Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: GTA 4 ?
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
strécoWolfrámo
takže, už to máte někdo doma ? očekávání se naplnila a hra je extra moc moc náročná, řekl bych Crysis hadr :-) tákže doufám, že to R*ka opatchují, protože je to na nic :-)
Rafaello
mam od vcerejska na 3870 a x2 4600+ asi 30 FPS maximum :/
Piplovic.
jeste ze sporim na DELO innocent.gif
W3N4
Tak jsem si tu hru trosku vic oskousel a musim rict, ze me to velice bavi :) Dlouho me takto hra nebavila. Te nerocnosti je to skoda, ale hlavne ze to lze hrat. Mam asi okolo 35FPS pod 30 to skoro nikdy nejde. Liberty City je nadherne mesto, tesim se az ho uvidim z ptaci perspektivy.
B@z!m
S moji 7600 GT mam nejakych 20 FPS nekdy min a reknu vam diky te namakane fyzice co v te hre je to budu hrat i s tolika FPS :D.

Protoze polda honicijici se za vami uklouzne na schodech a udela kulukulu dolu za to opravdu stoji :D.

Cekal jsem od teto hry neco extra a taky mi neco extra prinesla :).
Bretonian Tetřef
je to těžce v prdeli..jsem si liboval když ty prasata oznámili požadavky, ale to byla jedna z největších LŽÍ který jsem zatím v marketingový kampani slyšel...
teoreticky bych mel hrát na lepší střed, ale podle ohlasu bych se sekal na low-low...ostuda!
Cloud
Nechapu proc, ale Dead Space mi bezi bez trhani na mid/high ale GTA4 je i na naprosto nejnizsi detaily upe naprd.
Conan
Ono hlavne by to chtelo ,aby plynulost hry hodnotili lidi s originalem.
Bretonian Tetřef
Staci se podivat na net a zjistite, ze ochrana R* byla prolomena (zadne R* bugy co pripravili pro piraty). A k tem ovladacum, tak jsem cetl, ze maji vyjit 10.12., coz je za 5 dni, jak se tady zminuje vinc. A jinak podle testu, crackla verze hry se neseka vic nez necrackla. Jedou uplne stejne... © Tiscali
Bolgin
Nechápu, jak může být tak vizuálně průměrná hra být tak neuvěřitelně náročná. Kde soudruzi z Rockstaru asi udělali při konverzi na PC chybu... měli nechat stejnou kvalitu textur, jaká byla u Xboxů, vysrat se na nějaké zrnění obrazu a prostě to jen odladit...

Btw. Hru jsem nehrál, soudím pouze podle dostupných videí a screenů a zároveň čekám na nové Catalysty.
Cloud
Po vizualni strance mi i na xboxu prisla hra opravdu prumerna. O to vic me stve ze se mi to seka, kdyz mi tak nadherne vypadajici hry jako Dead Space nebo Mass Effect bezi uplne nadherne. Chapu musi to zpracovavat to mesto atp atp, ale stejne.
Cloud
2blpost
W3N4
Navod jak sprovoznit high detaily i na kartach s mene nez 512MB pameti:
QUOTE("EHW forum")
Ve složce z gta iv vytvořte soubor který se bude jmenovat commandline.txt a do něho napište -norestrictions a hned pod to -nomemrestrict
Díky tomuhle jsem si nastavil detaily textur na high a žádné zhoršení plynulosti jsem nezaznamenal.


Moc FPS mi high detaily neubraly a hra vypada lepe.
vEprik?
jsou na to naky novy cheaty,nebo jen ty co byly na xbox verzi (hp,vesta,munice a zbrane,auta,motorky,helina,policajti)
W3N4
Zatim jsem na zadnem webu jine neobjevil.. Na vrtulnik ? Jaky ?

Brutalni gameplay :)
Gready
Radeon 1800X GTO to asi nedá? eh-smiley.gif
strécoWolfrámo
QUOTE(Gready @ 06.12.2008, 11:14) *
Radeon 1800X GTO to asi nedá? eh-smiley.gif


pochybuju
Cloud
Mam dalsi problem. Kazdou chvili se zacne hrozne houpat kamera, pak se pomalu vraci do normalu a pak se zase zacne houpat. Hra probiha sice celkem normalne, ale kazdopadne to odnasi muj zaludek.
strécoWolfrámo
QUOTE(Cloud @ 06.12.2008, 12:38) *
Mam dalsi problem. Kazdou chvili se zacne hrozne houpat kamera, pak se pomalu vraci do normalu a pak se zase zacne houpat. Hra probiha sice celkem normalne, ale kazdopadne to odnasi muj zaludek.


a máš orig či pálenku (jestli na ní už je crack) ?
Jamaic
QUOTE(strécoWolfrámo @ 06.12.2008, 12:46) *
jestli na ní už je crack

Už prej je, a to dokonce ten, který deaktivuje i ty "Easter eggy" pro piráty.
Cloud
Tak tohle bude ten easter egg a ja kapitan Jack Sparrow. Hmm... budu muset pohledat, pac tohlecto fakt vobraci muj zaludek naruby. A mozna to ze to bezi upe debilne bude taky tim nic moc crackem?
W3N4
Zajdi na warforum tam je ke stazeni funkcni crack ktery uz kamerou nehoupe. Me to taky delalo.

// Dalsi screen ze hry, na to, ze je tam tolik obektu je fps docela vysoke.

Sakrblé
hazi me to JS/trojandownload ten link
Hugo_zly_muz
Snad to s GE 8600gts dám aspon na medium...
Piplovic.
QUOTE(Hugo_zly_muz123456789 @ 06.12.2008, 13:06) *
Snad to s GE 8600gts dám aspon na medium...



udajne systemove pozadavky :

Minimální :
Operačný systém: Windows Vista - SP1 / Windows XP - SP3
Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8 Ghz / AMD Athlon X2 64 2.4 Ghz
RAM: 1.5 GB
Miesto na disku: 16 GB
Grafická karta: nVidia 7900 256 MB / ATI X1900 256 MB

Doporučené:

Operačný systém: Windows Vista - SP1 / Windows XP - SP3
Procesor: Intel Core 2 Quad 2.4 Ghz / AMD Phenom X3 2.1 Ghz
RAM: 2 GB (Windows XP) / 2.5 GB (Windows Vista)
Miesto na disku: 18 GB
Grafická karta: 512 MB nVidia 8600 / 512 MB ATI 3870
strécoWolfrámo
tohle kámo vůbec neplatí ;-)

hra je blbě optimalizovaná ... ovšem commandy co tady výše někdo postoval jsou dobré ... ale myslím, že je brzy nahradí nějaký patch
Piplovic.
QUOTE(strécoWolfrámo @ 06.12.2008, 13:11) *
tohle kámo vůbec neplatí ;-)

hra je blbě optimalizovaná ... ověm commandy co tady výše někdo postoval jsou dobré ... ale myslím, že je brzy nahradí nějaký patch



proto sem psal udajne :oP

ale podel mno :/
strécoWolfrámo
Nový patch na světě ... nárust fps u mě minimální .... benchmark zde ...

DaveM
a který blbec může testovat v benchmarku, když má pak v reálu i o 20 fps míň :-D
A co vím, tak rockstar vůbec neslibovali žádné zvýšení výkonu, jenom opravu pár bugů, a vylepšený management procesoru, aby nebyl využíván z 99% nonstop.
W3N4
Vysla cestina (takova beta cestina, ne vsechno je prelozeny) http://rapidshare.com/files/172955151/gta_...erejnaverze.exe
Staci nainstalovat a v menu zmenit jazyk na cesky.

A ten patch je pekne nanic, me snizil fps o polovinu a jinym lidem to dela taky ruzny bordel :(
calll_
ja mam pc pod minim. pozadavky x1600 , 1gb ram, athlon3200+ a spustil sem to ale to fps nic moc teehee.gif
jinak ten patch upravil textury pred patchem se blbe zobrazovali


Hugo_zly_muz
Když nemáte originály nemůžete od toho nic skvělýho čekat s tím patchem rolleyes.gif
W3N4
Nazory lidi s originalni hrou se od meho vubec nelisi.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.