Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Žádám odstraneni blbej kecu, iritují mne ve hře, dekuju moc, dobrou noc
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty: United Offensive
Stran: 1, 2
dr.w3cko©
omg ten se nasere vsude biggrin.gif a pardal omg to je hnus
Demon Spawn
QUOTE(AlBugni_SK @ 20.10.2008, 17:16) *
Co tím chceš říct? angry.gif

V podstatě nic...jen se bavím... biggrin.gif
AlBugni_SK
QUOTE(Shotgunman @ 20.10.2008, 18:24) *
nechte ho, nebo si to sváma vyřídí
Se podívejte

Šotgane, miluju te, fakt te miluju. wub.gif
AlBugni_SK
QUOTE(Demon Spawn @ 21.10.2008, 11:23) *
V podstatě nic...jen se bavím... biggrin.gif

Jak bavis?, chci vysvetleni, jinak boxed.gif
Shotgunman
QUOTE(AlBugni_SK @ 21.10.2008, 17:22) *
Šotgane, miluju te, fakt te miluju. wub.gif

to je hezký, ale nebudeme přehánět biggrin.gif
G.i.k
QUOTE(Shotgunman @ 20.10.2008, 17:24) *
nechte ho, nebo si to sváma vyřídí
Se podívejte

biggrin.gif omg, AlBugni thompson nozoomer je fakt machr
no to je vrchol vseho
AlBugni_SK
QUOTE(Koliq___ @ 27.10.2008, 13:50) *
biggrin.gif omg, AlBugni thompson nozoomer je fakt machr
no to je vrchol vseho

Kdo si? Co si?, jak se opovazujes?
Shotgunman
odpus? mu, je to neznalý a nezralý nevěřící
G.i.k
QUOTE(Shotgunman @ 05.11.2008, 16:01) *
odpus? mu, je to neznalý a nezralý nevěřící

On mě moc dobře zná, jen neví o koho jde biggrin.gif
Morčátko
Může mi někdo vysvětlit ten billboard? :-D

Edit: už chápu :-D hustý, mě ale při tom nějak blbnul FF :-))) takže mi to šlo až teď spustit :-D
Rumčajz
tohle je dred, ve kterym se poprvý roznesl pojem Albugni - Intergalaktický admin a nejlepší hráč uo všech dob thumbsup.gif
Nenriki
QUOTE(Rumčajz @ 21.03.2010, 19:17) *
tohle je dred, ve kterym se poprvý roznesl pojem Albugni - Intergalaktický admin a nejlepší hráč uo všech dob thumbsup.gif

nezapomeň si to poznačit do deníčku thumbsup.gif
G.i.k
Pardon, že vytahuju starý téma, ale musím se o to podělit a tenhle topic mě přijde takovej nejvýstižnější a navíc je tady stejně mrtvo...

...tohle sem našel úplnou náhodou na nějakym cizim FB, když sem si nudou proklikával lidi. To značí jedinné, Bugina je fakt všude... thumbsup.gif

zde

e: už. (scorpi)
maaIk
QUOTE(G.i.k @ 24.07.2011, 15:59) *
...tohle sem našel úplnou náhodou na nějakym cizim FB, když sem si nudou proklikával lidi. To značí jedinné, Bugina je fakt všude... thumbsup.gif

biggrin.gif:-)

Škoda jenom, že se mě ten obrázek nezobrazí hned v tvém postu .. Chtěl jsem ti napsat, že jsi ho zapoměl přibalit.. ale jak jsme dal "reagovat" .. byl tam i odkaz na screen ..
^ScOrpI?
Btw, oni tam mají i GFMko. biggrin.gif
AHOSO:WIDAHO
Bugatka ,už není co býval, stal se z něho jen intergalaktický vopruz. thumbsdown.gif
Demon Spawn
QUOTE(AHOSO:WIDAHO @ 25.07.2011, 12:07) *
Bugatka ,už není co býval, stal se z něho jen intergalaktický vopruz. thumbsdown.gif

Stal? To byl vždycky... thumbsdown.gif
John_Lenon
nene, občas s nim byla i sranda...
AlBugni_SK_
QUOTE(G.i.k @ 24.07.2011, 15:59) *
Pardon, že vytahuju starý téma, ale musím se o to podělit a tenhle topic mě přijde takovej nejvýstižnější a navíc je tady stejně mrtvo...

zde

e: už. (scorpi)

Díky Gikouši, sem fakt všude a nejlepší wow.gif
AlBugni_SK_
A vy vostatni mne neserte, nebo pocítite hnev intergalaktickyho admina, hlavne ty Ahosou grrr.gif
G.i.k
QUOTE(^ScOrpI? @ 24.07.2011, 23:37) *
Btw, oni tam mají i GFMko. biggrin.gif

Škorpik hnedka pohledal jo, podle jména ? biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(Demon Spawn @ 25.07.2011, 13:49) *
Stal? To byl vždycky... thumbsdown.gif

Hej ani ne, s Buginem je ve vetšině případů sranda, jenom musiš pochopit jeho myšlení :D
...bez něj by tady bylo Rhine takovy nemastný neslný turned.gif
AHOSO:WIDAHO
QUOTE(G.i.k @ 25.07.2011, 18:04) *
Škorpik hnedka pohledal jo, podle jména ? biggrin.gif biggrin.gif

s Buginem je ve vetšině případů sranda, jenom musiš pochopit jeho myšlení :D

Jen si žij svůj sen. Za chvíli poznáš ,že je to jen sebestředný lví pšouk.
G.i.k
QUOTE(AHOSO:WIDAHO @ 25.07.2011, 20:45) *
Jen si žij svůj sen. Za chvíli poznáš ,že je to jen sebestředný lví pšouk.

HeH, však já ho už pár let znám. Je pravda že někdy je to o nervy, ale jedno se mu musí nechat....je jeden z posledních, kterej drží nad vodou klasický UO, jinak je to jen samej GfM, kterej se mě osobně nebude nikdy líbit...
^ScOrpI?
Ještě že jsem na té správné straně a můžu si kdykoli zahrát tankovou mapu s velkým počtem lidí. whistle.gif
G.i.k
QUOTE(^ScOrpI? @ 25.07.2011, 21:26) *
... whistle.gif

na co tím jako narážíš? biggrin.gif
IAczech
QUOTE(Esteban @ 10.10.2008, 15:34) *
Vítej mezigalaktický admine thumbsup.gif

worship.gif worship.gif worship.gif

QUOTE(*HentaiRush* @ 10.10.2008, 17:26) *
Hele chlape, nebyl jsi to ty, komu jsem radil v problematice análního sexu na Broadswordu? :)

Woeee co to vynášíš, to jsem byl já ... a chtěl jsem aby jsi mi v MassEfectu poradil, jak ojet tu techničku s tím děravým nosem, ala prasátko biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(CyboPat @ 11.10.2008, 19:11) *
Aspoň víš jaký to je pro ostatní když tam máš blbý kecy ty. biggrin.gif

To by mě zajmalo, kdo to vymyslel jako trest biggrin.gif biggrin.gif
Přemýšlím, že si to UO snad nainstaluju, je to tak stará pakárna, ale stejně nejlepší CoD biggrin.gif biggrin.gif
IAczech
Kuuuaa tak jsem sí říkal, že by jsem si koupil origo CoD... a celej pack CoD + CoD2 + UO stojí posranejch 30 euro... se posrali ne ? thumbsdown.gif thumbsdown.gif 150let stará hra ... takže jedu stále warez biggrin.gif

Stydím se ... u této hry jsem začínal svůj internetem ostřílený život ... eh-smiley.gif A koukám, hehe mám obchod, kde to stojí 240,- i s dadáčem .. Zítra se tam kouknu, přece jenom je to kolekce klasiky ...

Duka a Doom nepočítám ... ty jeli jenom po lanu ...
bighead
QUOTE(IAczech @ 25.07.2011, 21:52) *
Kuuuaa tak jsem sí říkal, že by jsem si koupil origo CoD... a celej pack CoD + CoD2 + UO stojí posranejch 30 euro... se posrali ne ? thumbsdown.gif thumbsdown.gif 150let stará hra ... takže jedu stále warez biggrin.gif

Stydím se ... u této hry jsem začínal svůj MP život ... eh-smiley.gif A koukám, hehe mám obchod, kde to stojí 240,- i s dadáčem .. Zítra se tam kouknu, přece jenom je to kolekce klasiky ...

a dobrý je, že můžeš hrát v cizině, kde se hraje třeba bas a ctf hodně nebo sad
IAczech
QUOTE(bighead @ 25.07.2011, 21:58) *
a dobrý je, že můžeš hrát v cizině, kde se hraje třeba bas a ctf hodně nebo sad

Dneska to nainstaluju a zkusím ... když tak zítra koupím origo... Mám i jiné sra*** za víc peněz, ale tohle je památeční... ještě si pamatuji když jsem to hrál na svém Barton 2500+ (1,8Ghz) biggrin.gif A skilláckých 1,5GB RAM biggrin.gif a GForce 5200, 128MB biggrin.gif

Jsem teď tak trošku rozhýčkanej z BFka atd atd ... biggrin.gif
^ScOrpI?
QUOTE(AlBugni_SK @ 10.10.2008, 14:59) *
O, ja zapomnel, promin, samozrejme sem nejlepsi ja, a az potom, spidak, dekuju shotte.

Aha. To bylo keců, že jsem taky ten "nej". thumbsdown.gif

edit: btw, když už quotujem stoletý příspěvky
John_Lenon
jupí to je zase flejmu jak za starejch časů....
St@nley
Co je to flejm? Co jsou to staré časy? Za tu dobu si to už ani nepamatuju wink.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.