Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Hledám klan.. a neperte se o mě
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty 4: Modern Warfare > Klanové nábory
GoldenEagle
Je mi 21, mám velmi bohaté zkušenosti z hraní na PUBLIC, PAM4 a PROMOD3 FINAL. Hraju převážně s M16 , M4 a G3. Mám nízké pingy (do 40), originál hru COD 4, COD 2 a předplacenou hru COD 5 . Především hledám přátelské prostředí, aktivní hráče a časté tréninky. Děkuji za nabídky. S pozdravem Jarda Václavek :-D V mém současném klanu složeného z vojáků z povolání nastal náhlý herní klid. Ovládám ovládání PAM4 serveru pomoci rcon příkazů, pro PROMOD se snažím získat příkazy, ale vycházím s ním :-D ...mmj, z klanu odchazím dobrovolně...




absolutne sem zapomel na kontakt.... ICq a pouze ICQ: 488-107-320

EDIT: Takže semnou pujde i můj kámoš, hrajeme zápasy většinou spolu ... v kombinaci Ja a on jsme silná dvojka a skill by se dal odhadnou mde+ /high - , opravdu to bereme vážně, klidně si nás můžete vyzkoušet
Hugo_zly_muz
My bysme potřebovali do klanu někoho kdo umí s takovejma zbraněma.
Link: http://www.gamepark.cz/team.asp?id=58038

Otevřeli sme i forfun CoD2 sekci klanu takže tam by si se taky hodil. Hrajeme velmi aktivně, skoro furt, což vyplývá z počtu odehraných zápasů :)
GoldenEagle
zahrajeme ted? kde?
Hugo_zly_muz
QUOTE(GoldenEagle @ 05.10.2008, 22:09) *
zahrajeme ted? kde?

napiš mi zejtra na icq 240-661-480 ted už nikam nejdu :D
GoldenEagle
no ... ok.... dizzy.gif
Azr!el
QUOTE(GoldenEagle @ 05.10.2008, 22:12) *
no ... ok.... dizzy.gif

ja taky končim,ale příchodem cod5
GoldenEagle
QUOTE(Azr!el @ 05.10.2008, 22:18) *
ja taky končim,ale příchodem cod5

no... ja už teď, když sem tam v AMF začal, bylo to super, furt sme hrali, nebo jen tak kecali o všemožném.... a teď CL si hraje sem tam sám, polovina týmu v afgánistánu, a s pražákama co tam sou hrát nikdy nebudu, machrují a jen mě vytáčí nářečím či co tam maj
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.