Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Diablo 3 oficiálně!
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Stran: 1, 2
Beluga
Tak další legenda od Blizzardu zažije svojí reinkarnaci. Vypadá to zatím více než dobře...

Jak se těšíte? Je tu nějakej diablo maniak?

preview
Wodewer
Těším se docela dost, 1 mám projetou už dost dlouho, hrál jsem to ještě jako malý a vždycky jsem byl posrany z toho mega borce ze sekáčkama rolleyes.gif , 2 jsem taky projel a občas s kámošema zapaříme přes sí?, jinak Diablo maniak nejsem, znám i lepší hry, ale určitě si to alespoň zahraju thumbsup.gif
Juress
Jsem hodně rád, že Blizz zanechal Diablu jeho starý koncept, pohled z ptačí perspektivy.
Parádní grafika, efekty a to prostředí, které můžete využívat proti nepřátelům, no prostě bomba. GamePlay video mě hodně naladilo a těším se hrozně moc :o)
Bolgin
Vypadá to velmi slibně a celé to gameplay video jsem si vyloženě užíval. Jen jak tam probíhal ten rozhovor mezi Barbarianem a Deckardem Cainem, nemohl jsem si nevšimnout podobnosti s WoWkem.

Tady je to video v HD rozlišení... ftp://data2.hardwired.hu/pub/windows/game...ailer_EU_EN.avi
Beluga
Díky za to video. Už ho sosám. Sosal jsem si ho z Blizzardu přes ten jejich download manager. A moc dobře jsem věděl, proč si tu (píp) nepouštim do kompu. Video jestli se stahovalo 10kB/s, tak je to moc, ale nez jel na 120/16kB/s... fakt výživný. thumbsdown.gif
Mack
A já naivka jsem si myslel, jak vám tu teď založím topic, že bylo oznámeno Diablo 3:)
Bretonian Tetřef
ten renderovanej teaser je zklamání teda
I-I.e.r.g.o.t.I-I
QUOTE(Bostonian Tetřef @ 29.06.2008, 18:06) *
ten renderovanej teaser je zklamání teda

Souhlasim. Blizzard má na víc a tohle vypadá jako by ho dělali před několika lety.

Třeba bude diablo 3 v kronikách historie zaznamenáno jako první velký krach mocného neomylného boha blizzardu.

Ty obrázky ze hry se mě taky imho NELÍBĚJ. Nemůžu napsat "vůbec" ale mam od tý hry velký požadavky... hlavně aspoň co do animace postaviček. A příběhu.

Udělat to samé jako diablo 2. Proč ne.... stejný pokrok jako mezi 1. a 2. dílem. Brutální detaily jak sekyra usekává ruku démona, prostě mnohem reálnější, by? třeba komixovější detaily a animace rubanice. Myslím že lítající maso a krev metry daleko z hald a hromad nepřátel je to co lidé chtějí.... aby boj byl kombovitější :) Ale stejně vyváženej mezi různejma postavama.... aby to nebylo jako obvykle, že barbar se prcá s potvorou, zatimco kouzelník sešle nevyváženě silný všuderubací kouzlo...
McJAC
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 29.06.2008, 18:28) *
Souhlasim. Blizzard má na víc a tohle vypadá jako by ho dělali před několika lety.

Třeba bude diablo 3 v kronikách historie zaznamenáno jako první velký krach mocného neomylného boha blizzardu.
Ty obrázky ze hry se mě taky imho NELÍBĚJ. Nemůžu napsat "vůbec" ale mam od tý hry velký požadavky... hlavně aspoň co do animace postaviček. A příběhu.

Udělat to samé jako diablo 2. Proč ne.... stejný pokrok jako mezi 1. a 2. dílem. Brutální detaily jak sekyra usekává ruku démona, prostě mnohem reálnější, by? třeba komixovější detaily a animace rubanice. Myslím že lítající maso a krev metry daleko z hald a hromad nepřátel je to co lidé chtějí.... aby boj byl kombovitější :) Ale stejně vyváženej mezi různejma postavama.... aby to nebylo jako obvykle, že barbar se prcá s potvorou, zatimco kouzelník sešle nevyváženě silný všuderubací kouzlo...

tak jako naky barbar co od 3 let beha s klackem a vybiji ve vesnicy vsechny kocky by mel byt lepsi nez mega inteligenti mage co 100 let sedel nad knihama ? ...to by prece neslo =)
Bretonian Tetřef
ten teaser je špatně koncipovanej..přijde mi to, že Blizzardi mají všechny intermezza hotový a teď z toho sestříhaly jen takovou rychloukázku, která ale opravdu nezaujme.
FannyBoy
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 29.06.2008, 18:28) *
Ty obrázky ze hry se mě taky imho NELÍBĚJ

Ty obrázky ze hry se mě taky podle mého skromného názoru nelíběj
HAHA :D
black.tulip
QUOTE(McJAC @ 29.06.2008, 18:46) *
tak jako naky barbar co od 3 let beha s klackem a vybiji ve vesnicy vsechny kocky by mel byt lepsi nez mega inteligenti mage co 100 let sedel nad knihama ? ...to by prece neslo =)

a už jsme tu zase u tématu vysokoškoláci vs. vyučení whistle.gif
Cloud
Dungeon Siege je stejne nejlepsi x)
McJAC
QUOTE(black.tulip @ 29.06.2008, 19:25) *
a už jsme tu zase u tématu vysokoškoláci vs. vyučení whistle.gif

jasne ja totiz prave cet offtopic diskuzi ve vysvedceni :)

QUOTE(Cloud @ 29.06.2008, 19:50) *
Dungeon Siege je stejne nejlepsi x)

presne tak taky sem si rikal ...ale nechapu cim to ze dvojka jak u diabla (i kdyz s tim asi tady hodne lidi nebude souhlasit ) tak u dungeon siedge byla pochvili takova nuda, kdyz u prvnich dilu sem se bavil jak nikdy (asi to bylo tim ze sem mel 9-11 let)
Mack
DS rlz, mám v kompu aj dvojku, ale ta nic moc teda.
Beluga
Já odehrál jedničku... docela dobrá hra no... ale strašně mě štvalo, že jsem nakonci nevěděl, co dělat. Zabil jsem toho "Diabla," vrátil se ke královi do hradu... a pořád už jsem doufal, že je konec a on nebyl...
Cloud
Ja sem DS hral teda jenom 2jku... ted uz si nepamatuju esi sem to dohral nebo ne xD ale pamatuju si ze az do takovy zakladny nakejch zmrdu ( tech valdisovejch ) nekde v pousti to bylo fakt nejlepsi ( alespon teda napoprvy :D )
Juress
Tož kuci, právě začala "Friends & Family" beta pro Diablo 3...
STREAMy
http://cs.twitch.tv/diablounderground

Je to očividně nějaká lamka, co si asi po hodině hraní uvědomila, že má i skilly, ale co už.

edit: plus ten zvuk je jak přes telefonní linku :D
Tipos
si nemužu pomoct ale ten hud vypadá skoro jako z jedničky :-/ , takový bez "šťávy" a ten zvuk je fakt jak přes tel. linku :D
Juress
QUOTE(Tipos @ 07.09.2011, 19:44) *
si nemužu pomoct ale ten hud vypadá skoro jako z jedničky :-/ , takový bez "šťávy" a ten zvuk je fakt jak přes tel. linku :D

Hud je zesmraděnej z WoWka :D
Stejně jako komplet login screen.
Juress
Tak oficiální Diablo 3 closed beta (pro širokou veřejnost, která byla vybrána) začala...
Dostali jste pozvánku? Já ne :((
Harrogath
Tak lidičky.. kdo by si chtěl zkusit zahrat Diablo3 tak mě kontaktujte na ICQ :) něco pro vas mám :-) 469-014-592
Daniels
tak ja uz sem si vytvoril nekolik buildu na kazdou postavu, jediny co mi chybi je TA HRA)). nemate nekdo cdklic navic?:p
Juress
http://i.imgur.com/8NRiZ.jpg
oo yea bitches! dobrej víkend ^^
Tipos
Měním názor.

AWESOME wow.gif . Škoda že jsem chlastal tak jsem si moc nezahrál :/... Ale koupě na tento rok jasná cool.gif
calll_
škoda že tam nedali vyšší obtížnost takhle se to dalo v pohode uklikat :)

btw taky sniper elite v2 demo je na steamu celkem super hra http://www.youtube.com/watch?v=oW9sUC7KBfA
BariX
Škoda že jsem se do hry dostal jen jednou a asi na 10 minut :)
Jinak jsem viděl ze hry akorát asi všechny chybový hlášky při pokusu o připojení :)

No jo no, byla to holt beta, někdo měl štěstí, někdo neměl :)
#Cr4sh
QUOTE(BariX @ 23.04.2012, 14:20) *
Škoda že jsem se do hry dostal jen jednou a asi na 10 minut :)
Jinak jsem viděl ze hry akorát asi všechny chybový hlášky při pokusu o připojení :)

No jo no, byla to holt beta, někdo měl štěstí, někdo neměl :)

To jsi asi chytl fakt zrovna blbej vítr...
Já jsem začal v pátek cca 22:00 a kdykoliv jsem během víkendu chtěl hrát nebyl problém..(až na jeden maintance)
Conan
15.5 v tescu za 724,-
Juress
QUOTE(Conan @ 24.04.2012, 19:42) *
15.5 v tescu za 724,-

LOL.
To budou v tescu nájezdy místo na rohlíky na diablo :D
http://www.itesco.cz/diablo

edit: a je to rozebrané
Conan
QUOTE(Juress @ 25.04.2012, 10:03) *
LOL.
To budou v tescu nájezdy místo na rohlíky na diablo :D
http://www.itesco.cz/diablo

edit: a je to rozebrané

jo koukal, ze uz jim to nejede, ale tak snad to co je zamluveny plati :D Meli by to mit vsude jak na slovensku, tak tusim i v anglii a nevim kde vsude je jeste tesco :D
Mack
Už vidim tu babku u vchodu, jak sleduje ten dav: To už zase zlevnili rohlíky, začne se cpát dovnitř, prodere se na začátek fronty, a tam...
BariX
Dyť Conan psal 15.5.
To dělali nějaký rezervace na internetu nebo co?

Za 750 bych do toho asi šel, protože 1200 za to nedám (jelikož mě nasral ten prodej a nákup itemů).
Conan
No byli rezervacky, ja sem to teda stihnul a doufam, ze to na me bude cekat, kazdopadne zajem byl extremni a jelikoz maj jen omezenej pocet, tak uz tu akci z webu stahnuli
Demon Spawn
Po skončení Open Bety mohu říci, že D3 mě chytlo jako za mlada, nicméně pak jsem to porovnal s Torchlight a je to tak podobné, až podezřívám Blizzard z velkého opisování...:)

Ale stejně do toho jdu...tenhle měsíc jsem si ještě žádnou hru nekoupil a nic zajímavějšího asi nevyjde...:)

IAczech
Dnes vychází KRÁL, od D1 mne nezaujala, žádná hra tak jako D3 a nebo LineAge Chronicle 3 thumbsup.gif Takže T - 17hod 46min a čas stále běží worship.gif thumbsup.gif
Juress
QUOTE(IAczech @ 14.05.2012, 06:14) *
Dnes vychází KRÁL, od D1 mne nezaujala, žádná hra tak jako D3 a nebo LineAge Chronicle 3 thumbsup.gif Takže T - 17hod 46min a čas stále běží worship.gif thumbsup.gif

No jsem zvědav jak proběhne start.
Mají to zapnout přesně o půlnoci našeho času a tipuju že do rána si nezahrajem.
Conan
Ja to bohuzel budu mit az nekdy zejtra odpoledne, ale snad teda za tech 720,-
Juress
QUOTE(Conan @ 14.05.2012, 10:38) *
Ja to bohuzel budu mit az nekdy zejtra odpoledne, ale snad teda za tech 720,-

Pokud to mas rezervovane, tak ano. Ostatní mají smolíka.
IAczech
Takže Diablo III Aktivováno právě mi přišel klíč ... a i stažený plně funkční klient :D Už čekám jen na čas :D biggrin.gif
Šupex
Cítil bych se špatně, kdyby se tu aspoň jeden post podobného ražení neobjevil.

Diablo 3 je hovadina.

Pěkné hraní ;)
IAczech
QUOTE(Šupex @ 14.05.2012, 18:14) *
Cítil bych se špatně, kdyby se tu aspoň jeden post podobného ražení neobjevil.

Diablo 3 je hovadina.

Pěkné hraní ;)

A na Tebe jsem nejvíc vsázel, že budem hrát spolu, Ty bezbožné dítko thumbsup.gif biggrin.gif
Šupex
Já v životě nehrál Diablo, Fallout a vlastně žádné RPG, páč je neoblibuju, takže se ti omlouvám, ale vsázel jsi na špatného koně :)
BariX
Přemejšlel jsem, jak nejvýhodněji D3 koupit. Máte někdo nějakej tip?
U xzone.cz to můžu mít za 1100,- (mám tam 200 kreditů, takže si je můžu odečíst z ceny 1300), ale tolik se mi za to dávat nechce, protože jsem k té hře hodně moc skeptickej.
Šupex
Lepší cenu teďkom už nenajdeš. Dokonce i stránky, kde jsou většinou nové věci levněji, to mají za 1300 a více.
Daniels
Rad bych sehnal guest pass na starter edici, kdyby byl nekdo te lasky nastouchan a mohl se podelit. Open betu sem nestih a chci to hlavne zkusit kvuli zelezu, pak si koupim kopii.

:*
IAczech
Tak si chvilku počkáme ... Krásný DoDS od uživatelů starého kontinentu biggrin.gif
Daniels
Juress
QUOTE(Daniels @ 14.05.2012, 23:28) *
Rad bych sehnal guest pass na starter edici, kdyby byl nekdo te lasky nastouchan a mohl se podelit. Open betu sem nestih a chci to hlavne zkusit kvuli zelezu, pak si koupim kopii.

:*

Tak ona by se měla rozjet ta starter edice ne? Pro všechny.
edit: když dáš add game na battlenetu, není pod Diablo 3 - play for free?
BariX
Tak já do toho za těch 1100 teda půjdu. Ale běda jak se mi to do pár měsíců nevrátí buď na prodaných itemech, nebo na stovkách hodin strávenýho času :) Protože si to kupuju jenom kvuvi té všeobecné masáži :)

edit: rozebráno, další varka do 3.týdnů, tak nic, seru na to. Pokud to někde jinde neseženu za podobnou cenu :)
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.