Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Left 4 Dead
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Energizer
No nikde jsem to tu nenašel, což se divím. Nehorázně mě dnes nasrali komentáře na GP pod článkem. A najednou jsem tam viděl Hergotha a vzpomněl jsem si na fórum. Tak co, kdo z Vás to ma? :P
vEprik?
me uz to prislo postou na xbox,ale zahraju si az na vanoce
na pc to nebudu ani kupovat ani stahovat
MyGun.
nevim, podle videi a screenu se mi to vubec nelibi, grafika des.
Krusty
kalím na xboxu demáč, sekec mazec :)
asi časem koupím
Pupek Námořník
Co to je? Jak to vypadá? apod.
Keep
QUOTE(Krusty @ 27.11.2008, 22:53) *
kalím na xboxu demáč, sekec mazec :)
asi časem koupím



a helemese ho :) Šášulu jednoho počmáranýho :))) Já kde je mu konec a on si milostivě paří na Xboxu :D
 Harry 
QUOTE(Pupek Námořník @ 27.11.2008, 23:02) *
Co to je? Jak to vypadá? apod.

http://www.gamepark.cz/left_4_dead_58960.htm


QUOTE(MyGun. @ 27.11.2008, 21:26) *
nevim, podle videi a screenu se mi to vubec nelibi, grafika des.

no ono jde oto, co u her preferujes, jestli hratelnost, nebo krasnou grafiku..kromtoho me se ta grafika dost libi
vEprik?
me se u toho hlavne libi ten coop,minule prijel bratranec a ve šplitskrýnu + jeste s nakejma 2ma amikama to bylo super,hlavne na experta,kdyz nekdo vystreli do toho auta s alarmem,nebo ho poblije boomer grin.gif
IAczech
QUOTE(Keep @ 27.11.2008, 23:28) *
a helemese ho :) Šášulu jednoho počmáranýho :))) Já kde je mu konec a on si milostivě paří na Xboxu :D

Co ty tady děláš ? biggrin.gif Ty už to máš origo co ? ... hmmm hodně o tom přemýšlím ... ale teď šetřim na Phenoma II ... tak L4D jde stranou biggrin.gif
Keep
QUOTE(IAczech @ 28.11.2008, 13:08) *
Co ty tady děláš ? biggrin.gif Ty už to máš origo co ? ... hmmm hodně o tom přemýšlím ... ale teď šetřim na Phenoma II ... tak L4D jde stranou biggrin.gif


Ty by jsi zaslouzil par facek a ne Phenoma :D porid si L4D :P
.pernik
LOL, prý "grafika děs" - you gotta be kiddin' me blink.gif Nosíš brýle? Jestli ano, tak si je vyčisti thumbsup.gif Hra jako taková nemá high-end grafiku, však je to stále v podstatě nezměněný Source engine z roku 2004, ale ty efekty z toho dělají nevšední "hororový" zážitek. This game is a "MUST BUY" masterpiece! worship.gif grin.gif
Beluga
Buzny, přiznejte se. S kym můžu jít krosit zombies?! :)

EDIT: Hraju na PC. Na Xboxu by mě asi chytaly mloby, když vím, jakej adrenalin to umí být s myší! :D
Šram_A
vím o tom jen,že to je od starých dobrých cskářů :D prej je to mrtě nakuté po netu víc nevím :-D
vzhledem k tomu že sem se doposud nedostal na xbox live tak je mi to celkem jedno :_D
Beluga
Je to fakt docela pecka. Atmosféra perfektní. Pár věcí mě na tom štve, bohužel - možná spíš naštěstí - je to ale většinou vina lidí, co hrají.

Zrovna včera jsem hrál s týpkem, hrozným idiotem.
Běhal s brokovnicí, neuvěřitelně rushoval. Takže se přes něho nedalo střílet (leda tak do něj) a věčně jsme ho někde zachraňovali, takže na tom byl byt i zbytek týmu... no na pěst.
Nitro_!
vcera sem mel tu čest zahrat si to .... biggrin.gif po 15 minutach sem si rekl o čem že vlastne ten singl je ? jenom behas a drzis myš ? Ovsem ten multak je nekdy docela funny ..
Kindlinho
L4D hraje strašně moc dětí, Rusů, ruských dětí, Francouzů a idiotů.
 Harry 
QUOTE(Kindlinho @ 20.03.2009, 19:15) *
L4D hraje strašně moc dětí, Rusů, ruských dětí, Francouzů a idiotů.

to je ale všude stejné....akorát u takového Swatu (nic jiného prakticky mimo GP nehraju) nic proti francouzům, rusům nemám...ale takoví poláci jsou strašní hráči
Beluga
QUOTE(Kindlinho @ 20.03.2009, 19:15) *
L4D hraje strašně moc dětí, Rusů, ruských dětí, Francouzů a idiotů.

S rusy souhlasím. Většinou jsem s nim ale neměl problémy. Ani s těmi dětmi/idioty to zatím není tak hrozné. Občas sice spolupráce pokulhává, ale že by se někdo choval vyloženě jako blbec, to se mi stalo jednou (viz výše).
.pernik
Já bych si s tebou klidně někdy zahrál Blugí ;D L4D je námrdová hra :) (Ale jsem ještě "dítě" no... avšak snažim se hrát týmově, narozdíl od některých mentálů.. ty na mistě střílim x))
Beluga
Si řikal, že na to nemáš kartu, ne? :)
Ale jsem pro. Asi si někde seženu mikrák a konečně pokořím nějakou kampaň na experta, Baterka mi pomůže! :D
Šram_A
Právě to stahuju :) recenze mě zaujala :D:D
kolem 9 to mám a hned valím an xbox live :-o
Siktrius
Full Edit: Jsem blbec,duvod mate o prispevek nize,ale i tak by to tu chtelo ozivit...
Rumčajz
Není to tady už ? Nebo co to bylo za hru nedávno přidanou.
A.l.i.3.n
L4D je mazec po LANce, sing bude podle mě strašně stereotypní. Nevim co řešíte s nějakejma dětma/idiotama, tahle hra je jen o tom postřilet co nejvíc zombíků a rushování s brokárnou je největší sranda :))
Siktrius
Co tomu takhle pro zacatek vytvorit vlastni sekci na foru ???
Beluga
Co říkáte na ten Survival pack?

Včera jsem ho hrál asi půl hodiny, ale víc jsem u toho nevydržel. Byl jsem dost zklamaný. Bugy a nevyváženost. To jsou moje první dojmy. Když už mě to donutilo hru vypnout, tak to je něco.
Siktrius
QUOTE(Beluga @ 23.04.2009, 21:01) *
Co říkáte na ten Survival pack?

Včera jsem ho hrál asi půl hodiny, ale víc jsem u toho nevydržel. Byl jsem dost zklamaný. Bugy a nevyváženost. To jsou moje první dojmy. Když už mě to donutilo hru vypnout, tak to je něco.

Tak ja bych rekl,ze je to spis o tom s kym hrajes,samotnyho me to taky zrovna moc nebere.Naposled jsem hral asi s britama a to me dokonce pozvali na vt,samozrejme padl jenom pozdrav a ja pak uz jenom poslouchal a stejnak dal psal ve hre,ale byla zabava...
Kindlinho
Survival je docela zábava. Snažím se co nejvíc hrát s někým z friend listu, ale i tak mě to většinou po odehrání jednoho kola na mapě trošku nudí a votuju pro novou mapu. S tou nevyvážeností bych souhlasil, bugů tolik není, ale některý jsou celkem zásadní, jak jsem slyšel. (vlastně jsem slyšel o jednom)

Ale stejně mám pořád radši versus a coop.
Beluga
Ty vole tak hrát to v singlu může jenom zoufalec, nebo člověk bez přístupu k netu.

Bránili jsme nějakej maják, nebo co. Ale

1. zombie hordy už nejsou jako dřív. Obklopí vás ze všech stran, ani nemrknete. A vůbec, běhají hrozně chaoticky. Dřív se z jednoho místa vyvalil dav a bylo to mnohem silnější (zážitek ze hry), než, když musíte POZOR! mířit. :X
2. tank je snad nesmrtelnej, nebo mi přinejmenším přišel mnohem tužší, než dřív.
3. To nemluvím o tom, že strašně rád odpaluje hráče mimo mapu, což znamená instant death.

A k těm bugům. Asi nejzásadnější mi přišlo, že pokud umírám (jako poslední) tak s ubívajícími HP tmavně obraz.

Docela nasere, když další kolo skoro nic nevidíte (krom výseče s baterkou), protože zůstane obrazovka tmavá.
A.l.i.3.n
QUOTE(Beluga @ 24.04.2009, 19:09) *
A k těm bugům. Asi nejzásadnější mi přišlo, že pokud umírám (jako poslední) tak s ubívajícími HP tmavně obraz.

Tak to tam pak ty bugy nebudou tak hrozný, poněvač tohle bug neni ;)
Siktrius
QUOTE(A.l.i.3.n @ 24.04.2009, 19:47) *
Tak to tam pak ty bugy nebudou tak hrozný, poněvač tohle bug neni ;)

Chtel napsat,ze ma problem s tim,ze kdyz mu minulou hru ztmavnul kvuli smrti obraz,tak to zustalo a ma to tak i pri novem zacatku.Tenhle problem jsem obcas mel i ja,vyresilo to vypnuti bufferu pres grafiku,nevim jak je to na xboxu...
Kindlinho
QUOTE(Beluga @ 24.04.2009, 19:09) *
2. tank je snad nesmrtelnej, nebo mi přinejmenším přišel mnohem tužší, než dřív.

Spíš mi připadá, že s přibývajícími minutami je tužší, první 2 jsou relativně lehce sundatelný. Ale možná se mi to jenom zdá, protože po zhruba 2 minutách už se to tolik nestíhá všechno zabíjet, tudíž se nikdo nemůže soustředit jenom na toho dopujícího parchanta.

QUOTE(Beluga @ 24.04.2009, 19:09) *
3. To nemluvím o tom, že strašně rád odpaluje hráče mimo mapu, což znamená instant death.

Tak se ho nepokoušej pošimrat na tváři, zvláš? na vrchní části toho majáku. :S

Každopádně jsem se dneska připojil na Survival server, kde se ovšem načetla coop-verze mapy. Zatím nejvýraznější bug.
.pernik
Survival je super, taková opravdu instant-řežba v tom L4D :) Akorát Lighthouse na zlatou, no, si ještě chvíli počkám :D Teď ještě SDK a hurá na custom kampaně...
vEprik?
QUOTE(Siktrius @ 24.04.2009, 20:21) *
Chtel napsat,ze ma problem s tim,ze kdyz mu minulou hru ztmavnul kvuli smrti obraz,tak to zustalo a ma to tak i pri novem zacatku.Tenhle problem jsem obcas mel i ja,vyresilo to vypnuti bufferu pres grafiku,nevim jak je to na xboxu...

S takovouhle chybou sem se teda zatim nesetkal.
btw ten survival moh bejt lepsi, kdyby se treba po dvou minutach chcipli spoluhraci zase narodili a meli by treba 30s na pripravu.
ju-ICE
A tim jim dát vydechnout? Ani náhodou :D to udělali schválně,řikali že chtěj vyvořit něco kratšího tak na 10 minut v průměru :) sem náhodou rád že to je taková řežba :D
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.