Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: mám problém s grafikou
GamePark.cz fórum > Hry > Soldat
Sarid
pořídil sem si notebook a jako první sem instaloval soldat, jenže co nevidim když zapnu hru? texty nejdou vubec číst kvuli rozlišení nebo čeho...sam nevím, na ntb mám rozlišení 1280x800 a širokouhly monitor 15.4" hra vypadá asi takhle http://img4.imgup.eu/soldat.bmp prostě nic nejde přečíst eh-smiley.gif celkem nepřijemný problém nemá někdo na něj řešení?
předem dík za každou radu thumbsup.gif worship.gif
Azr!el
QUOTE(Sarid @ 22.10.2008, 15:49) *
pořídil sem si notebook a jako první sem instaloval soldat, jenže co nevidim když zapnu hru? texty nejdou vubec číst kvuli rozlišení nebo čeho...sam nevím, na ntb mám rozlišení 1280x800 a širokouhly monitor 15.4" hra vypadá asi takhle http://img4.imgup.eu/soldat.bmp prostě nic nejde přečíst eh-smiley.gif celkem nepřijemný problém nemá někdo na něj řešení?
předem dík za každou radu thumbsup.gif worship.gif

¨tohle mě dělá monitor taky .. nestandartní rozlišení .. zkus změnit na max.
Sarid
jake rozliseni mam dat na max?
Elwy
Podle mně toto není problém monitoru, ale ovladačů grafické karty. Uplně stejný problém jsem před časem měl taky, zkus aktualizovat ovladače tvé grafické karty. A pokud budeš mít písmo i přes aktualizování ovladaču stejné, tak si zkus pohrát s nastavením písma ve složce txt. wink.gif
Sarid
v souboru font kdyz menim hodnoty tak ty texty trochu vylepsuju ale pak aby se to dalo cist je to zase moc velky atd atd... eh-smiley.gif
Sipar
A co ty ovladače? Nepomohly?
Sarid
kdyz sem dal aktualizovat ovladac, po chvili mi napsalo ze nebyl nalezen novejsi eh-smiley.gif
Elwy
No ty si to aktualizoval pomocí "woken" že ? Zkus si zjistit přesný typ tvé grafické karty a verzi tvých ovladaču gr. karty a pomocí internetu najit nějaký novější... thumbsup.gif
Sarid
instalace novych ovladacu z webu vyrobce graficke karty pomohla a soldat jede bez PROBLEMU!
dik vsem za rady worship.gif
ja se snad jeste ozeru dneska biggrin.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.