23.06.2008, 22:54) *
Hmm to si nemyslim innocent.gif

další člověk s přehnaným množstvím informací biggrin.gif rolleyes.gif
Bizziiik
jinak k tomu WER team už by to nebylo co to bývalo rolleyes.gif . to už by nás tady dal i parmik sám. innocent.gif
Nenriki
QUOTE(Bizziiik @ 24.06.2008, 17:13) *
jinak k tomu WER team už by to nebylo co to bývalo rolleyes.gif . to už by nás tady dal i parmik sám. innocent.gif

jde o to si zahrát, ne? eh-smiley.gif
Demon Spawn
QUOTE(Nenriki @ 24.06.2008, 20:53) *
jde o to si zahrát, ne? eh-smiley.gif


Jak kdy a jak s kým... biggrin.gif

Vždycky se něco chystá, jen to občas trochu déle trvá...ale něco určitě bude... thumbsup.gif
Parmik68
QUOTE(Bizziiik @ 24.06.2008, 17:13) *
jinak k tomu WER team už by to nebylo co to bývalo rolleyes.gif . to už by nás tady dal i parmik sám. innocent.gif


Myslim že čtvrtý výprask od Vás už ani nechcem teehee.gif stačilo když jsem hrál první zápas porti Vám biggrin.gif
Shotgunman
no, zahrál bych si, hlavně proti WER týmu :)) rád zabíjím kamarády biggrin.gif je z toho pak taková ta větší zvrhlá radost :)
Bizziiik
Shote a kdo říká, že by jsi nás zabíjel :-D, aby to nebylo naopak jinak taky bych rád si někdy zahral proti starým EAS a střílel proti jednomu z nejlepších riflerů vůbec. Jo kde jsou ty doby, dyk jsem ještě válel ve hře teď už tak maximálně válím sudy :-D.
Shotgunman
válet 50tky sudy je mnohem příjemnější a chutnější záležitost
Bizziiik
QUOTE(Shotgunman @ 29.06.2008, 19:28) *
válet 50tky sudy je mnohem příjemnější a chutnější záležitost

Dy? ty jsem taky myslel teehee.gif
Thrasher
QUOTE(Bizziiik @ 30.06.2008, 08:19) *
Dy? ty jsem taky myslel teehee.gif


To já přemožen obsahem sudu rád ulehám do trávy. Ale pozor ne aby se toho chytnul wéčko.
Shotgunman
jn, ale bohužel ta tráva bejvá na cestě domů, což je vždycky moc daleko :)
greyhound
Už jste pánové dost OT, nemyslíte ?
Bizziiik
Ani ne ta tráva je někdy i v peněžence :-D
Thrasher
No k tématu. O prázdninách byl dycinky DM turnaj vzpomínáte ?
Parmik68
Já bych bral GFM HQ turnaj thumbsup.gif biggrin.gif
Bizziiik
DM bych si zahrál s chutí a byla by to aspoň pořádná podívaná. Minule jsem to posral protože mě to vyhodilo za blbé packety a napojit jak už známe se zpátky nedalo :-). Jinak pokud si vzpomínám vyhrál ho Shot a toho božskýho krále bych ho tam rád viděl zpátky abych měl proti komu vůbec hrát :-)
Thrasher
QUOTE(Bizziiik @ 01.07.2008, 13:15) *
DM bych si zahrál s chutí a byla by to aspoň pořádná podívaná. Minule jsem to posral protože mě to vyhodilo za blbé packety a napojit jak už známe se zpátky nedalo :-). Jinak pokud si vzpomínám vyhrál ho Shot a toho božskýho krále bych ho tam rád viděl zpátky abych měl proti komu vůbec hrát :-)


Minule jsem nehrál protože jsme měli CB. :(

Vzhledem k tomu, že o prázdninách hodně lidí odjíždí pryč a Uo už tak má málo hráčů tak si myslim že DM je nejlepší řešení, kdy si budou moci zahrát i lidi bez teamů. Ale rozhodnutí je na adminech tak se necháme překvapit. thumbsup.gif

Nenriki
QUOTE(Parmik68 @ 01.07.2008, 13:14) *
Já bych bral GFM HQ turnaj thumbsup.gif biggrin.gif

přece nebudem furt jak blbci hrát rádia omg thumbsdown.gif

QUOTE(Thrasher @ 01.07.2008, 15:38) *
Minule jsem nehrál protože jsme měli CB. :(

Vzhledem k tomu, že o prázdninách hodně lidí odjíždí pryč a Uo už tak má málo hráčů tak si myslim že DM je nejlepší řešení, kdy si budou moci zahrát i lidi bez teamů. Ale rozhodnutí je na adminech tak se necháme překvapit. thumbsup.gif

no právě, turnaj bez týmu... já bych si ještě ráda zahrála s wer, ale kdo ví, možná je tohle poslední příležitost... sad.gif

mě by se líbil turnaj v ctf, ale klasik uo a ne žádné gfm...
Parmik68
QUOTE(Nenriki @ 02.07.2008, 11:10) *
přece nebudem furt jak blbci hrát rádia omg thumbsdown.gif
no právě, turnaj bez týmu... já bych si ještě ráda zahrála s wer, ale kdo ví, možná je tohle poslední příležitost... sad.gif

mě by se líbil turnaj v ctf, ale klasik uo a ne žádné gfm...


Normal UO nic moc...GFM je lepšejší...a máš pravdu že hq se hraje furt. CTF taky neni k zahození, ale tam už nechci pač nás WER vytřískal strašně moc a já se teď bojim dizzy.gif
Shotgunman
QUOTE(Parmik68 @ 02.07.2008, 13:15) *
Normal UO nic moc...GFM je lepšejší...a máš pravdu že hq se hraje furt. CTF taky neni k zahození, ale tam už nechci pač nás WER vytřískal strašně moc a já se teď bojim dizzy.gif


mas post traumatický šok? zažaluj je! vytřískáš prachy
Parmik68
To by mi teeda pomohlo....Kdyby mi řekli těch 6 čísel tak budu radši... teehee.gif
Bizziiik
Teď jsem četl článek že jedna ženská zažalovala Victoria secret výrobce spodního luxusního prádla (to nosí moje oblíbená modelka Adriana lima, ale to jsem trochu odbočil) a zažalovala je za to že tanga která si koupila od nich ji poranily oko a žáda po nich prachy :-)
maaIk
NJ .. asi si nepřečetla návod, dala si ty tanga na hlavu a gumičkou si vystřelila oko .... Nebyla to blondýna?
Parmik68
Asi jo teehee.gif
Shotgunman
v americe je možný uplně všechno jen né to, co dává smysl
Demon Spawn
Poslední varování...držte se tématu! Na plky o kravinách tu nikdo není zvědavej...
Parmik68
QUOTE(Demon Spawn @ 03.07.2008, 10:40) *
Poslední varování...držte se tématu! Na plky o kravinách tu nikdo není zvědavej...


Ano pane, provedu pane rolleyes.gif Navrhuji cokoliv v GFM whistle.gif Třeba DOM to tu ještě nebylo
Bizziiik
Aby se nám Demon nerozzuřil. Jaj neberte to tak vážně tohle biggrin.gif To je bordel člověk si ani nemůže nic říct. Ono by se tu začlo mluvit o tématu kdyby něco páni admini aspoň naznačili. A jinak nechci žádný GFM. DM by bylo nejvhodnější na tomhle místě nebo bych dal normální TDM :-)
Nenriki
no já bych řekla, že žádné gfm nebude... rolleyes.gif whistle.gif
Shotgunman
mě je to jedno.. GFM by pro mě bylo jednodušší biggrin.gif
Nenriki
QUOTE(Shotgunman @ 04.07.2008, 13:31) *
mě je to jedno.. GFM by pro mě bylo jednodušší biggrin.gif

nj tak když v gfm stačí když ho rana lízne o zápěstí... rolleyes.gif tak pro tebe by nebyl problém, co? biggrin.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.