Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Problém s připojením do hry PB
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty
Kroks
Nazdárek lidičky mám takovej problém s připojením dohry.. když semi načte mapa tak mi to hodí že mám prej pernamentní ban :( na cheat bych vživotě nesáh a hraju fér... tak nevím proč někde sem se dočet že ATI má v ovladačích nějakej problém s PB... ale když sem stáhl 4.12 bety tak mi to furt nejede.. neví někdo čím to je ? díky.. myslim že je to tou grafikou.. teda aspon co sem četl na fórech.. atd..

sestava pro lepší rady :)
AMD Athlon XP 2600+@3200+ 1,75V 191*11,5 FBS a Asynchronic frekvence, ATI Radeon 9800 pro Atlantis 410/750 AGP 4x(8x nejde), ASUS A7V880 nejnovější bios, kingston 512 DDR RAM 400 MHz, 40 GB HDD seagate, a 300 W zdroj
Kratas
změň si CD KEY
^Angelo
hele changu si stebou komp me to de bez problemu urcite ti muj celeron 1000 z 256 SDRama bude stacit ne :DDD innocent.gif innocent.gif
Kroks
CD keyem to nebude.. a stou výměnou to neprojde.. laugh.gif
zzip
máš orygoš že to cd keyem není
JIPI76
kup si to a mas po problemech
Tygrik z klobouku
njn... deje se mi asi totez, konkretne mi to pise: Server disconnected Kazanus has been permanently banned from this game server via PunkBuster... Global punkuster GUID BAN 25daf83
Nove jsem to nainstaloval, tak predpokladam, je to tim, ze to neni origos, takze rikate, ze by stacilo ziskat funkcni klic? Pokud byste nekdo vedeli, o necem jinym cim by to mohlo byt, nebo jak to obejit byl bych moc vdecnej.
jachyim
Možná to bude chtít novej PunkBuster... cool.gif viz. Důležité: Aktualizece PunkBusteru ( na tomto foru nahoře )
mc_k.r.ug.i
mám problém: PunkBuster v CoD UO mě pokaždý kickne s hláškou:
kicked via PunkBuster (for 0 minutes...)
RESTRICTION: Inadequate O/S Privilegies
mohl by mi někdo poradit co stím mám dělat???
#s3Th
QUOTE(mc_k.r.ug.i @ 10.12.2004, 15:01)
mám problém: PunkBuster v  CoD UO mě pokaždý kickne s hláškou:
kicked via PunkBuster (for 0 minutes...)
RESTRICTION: Inadequate O/S Privilegies
mohl by mi někdo poradit co stím mám dělat???

ses prihlasenej pres nejakej profil nebo ses administrator???
LOVIT
jeste doplnim, zkus si projet pc, jestli nemas spyware, idelani je AD WARE a nebo Spy Bot

btw: klidne ten podpis muzes otocit a nebo smaznout
^3j.4F|^8Cr@ppeR
jj... ve vštěine případech je ten problém s aktualizací PB. taky mi to psalo nějaký sračky, ale jakmile jsem to aktualizoval, tak mi to bezi jak po masle! cool.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.