Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Pletená móda 08
GamePark.cz fórum > Fórum > Mimo mísu
Bretonian Tetřef
Je první prosinec, zimní čas,
ledový dech by svíčku zhas!


Jelikož jsem o víkendu onemocněl velmi těžkým nachlazením /už je mi lépe, přesto díky za kondolence/ rozhodl jsem si doplnit vzdělání v oboru prevence proti chřipce angině atp.

Zjistil jsem, že větší procento možnosti nákazy mají studenti, protože se neustále přesouvají z Fakulty do Fakulty z budovy do budovy a vystavují se tak proměnlivým vnějším vlivům.
Podle informací z odborných webů (takových kam většinou muži nechodí, ale já to pro vás podstoupil) je prevence v základě složená s dobré orchrany vnitřní a vnější.
Ochranu vnitřní jsou různé doplňky stravy (nedoporučuji Actimel, je to prakticky jen odpad z dělání másla a tvarohu, tzv. syrovátko) a ochranou vnější je zajisté moudře zvolené pletené oblečení.

Čepice, šály ale nově i ponča a rukavice je přesně to co by každý člověk, toužící po zdraví měl zkusit!


http://ona.idnes.cz/cepice-saly-ponca-zimn...28_ona_moda_ves

Prosím vás, ale. Nemluvím o klasických mikinách, které jsou v podstatě k ničemu. Mám na mysli hlavně pletené svetry a šály.
Něco jako má na této fotce Jean-Luc Godard


nebo na této Miloš Zeman :


Naprosto k ničemu je pak taková to exhibice ala bezejmený šášula:
vEprik?

svetry se hodí i na Základní Školy..
NimF

zeBRA
http://forum.gamepark.cz/index.php?s=&...st&p=704603
Svetr ve kterym chlastal můj táta. Teď v něm chlastám já. A nemůžu si ho vynachválit :)
Sakrblé
a pak v něm bude chlastat tvůj syn
to jako máme dávat linky na pletený oblečení (apropo by to mělo být už 09 (: ) nebo se chlubit tím co máme

this thread is relevant to my interests
Potluck
Svetr mi je nepohodlnej, škrábe, kouše, stojí mi z něj téměř všechno. Prostě fůj!


EDIT: Ale pletený pytel je fakt dobrej, dá se do něj ledacos hodit (vhodný pro děti [hračky, apd]).
Sakrblé
ocividne si nemel na sobe nejaky kvalitni svetr
Šupex
No ten svetr, co popisoval je kvalitní, ale prostě kvalitní vesnický.

Pak jsou ještě ty kvalitní svetry, o kterých píšeš ty ;)
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.