Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Hráč Rhon hleda KLAN
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty 4: Modern Warfare > Klanové nábory
Rhon
akorat bych potreboval nauci sem tam nejaky trik jinak vcelku v ohode zvladam nejsem zadna lama nehraju s brokama a dokazu prekonat i mnoho protihracu moje specializace je sniper, kulomecik a commando ozvete se pls Rhon
Hugo_zly_muz
QUOTE(Rhon @ 04.11.2008, 16:40) *
akorat bych potreboval nauci sem tam nejaky trik jinak vcelku v ohode zvladam nejsem zadna lama nehraju s brokama a dokazu prekonat i mnoho protihracu moje specializace je sniper, kulomecik a commando ozvete se pls Rhon

věk, máš origo? už si hrál v klanu?
Legio IX
QUOTE(Hugo_zly_muz123456789 @ 04.11.2008, 16:43) *
věk

Podle toho jak píše . 9 let ? :)
Rhon
QUOTE(Hugo_zly_muz123456789 @ 04.11.2008, 16:43) *
věk, máš origo? už si hrál v klanu?

je mi 15 origo nemam a klan sem mel akorat na CoD2 a zacinam odznova ptze se mi smaznul muj char a nejvic sem mel za 3dny 31uroven
Jamaic
QUOTE(Rhon @ 04.11.2008, 16:44) *
ptze se mi smaznul muj char

Nechápu jak se ti jen tak může smazat písmenko (možná moc hraješ, ale stejnak v češtině W moc nevyužiješ)
Rhon
QUOTE(Jamaic @ 04.11.2008, 16:46) *
Nechápu jak se ti jen tak může smazat písmenko (možná moc hraješ, ale stejnak v češtině W moc nevyužiješ)

no ja uz sem to tu resil s adminem a ten rykal ze pry sem pouzil jiny CD key pri reinstalaci a tim se to resetovalo a ze na 99,9% u neoriga vznikaji ruzne problemi napr u me kdyz se mi to sekne a resetnu hru tak se mi pak rozmazava optika (kdyz kliknu pravim u zbrane) ale ted je to v cajku

Jamaic
QUOTE(Rhon @ 04.11.2008, 16:48) *
no ja uz sem to tu resil s adminem a ten rykal ze pry sem pouzil jiny CD key pri reinstalaci a tim se to resetovalo a ze na 99,9% u neoriga vznikaji ruzne problemi napr u me kdyz se mi to sekne a resetnu hru tak se mi pak rozmazava optika (kdyz kliknu pravim u zbrane) ale ted je to v cajku

Tak to už teda neřikám nic ... biggrin.gif
Hugo_zly_muz
15 bych ještě tak tak z těží překous ale to že nemáš origo a nehrál si v klanu = smůla tongue.gif tongue.gif
Rhon
njn oki jako ja nwm stejne ty klany knicemu nejak nejsou jenom turnaje a pro dobrej pocit a proste me by slo vo tym :D
vEprik?
najdi si "klan" 10 letejch kodaru a treba vam to dohromady vydrzi i ta 2-3 tejdny :P
Vizi
Presunuto do spravne sekce !
Pupek Námořník
QUOTE(vEprik? @ 04.11.2008, 17:03) *
najdi si "klan" 10 letejch kodaru a treba vam to dohromady vydrzi i ta 2-3 tejdny :P

Tak dlouho?
strécoWolfrámo
funny thread :-)
Cloud
Občas se stydím za to, že mi bylo míň než patnáct. Ne že tohle byl nějak hodně špatnej příklad, ale jenom mě to po tom handrkování s tim věkem nějak napadlo :)
Hugo_zly_muz
QUOTE(Cloud @ 04.11.2008, 18:23) *
Občas se stydím za to, že mi bylo míň než patnáct. Ne že tohle byl nějak hodně špatnej příklad, ale jenom mě to po tom handrkování s tim věkem nějak napadlo :)

Hele z 0,0001% může bejt i 14letej harant uplně normální kluk do klanu....
Rhon
QUOTE(Hugo_zly_muz123456789 @ 04.11.2008, 20:23) *
Hele z 0,0001% může bejt i 14letej harant uplně normální kluk do klanu....

tak to sem ja :D
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.