Založil jsem toto téma aby jsme sem združili chyby se kterými jste se během hraní této hry setkali a popřípadě poradili co s tím. V mém případě jde o českou verzi hy od cdprojektu stažený patch z jejich stránek 1.0004 (v menu to ale píše 1.5.04)

Chyby:

1. Granáty někdy nejde použít - sice je mám v inventáři ale během přepínání zbraní (kolečko myši) nejdou vybrat (jako když je nemám). Tento problém jsem měl již u S.T.A.L.K.E.R Shadow of Chernobyl
Rada je takováto: Musejí se odhodit na zem a znovu sebrat, mělo by stačit všechny granáty od jednoho typu.

2. Nejde předat Flashdisk s údaji o elektronických stabilizátorech pro odstřelovací pušky: Lokace - Temné údolí, základna Svoboda, Technik Jar. Dva ze tří si vzal ale tenhle nejde. Mám ho v inventáři na mapě mám zadáno, že mu ho mám donést, ale v rozhovoru není možnost předání slíbené věci.

3. Zamčené dveře k Sacharowovi: Mám úkol si s ním promluvit, ale dveře jsou zamčené. Na oficiálních stránkách jsem našel příspěvek někoho kdo má stejný problém a měl ho i u dveří k Sidorovičovi. Psal tam, že musel dát novou hru thumbsdown.gif

Prozatím vše