Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Company of Heroes Opposing fronts 2.301
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
jakub24
[size="3"][/size]Zatím nejlepší strategie co jsem kdy hrál. Hrál jsem, ale zatím jen verzi 1.00. Když už mě ale nebavilo hrát proti počítači, řekl jsem si, že to zkusím po netu.
Tam ale bylo zapotřebí aktualizovat hru až na nynější verzi 2.301. Když jsem se chtěl ale zaregistrovat, tak jsem musel do registračního formuláře ve hře vložit "SEKUNDÁRNÍ CD KLÍČ", který nemohu nikde a od nikoho na internetu najít a navíc ani nevím co to ten sekundární cd klíč je. Proto vás prosím jestli někdo ví jak se úspěšně registrovat poraďte mi. Budu moc rád za každou odpověď.

P.S.: Od doby co jsem Company of Heroes začal aktualizovat ji nemohu hrát ani proti počítači !!! Ale asi to bude právě tím sekundárním CD klíčem, který bohužel nemám.

Tady je můj e-mail: jakub.dolezel@atlas.cz
Hugo_zly_muz
¨Lol po netu musíš mít origo stačí ti klidně origo normál CoH datáč je dražší.. pak ho jen naintsaluješ a po netu jedeš na origo z normál CoH . Tak jedu i já
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.