Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Expansion pack
GamePark.cz fórum > Hry > Neverwinter Nights
kazan40
Když se chci přihlásit do hry NWN, tak mi to hlásí chybu - chybějící potřebný expansion pack. Instaloval jsem ale patch na hru i .hak soubor dle doporučení úvodní stránky ke hře. Setkal se s tím někdo, poradíte? Něco ještě chybí k nainstalování?

Díky V.
urvu#ti#burvu
rek bych ze ti chybi datadisk Shadows of undertide nebo Hordes of the underdark,, nebo oba
kazan40
QUOTE(urvu#ti#burvu @ 05.12.2004, 23:55)
rek bych ze ti chybi datadisk Shadows of undertide nebo Hordes of the underdark,, nebo oba

No to chybí, ale v požadavcích pro Demonu tyhle dva datadisky nejsou. Takže bez nich nespustím nic? V.
Backslider
QUOTE(kazan40 @ 06.12.2004, 09:45)
QUOTE(urvu#ti#burvu @ 05.12.2004, 23:55)
rek bych ze ti chybi datadisk Shadows of undertide nebo Hordes of the underdark,, nebo oba

No to chybí, ale v požadavcích pro Demonu tyhle dva datadisky nejsou. Takže bez nich nespustím nic? V.

Demona jde bez obou datadisků
urvu#ti#burvu
QUOTE(kazan40 @ 06.12.2004, 09:45)
QUOTE(urvu#ti#burvu @ 05.12.2004, 23:55)
rek bych ze ti chybi datadisk Shadows of undertide nebo Hordes of the underdark,, nebo oba

No to chybí, ale v požadavcích pro Demonu tyhle dva datadisky nejsou. Takže bez nich nespustím nic? V.

to nevim ja na demone nehraju
Pajac
Když se chci přihlásit do hry NWN, tak mi to hlásí chybu - chybějící potřebný expansion pack. Instaloval jsem ale patch na hru i .hak soubor dle doporučení úvodní stránky ke hře. A to mam i nainstalovany datadisk shadows of undrentine. Setkal se s tím někdo, poradíte? Něco ještě chybí k nainstalování?
SukyLaws
Je možné že budeš potřebovat i druhý datadisk... cry.gif cry.gif
... unsure.gif wacko.gif blink.gif angry.gif
SukyLaws
QUOTE(urvu#ti#burvu @ 09.12.2004, 18:01)
QUOTE(kazan40 @ 06.12.2004, 09:45)
QUOTE(urvu#ti#burvu @ 05.12.2004, 23:55)
rek bych ze ti chybi datadisk Shadows of undertide nebo Hordes of the underdark,, nebo oba

No to chybí, ale v požadavcích pro Demonu tyhle dva datadisky nejsou. Takže bez nich nespustím nic? V.

to nevim ja na demone nehraju

Na demonu potřebujete oba dva datadisky biggrin.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.