Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Ati sapphire HD2600XT problem
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Counter-Strike
JarOkaL
Ahoj mam takovy problem ... koupil jsem si novou grafu Ati sapphire HD2600XT 256MB DDR3 agp ... Starou grafiku jsem mel ati radeon 9600pro 256 MB ... a ted ten problem na stare grafice mi cs slapalo hodne dobre neustale 100 fps jen kdy tam byli treba 3 smogy mel jsem 70-80 fps a proto jsem si koupil new grafu aby to davalo uplne vpohode... jenze jsem zapl cs a je to strasne jen kdyz projizdim mapu v cs tak to nema 100fps ale 80-90 a kdyz nekoho potkam tak i 50 ... vsechno na grafice jsem vypnul aby to nebyrzdilo a bylo to skoro to same ... Ma nekdo ty same zkusenosti ? pls help
pjetka
QUOTE(JarOkaL @ 21.07.2008, 09:22) *
Ahoj mam takovy problem ... koupil jsem si novou grafu Ati sapphire HD2600XT 256MB DDR3 agp ... Starou grafiku jsem mel ati radeon 9600pro 256 MB ... a ted ten problem na stare grafice mi cs slapalo hodne dobre neustale 100 fps jen kdy tam byli treba 3 smogy mel jsem 70-80 fps a proto jsem si koupil new grafu aby to davalo uplne vpohode... jenze jsem zapl cs a je to strasne jen kdyz projizdim mapu v cs tak to nema 100fps ale 80-90 a kdyz nekoho potkam tak i 50 ... vsechno na grafice jsem vypnul aby to nebyrzdilo a bylo to skoro to same ... Ma nekdo ty same zkusenosti ? pls help
Přeinstaloval jsi pořádně ovladače ? pokd si nepřeinstaloval rovnou widle, je potřeba alespoň pořádně odstranit staré ovladače třeba softem přímo od ati. Pak stáhni nejnovější ovladače z webu, ty na cd jsou většinou starší.... no u novejch GK je to celkově problém, ten engine je už malinko zastaralej , takže nikdo neřeší jestli to šlape korektně blush.gif
JarOkaL
hmm, mel jsem to prez xpecka a tam to neslapalo skoro vubec ovladace jsem vyzkousel asi 3 a neslo ... tak jsem to zformatoval a nainstaloval visty ulitimate nainstaloval ovladace stahnul si nejnovejsi ovladac pro tuhle grafu a dela to tohle ...:( ted jsem zkousel i call of duty taky to nestiha je to celkem low ... :( jo a pjetko napsal jsem ti na icq ...
Cloud
HD2600 moc nova GK fakt neni... kdyz uz tak HD3650...'

btw ty si stezujes na 70fps ve smoku? Ty v tom poznas nakej rozdil?
cleaner
QUOTE(JarOkaL @ 21.07.2008, 13:34) *
hmm, mel jsem to prez xpecka a tam to neslapalo skoro vubec ovladace jsem vyzkousel asi 3 a neslo ... tak jsem to zformatoval a nainstaloval visty ulitimate nainstaloval ovladace stahnul si nejnovejsi ovladac pro tuhle grafu a dela to tohle ...:( ted jsem zkousel i call of duty taky to nestiha je to celkem low ... :( jo a pjetko napsal jsem ti na icq ...

Hm.. a nebude to třeba těmi Vistami..?

*edit* a máš fps nastavené na 100?
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.