Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: ICQ is down
GamePark.cz fórum > Fórum > Mimo mísu
Stran: 1, 2
NimF
Jsem online, lidi mám offline ... nedělá to jen mě. Tohle mi přišlo:

CODE
1 (11:35:43 9/12/2008)

=============================
         Systovzpra
=============================
Verze ICQ 5.1 ji nenpodporova. Stne si zdarma autorizovanou verzi ICQ z oficinwebovstrky.

=============================
         System Message
=============================
ICQ version 5.1 is no longer supported.  Download a free authorized ICQ version from ICQ's official website.


EDIT: ICQ podle všeho přešlo na jiný protokol, tudíž jde jen ICQ 6. ICQ 5.1, QIP a Miranda a jiné alternativy jsou offline ...

EDIT2: Návod na vyřešení najdete zde.
DaveM
já jsem on-line a i lidi mám on-line a používám mirandu. Žádný problém
Duk
Než abych používal smradlavý icq 6 tak radši nic.
Počkám až to qip vyřeší.
Mack
tady v rpáci mám trillian a bez problému, doma mám icq 6 a nestydím se za to, střídam ho s qipem a taky bez problému, jo ale icq se poslední dobou nechce automaticky přihlašovat,píše chybu.
NimF
No vedle sebe mám kamarády, všichni máme stejnou verzi QIPa. 3 to nejde, 1 jde :))
Mack
přejdeme na poštu
Pospa
Ze západníiho břehu Vltavy hlásím, že mám QIPa a všechno v pořádku.
Nerubian
qip down...
repeek
Qip bezi bez problemu, spis vcera dopoledne mel nejaky vypadky.
Sub-Zero
Tak si ten Qip zkuste vypnout a zapnout.
MAXX´´´
Mě teda QIP taky nejde ... Ani Infinium a ani 8070. :X
Šupex
No já jsem údajně online, ale nikdo další není. Takže buď to nejde nebo ostatní zatím nejsou přihlášení.
repeek
Tak uz to ke me doslo taky.. :(
Beluga
No, aspoň budu mít klid, dokud to rusáci nevyřešej :)

QIP Infium, někde kolem 9017 bo tak.
Šupex
Pro Infinium existuje prozatimní řešení v podobě změny ID klienta na QIP 2005 ;)
Pospa
Nové zprávy ze západního břehu Vltavy: Po restartu počítače už to nejde ani mně. ICQ se zjevně snaží o hromadný přechod uživatelů na icq6 klienta. My se ale nedáme, ne!
Duk
Nikdy.
MAXX´´´
QUOTE(Pospa @ 09.12.2008, 13:34) *
Nové zprávy ze západního břehu Vltavy: Po restartu počítače už to nejde ani mně. ICQ se zjevně snaží o hromadný přechod uživatelů na icq6 klienta. My se ale nedáme, ne!

Tak to opravdu v žádném případě ...
DaveM
takže heslo dne. Nerestartovat PC :-D


Tak jsem zkusil restart a jedu zase normálně. Miranda se zatím drží
Šupex
A nebo si jednoduše v Infiniu přepnou to ID klienta.
Beluga
QUOTE(Pospa @ 09.12.2008, 13:34) *
Nové zprávy ze západního břehu Vltavy: Po restartu počítače už to nejde ani mně. ICQ se zjevně snaží o hromadný přechod uživatelů na icq6 klienta. My se ale nedáme, ne!

To i kdybych měl všechny známý poslat k čertu a znovu oprášit MSN...
Sawier
jak to prepnu v nastaveni pripojeni to neni i kdyz myslim ze sem to tam kdysi videl
Šupex
http://qipim.cz/viewtopic.php?t=2782 Opravený QIP Infinium
a QIP by měl prý už taky jít, ale qip,ru asi nevydrzel napor, takze nemuzu overit.
Beluga
Settings - Accounts - nastavení accountu ICQ - Client ID... ale nepomohlo to.
Beluga
Potvrzuji, QIP infium 9020 jede...
black.tulip
miranda fachá v pohodě, qip používaj amatéři :)
NimF
QIP 2005 (build 8070) pořád nic ... a ani na fórech žádná zmínka
Duk
Miranda je pro masochisty.
DaveM
a ICQ je pro blázny
cleaner
QUOTE(Šupex @ 09.12.2008, 13:32) *
Pro Infinium existuje prozatimní řešení v podobě změny ID klienta na QIP 2005 ;)


to bych velice rád udělal, ale to by mě musel nejdřív infium přihlásit...

já ten icq klient tak nesnáším, je mi z něj na blití...

8070 stále neběží
infium mě nepřihlásí
takže asi tak...
asi taky opráším pro jistotu MSN
Šupex
Však kvůli téhle změny nemusíš být přihlášený. Mimoto už je opravená verze, tak si nestěžuj :P
eSko
QUOTE(Šupex @ 09.12.2008, 14:59) *
Však kvůli téhle změny nemusíš být přihlášený. Mimoto už je opravená verze, tak si nestěžuj :P



Kde co jak?

EDIT: Tak už taky jedu.
Pupek Námořník
Já se snad rozpláču, už ICQ nechci. Jaký QIPy teda fungujou?
!Tvý?ák!
qip mi taky nejde, tak co dáme vydělat české poště? biggrin.gif
Šupex
Do prdele, tak jsou tu jenom tři stránky dredu. To jste takové líné prasata, že si nepřečtete zbývajicí stránky. Když to evidentně není na třetí stránce, tak zbývají jenom dvě předchozí že?!
NimF
QUOTE(Šupex @ 09.12.2008, 15:19) *
Do prdele, tak jsou tu jenom tři stránky dredu. To jste takové líné prasata, že si nepřečtete zbývajicí stránky. Když to evidentně není na třetí stránce, tak zbývají jenom dvě předchozí že?!

Na Infium ti kašlu
*HentaiRush*
QUOTE(NimF @ 09.12.2008, 15:25) *
Na Infium ti kašlu


Dokud se to nevyřeší u QIP 2005, Infinium bude muset stačit.. :)
Pupek Námořník
QUOTE(*HentaiRush* @ 09.12.2008, 15:31) *
Dokud se to nevyřeší u QIP 2005, Infinium bude muset stačit.. :)

Tak mně nefachá ani infium :D Asi mě někdo nemá rád.
Pospa
V infiniu je akorát za potřebí potvrdit svůj účet, ale je to dělané jak pro hlupáky, takže sem to zvládl a jedu si.
adldds
Takze ti hajzli z ICQ vydali zas nejaku sracku ktorou chcu odstavit alternativnych klientov (qip.,,...) a chcu aby vsetci presli na icq , podporuje to len icq6 a vyssie

mozem povedat ze QIP 2005 build (8070) nejde a ani nepojde zrejme pokial nevyjde patch
QIP Infium nemusi byt ten najnovsi ide tiez len staci sa prihlasit
- vedla accountov dat settings
a client id ----> potom treba zmenit QIP Infium na QIP 2005 ---> OK tlacitko stlacit ,.....a QIP Infium aj starsia verzia ide

Kopi
QIP 2005 (build 8070) pořád nic......infium se mi moc nelíbí......kdy bude nějaká aktualizace 2005ky?
cleaner
Zkoušel jsem a nejede ani jedne qip stále, asi se dám do ozkoušení jiných, třeba taky opráším svůj jabber .)
Pupek Námořník
QUOTE(Pospa @ 09.12.2008, 15:50) *
V infiniu je akorát za potřebí potvrdit svůj účet, ale je to dělané jak pro hlupáky, takže sem to zvládl a jedu si.

Tak já jsem asi inteligent či co
*HentaiRush*
Kámošce jede v pohodě QIP 2005 / 8020
Deatr
qip 8020 mi nejede, ale nedal jsem restart, tak newim... Každopádně mě pěkně nasrali, asi azse na někoho vlítnu.
coldik
taky nejde.. snad to vyřešej sem s qipem spokojen a na přereklamovaný icq nemám chut..
Pupek Námořník
QUOTE(Deatr @ 09.12.2008, 16:13) *
qip 8020 mi nejede, ale nedal jsem restart, tak newim... Každopádně mě pěkně nasrali, asi azse na někoho vlítnu.

Restart je už fuk. To kdyby ti to fungovalo a po restartu ne, tak to by byl problém.
Qwwerty
nezbývá mi než se usmívat :)
miranda bez problémů - icq.dll 0.3.10.6
a u otce sem použil ještě starší protokol ale i když to píše že používam starou verzi a mam přejít na novou tak se to k serveru připojí a jede bez problémů
O-Neill
Tak qip 2005 ani infium mi nefungujou. Achjo.
MemphiS
qip Infinium 9017 - nejde
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.