Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: SWC 2008
GamePark.cz fórum > Hry > Soldat
sytra
Tak austrálie porazila ve finále naši krásnou republiku - holt nám nebylo přáno být 2x po sobě mistry světa
Edit: Jinak stejně potlesk celé naší reprezentaci (teda vyjma přicmrdávek jako jsem já) a hlavně teda nitrákovi, řepově bratrovi RealRookovi a beaztlymu za prokázání toho, že češi mají pořád vysokou pozici v soldatu na mezinárodní úrovni - a anyway, loni jsme to vyhráli, tak co =p

TNL fórum Final Match report: http://www.thenextleague.net/forums/viewto...?f=41&t=792
Rudy#77
Nevádí hoši příště to snad vyjde! thumbsup.gif Sláva vítězům čest poraženým turned.gif
Zhul
A snehy se mi smal.....
Zhul
Nevim jestli to víte/nevíte, ale ta prohra nebyla moc spravedlivá. Jelikož se v rozhodující mapě, kde Česko vedlo, připojil Sipar a s pomocí hacku zabil všechny z Cz teamu. Sice skóre nijak ovlivněno nebylo (no teda naši zrovna měli nakročeno k capu), ale na psychice našich se to nejspíš podepsalo, protože následně Australani srovnali a otočili, tudíž vyhráli i celý zápas. Nebudu tady rozebírat jestli chyba byla na straně vlastníka servru, či za to moh někdo jiný,ale dost mě mrzí, že se tu najdou i tací, kterým není ani to SWC svatý.

EDIT: celej zápas můžete zkouknout na pg24
Pospa
Siipar se zřejmě snaží vyhrát pomyslnou soutěž o nejnenáviděnějšího hráče na české soldat scéně. Zatím k tomu má nakročeno a doufám, že toho aspoň z části lituje. Jednou se k němu obrátí zády i jeho fps kamarádi a zůstane sám. Smutný příběh.

Nechápu, proč se ten voland neopakoval, když byl narušen a zjevně ovlivněn.
Sipar
QUOTE(Pospa @ 08.12.2008, 19:41) *
Siipar se zřejmě snaží vyhrát pomyslnou soutěž o nejnenáviděnějšího hráče na české soldat scéně. Zatím k tomu má nakročeno a doufám, že toho aspoň z části lituje. Jednou se k němu obrátí zády i jeho fps kamarádi a zůstane sám. Smutný příběh.

Nechápu, proč se ten voland neopakoval, když byl narušen a zjevně ovlivněn.

Mě je úplně jedno co si "Česká soldat scéna" myslí a koho má ráda a koho ne. Lituju nanejvýš toho, že se Kreš kvůli mě nedostane na getr a na pár čenlů. Ale vzhledem k tomu, že teď mCs hrajou neaktivně a ještě na GP tak nám je nějaký Soldat celkem u pý*i. Tu třetí-čtvrtou větu nemyslíš vážně, že ne. teehee.gif
Pospa
Tak se nám svěř, co tě k tomu vedlo.
Sipar
Prostě jsem se nemohl dostat na spectatora, byl full biggrin.gif
mAdA_fAkA
jo sipare ty hajzle!! nemysli si že se ted stebou budem bavit!! kvuli tobě sme druzíí thumbsdown.gif

hoši jedině co mě natom všem mrzí že jsem to neviděl vpřímem přenosu a neviděl sem jak si to sipar owni.. biggrin.gif
Zhul
QUOTE(Sipar @ 08.12.2008, 20:29) *
Prostě jsem se nemohl dostat na spectatora, byl full biggrin.gif

Jo lol tak až se příště budeš snažit dostat do spectu tak si vypni ten tele to target :p
EDIT: Pospo to by asi dopadlo stejně, to by byli ještě víc zdeptaný z toho, že vedli a tak to asi nechali bejt.
ScaryOo
Kdyby nas s pospou vzali do repre...nejakej wasp a fighta by mohli jit obřezavat klacíky do lesa. A sipare spíš lituju kreše, že pyká za tvojí blbost. Chudáák kreš bééé cry.gif PS: #cheekyB.soldat ( jo a abych nezapoměl #cys.soldat) Těšte se na 2v2 LIGU!! aww
mAdA_fAkA
QUOTE(ScaryOo @ 11.12.2008, 22:52) *
Kdyby nas s pospou vzali do repre...nejakej wasp a fighta by mohli jit obřezavat klacíky do lesa. A sipare spíš lituju kreše, že pyká za tvojí blbost. Chudáák kreš bééé cry.gif PS: #cheekyB.soldat ( jo a abych nezapoměl #cys.soldat) Těšte se na 2v2 LIGU!! aww


jedíný zmála který ten soldat ještě žere!! biggrin.gif
repeek
QUOTE(mAdA_fAkA @ 12.12.2008, 13:29) *
jedíný zmála který ten soldat ještě žere!! biggrin.gif


Nevim jestli zere, ale hraje a neni to takovej kkt jak ty.

(jestli si myslis, ze NEhrat Soldat je ted nejak IN tak to ses trosku vedle)
Zhul
QUOTE(ScaryOo @ 11.12.2008, 22:52) *
...nejakej wasp a fighta by mohli jit obřezavat klacíky do lesa.

To je pravda protože by jim na vítězství mohly stačit 3 mapy. :)
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.