Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Shit what happend to may cod
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty
cit][rUb!cO
mno tak při spuštění hra běží v nějakym pojebanym rozlišení a barvách před pár dnama mi to nedělalo a ani sem nic neměnil, pokud ovšem zmáčknu alt+enter wacko.gif tak opět naběhne do myho nastavenýho rozlišení i barev. wacko.gif V configu mám nastaveno vše ok.Mno pochybuji že mi někdo poradí ale snad. wacko.gif
cit][rUb!cO
pojebaný je vulgarní slovo nebo ne? wacko.gif asi podle contextu co? wacko.gif mno odpovídejte na první příspěvek ermm.gif
mech^G|Tick|
no a nemáš to nějak nastaveno aby to běželo v okně???ALT+Enter totiž přepíná okno-fullscreen
cit][rUb!cO
Samozřejmě že vim že je to přepínání fullscreen ale v nastavení i configu fullscreen mám. Jestli je to problém ve voknech to netušim.
zzip
mě se zas spouštělo v okně z ničeho nic a nastaveny jsem to měl na fullscreem a pak to zas z ničeho nic přestalo w00t.gif
mech^G|Tick|
QUOTE(cit)
[rUb!cO,08.12.2004, 13:03] Samozřejmě že vim že je to přepínání fullscreen ale v nastavení i configu fullscreen mám. Jestli je to problém ve voknech to netušim.

Tak to bude asi v oknech ale kdo ví nemáš nastaveno spouštění souboru v nějakým režimu?třeba v režimu win95 či jiným?
cit][rUb!cO
ee
zzip
to chce čas innocent.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.