Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Hledám klan
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty 2 > Klanové nábory
xname
Čau hledám CoD2 klan, jen vážnej vztah
Jmenuju se Tomáš ale vždycky sem hrál s nickem xname. Už nějakej pátek mi je 18, sem z Pardubic.
Svůj skill bych hodnotil jako med(+-), nejlíp mi to střílí s optikou (a nemyslim tim brejle),
samozřejmně sem schopnej se adaptovat podle potřeb/úrovně klanu. Spolíhám na skill, brain a haluz
v poměru 1:3. 1.3 a originálku mám, anglicky umim víc než dostatečně pro případný domlouvání zápasů
se zahraničím, ve hře se vyznám - chvíli sem i adminoval na gs, dřív sem se hodně orientoval ve scéně.

:: životopis ::
- Před codkem sem bral dost vážně SoF2 a THPS3, to sem byl ale ještě dítě x)
- V létě 05 sem začínal na jedničce, prakticky od založení mýho životního klanu EFfective Killers
(www.olovi.com/efk web sem dělal já, jinak neni to ten cs klan co asi znáte;). Tam sem prožil nejlepší
půlrok mýho herního života, byli sme na dně i na výsluní - ESL 200-20. Začátkem 06 sem po neschodách
se spoluhráčem (nynějšim přítelem mý mámy) odešel do "legendárních" Pixel Warriors se kterejma sem
si zahrál 3. intel ligu a zjistil jak moc ten klan upadá (jinak ale skvělý chlapi). Vystřídal sem pár dalších
klanů s lidma co to pozdějc dotáhli celkem daleko,vždycky to byli ale jen chvilkový záležitosti. Jinak sem
často sem hrál mixy a pub skoro 24/7.
- 06 vyšla konečně dvojka, která se mi hrála od začátku mnohem líp než 1. Nejdřív sem působil v no exclusive,
pak mně ale napadlo složit efk cod2 sekci. Za pár dní sem na gp (old gz R.I.P) sehnal dostatečnej počet hráčů a
pak s nima prožil nádhernej čtvrt rok za pc. Bohužel sme se rozpadli (opět v tom měl prsty nynější matčin přítel)
a já si koupil WoW. Na začátku 07 sem si dal od wowka pauzu, obvolal starou partu cod2 efk a znovu to složil,
tentokrát pod tagem ROYAL*CROWN (podle RC coly) Bohužel novejm hráčům chyběli originálky takže sme museli
hrát 1.0 což v době kdy všichni lepší přecházeli na 1.3 nebylo moc in. Na 1.0 sme ale byli absolutně neporazitelný,
hráli sme všechno co se na tom patchy hrát dalo, turnaje, ligy ... v březnu sme se konečně účastnili meziherňáku,
jako jediný sme hráli z PCE. Ze základní skupiny nás nepustila esuba, ale aspoň sem si splnil herní sen :) 2 body,
několik fragů, taky fajn xD. Krátce po tom sme doplatili na nedostatek hráčů, upadající nadšení a přicházející CoD4
a zabalili to. Čtyřku sem párkrát zkusil na publicu ale průměrnejch 20FPS mi nedovolilo snažit se v tom něco dokázat.
- (WoW jen pro zasvědčený) Mezitím sem hrál wowko, od léta 06 do podzimu 08 s dvěma 1/4ročníma přestávkama
na CoD2. Troufám si tvrdit že na TBC datadisku sem to dotáhl mezi větší část těch nejlepších. Co do pvp tak sem
jednu dobu patřil mezi nej 10 000 z těch 10 milionů hráčů, jednu dobu top cz shadowpriest, ve světě top50.
Všechny čtyři pvp sezóny sem si držel rank duelist :(, ratingy ustáleně 2000-2200. V druhý polovině 07 sem se hodně
věnoval pve s guildou deliverance, jako jedni z prvních sme progresovali v BT a MH, pár bossů za Black Division.
To bylo na serveru Lighting's Blade, char Iksnejmka. Na Drakthulu sem pvpčkoval 3 a 4 sezónu za sestřinu postavu-Drusila.
Naštěstí mně ale nedávno hackli acc, vydali nejhorší patch v dějinách a vyšel datadisk takže sem na trvalo přestal
a píšu tohle.

:: požadavky ::
- průměrnej věk alespoň 16, neni to podmínka, vim že i 30letej se může chovat hůř než 13-letej puber?ák, mozek v hlavě
je důležitější, jen nemám rád uřvaný děti.
- ambice,zkušenosti,parta,... - hrát na 1.3 nejen pro zábavu - snažit se zlepšovat, hrát různý ligy/turnaje jestli v
týhle hře ještě něco podobnýho existuje. Mít ustálenou partu s tim že minimálně pár měsíců vydrží, s hráčema od kterejch
se budu mít co naučit ale zároveň se nechci cejtit jako pátý kolo u vozu. Mít kam chodit na ts/vt a vědět že nás nikdo uprostřed
zápasu nevyhodí.
- Zaběhlej klan by byl určitě nejlepší ale pokud se najde 1 nebo víc lidí, dostatečně schopný hrát a leaderovat, s podobnejma
zkušenostma sem ochotnej jít do novýho teamu/založit.

ICQ: 257-670-912

Nečekám že něco najdu, podle toho co sem si tu četl za příspěvky vidim úroveň komunity, kdybyste ale věděli kam
jinam se obrátit popřípadně znátě někoho kdo je na úrovni a hledá hráče postnout můžete
Rumčajz
CODE
06 vyšla konečně dvojka, která se mi hrála od začátku mnohem líp než 1.


To je jasny protoze 1 je o skillu a 2 o hedce do nohy. ALe jinak hezky napsany.
xname
1 je o tom že na tebe střílí zeď přes left lean, víc mi vyhovujou hitboxy mimo postavičku, jinak o skillu je skoro každá hra
Pupek Námořník
QUOTE
Začátkem 06 sem po neschodách
se spoluhráčem (nynějšim přítelem mý mámy)


biggrin.gif biggrin.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.