Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: F1 Hamilton
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty: United Offensive > Mimo mísu
dr.w3cko©
dobre jim to natrel. cela serie F1 divna a konec masakr thumbsup.gif chudak massa grrr.gif
calll_
QUOTE(dr.w3cko© @ 02.11.2008, 20:10) *
dobre jim to natrel. cela serie F1 divna a konec masakr thumbsup.gif chudak massa grrr.gif


nj chudak byl kdyz vyhlasil ze mu nebude vadit kdyz mu nejakej jezdec pomuze k zisku titulu
dr.w3cko©
cele sezona vonicem F1 nuda jak svina.max dobra jizda v shingapuru
Rumčajz
Dyt je to blbost stejne ve vetsine zavodu vyhraje dycky ten kdo startuje na 1. pozici a celej zavod je 1.
Lukino
Ale jo já mu to přál! thumbsup.gif
SpeedyJ
QUOTE(Men.T.oS @ 02.11.2008, 20:32) *
Dyt je to blbost stejne ve vetsine zavodu vyhraje dycky ten kdo startuje na 1. pozici a celej zavod je 1.


jak kdy, ale nejdriv se na to prvni musi dostat biggrin.gif
*HentaiRush*
Rally je lepší, rychlejší a nebezpečnější.. :)
Hugo_zly_muz
CO tam udělal ten kkt německej????
Lukino
QUOTE(Hugo_zly_muz123456789 @ 02.11.2008, 20:39) *
CO tam udělal ten kkt německej????

Buď jsi mimo ty nebo já eh-smiley.gif
Hugo_zly_muz
QUOTE(Lukino @ 02.11.2008, 20:42) *
Buď jsi mimo ty nebo já eh-smiley.gif

No Glock byl celou dobu před ním a pak z ničeho nic se objevil za ním a Hamilton má titul, dyt přece byl celou dobu 6. ale pak Glock odpadl a on se posunul...
calll_
QUOTE(Hugo_zly_muz123456789 @ 02.11.2008, 20:43) *
No Glock byl celou dobu před ním a pak z ničeho nic se objevil za ním a Hamilton má titul, dyt přece byl celou dobu 6. ale pak Glock odpadl a on se posunul...

a to ze raikonnen pustil massu minule to je jedno ze ?
Hugo_zly_muz
QUOTE(calll_ @ 02.11.2008, 20:46) *
a to ze raikonnen pustil massu minule to je jedno ze ?

Bože to mě nezajímá a sou to kolegové tak to měli i nařízený. Mě jen zajímá jestli Glock odpadl schválně, nebo prostě měl nějakou nehodu....
Lukino
QUOTE(Hugo_zly_muz123456789 @ 02.11.2008, 20:48) *
Bože to mě nezajímá a sou to kolegové tak to měli i nařízený. Mě jen zajímá jestli Glock odpadl schválně, nebo prostě měl nějakou nehodu....

na sport.cz píšou:

QUOTE
Nevěděl však, že drama rozhodl Timo Glock, který se ze čtvrté pozice propadl v posledních metrech na šesté místo i kvůli tomu, že při přeháňce jako jediný nejel vyměnit pneumatiky.


Tak spekulujme wow.gif
calll_
QUOTE(Hugo_zly_muz123456789 @ 02.11.2008, 20:48) *
Bože to mě nezajímá a sou to kolegové tak to měli i nařízený. Mě jen zajímá jestli Glock odpadl schválně, nebo prostě měl nějakou nehodu....

buh nastesti nejsem ale nechapu proc by ti vadilo kdyz by to udelal schvalne
Hugo_zly_muz
No tak podle toho sportu co píšou nvm nvm... Pravdu se asi nikdy nedozvíme :-) a call_ ty si asi velkej fanda Hamiltona co????
Lukino
QUOTE(Hugo_zly_muz123456789 @ 02.11.2008, 20:53) *
No tak podle toho sportu co píšou nvm nvm... Pravdu se asi nikdy nedozvíme :-) a call_ ty si asi velkej fanda Hamiltona co????

Je jasný, že to bude trošičku zavánět, ale bůh ví no, a? si to každej přebere...
calll_
QUOTE(Hugo_zly_muz123456789 @ 02.11.2008, 20:53) *
No tak podle toho sportu co píšou nvm nvm... Pravdu se asi nikdy nedozvíme :-) a calll_ ty si asi velkej fanda Hamiltona co????

ne montoyu takze v f1 nemam favorita
PraRocky
QUOTE(Hugo_zly_muz123456789 @ 02.11.2008, 20:48) *
Bože to mě nezajímá a sou to kolegové tak to měli i nařízený. Mě jen zajímá jestli Glock odpadl schválně, nebo prostě měl nějakou nehodu....

Pokud vím tak týmová režie je zakázaná, pokud by ho pustil úmyslně a bylo by to moc okatý, tak mohl být minule diskvalifikovaný a to by mu moc nepomohlo, jinak jsem rád že to vyhrál hamilton, přál jsem mu to po minulém roku a že je to černoch, jenom dobře, alespoň dostali přes držku všichni ti škarohlídi, viděl jsem posledních 7 kol a stačilo mi to, malinko se mi srdce vychýlilo z normálního rytmu, ale když jsem viděl že to ukázalo hamiltona na pátým místě tak jsem netušil že to ten timo glock pohnojil a nějak jsem tomu nerozuměl a když komentátor řekl že odpadl, tak jsem měl alespoň radost.
Codeman
Ten závod byl úplně bombastický.Nejdřív má titul hamilton, pak zachybuje dostane se před něj Vettel, titul má Massa, 10 SEKUND si celý svět myslí že titul má Massa a najednou se v TV objeví tabulka kde je napsáno : L.Hamilton 5. .Tohle mi vyhodilo srdce z těla a byl sem i docela zklamanej že Massa nemá titul páč sem velkej fanda Ferrari.Ale snad se to povede přístě. thumbsup.gif
dr.w3cko©
to bylo jasny radio to resi.dostal povel a bylo to! uz vidim tu zmenu na pristi zavody.zakaz pouzivani redia s pilotem jen info tabule
Tatarkas
To jsem jediný, kdo si myslí, že ve chvíli, kdy se soutěže účastní tým, tak není důvod se divit, že jedná týmově a přijde mu to i přirozené?

Týmové režije se nikdy úplně nezbavíte, leda opravdu povolit jen 1 auto na tým.
Codeman
QUOTE(dr.w3cko© @ 02.11.2008, 21:54) *
to bylo jasny radio to resi.dostal povel a bylo to! uz vidim tu zmenu na pristi zavody.zakaz pouzivani redia s pilotem jen info tabule

To by byla pěkná blbost, tohle už prostě k moderní F1 patří.Navíc když je nějáký konflikt tak FIA si odebírá od všech týmů radiokomunikaci. rolleyes.gif
dr.w3cko©
QUOTE(Codeman @ 02.11.2008, 22:00) *
To by byla pěkná blbost, tohle už prostě k moderní F1 patří.Navíc když je nějáký konflikt tak FIA si odebírá od všech týmů radiokomunikaci. rolleyes.gif

ja vim ze ne jen uvaha,bo cenzura
Codeman
QUOTE(dr.w3cko© @ 02.11.2008, 22:05) *
ja vim ze ne jen uvaha,bo cenzura

Stejně si myslím že Teamovou režii by použil každej kdyby mu to dávalo nějáký Plus sad.gif A dále si to určitě nebudou říkat radiokomunikací ale těsně před závodem, kdyby se tahle možnost naskytla confused.gif
nevadi®
Glock, nebo jak se jmenuje, dostal v poslední zatáčce smyk, kde ho předjel jak Massa tak Hamilton.Jak už noviny předsevzaly, tak vinou toho, že neměl gumy do vody :) Vesměs to neví zatím pořádně nikdo, protože v TV toho moc neřekli.
bufuvojta
McLaren-Mercedes rulez, sláva Hamiltonovi guitar.gif
CyboPat
Komentátor z důvodu plkání trapností nesleduje grafiku a co se děje na trati a pak to podle toho vypadá. thumbsdown.gif
http://rs568.rapidshare.com/files/160062632/Interlagos.avi
Hiroko
Já fandila Massovi, protože se o Hemiltnovi říká že je arogantní a nebezpečný.
Shotgunman
stejně to byly peníze....
Codeman
No to víte, Glock kvůli penězům udělá všecko biggrin.gif
dr.w3cko©
proste musel jednou vyhrat cernej pilot jinak by to byla rasova diskriminace to je jasny
Codeman
QUOTE(dr.w3cko© @ 03.11.2008, 20:56) *
proste musel jednou vyhrat cernej pilot jinak by to byla rasova diskriminace to je jasny

Snad jde o řidičské umění, né o barvu pleti ??? rolleyes.gif teehee.gif eh-smiley.gif
dr.w3cko©
QUOTE(Codeman @ 03.11.2008, 20:59) *
Snad jde o řidičské umění, né o barvu pleti ??? rolleyes.gif teehee.gif eh-smiley.gif

mno jen aby
Shotgunman
prachy prachy prachy....
MAXX´´´
Přál jsem to spíše Ferari, takže Massovi ... :)
dr.w3cko©
QUOTE(MAXX´´´ @ 04.11.2008, 16:27) *
Přál jsem to spíše Ferari, takže Massovi ... :)

aspom byl prvni v zavodu. njn smula dobra. mel ho nekdo sejmout v zavode kolo na kolo thumbsup.gif kazdej se bal ponevadz by se to resilo asi vic nez normalne
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.