Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: World of Warcraft
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Stran: 1, 2, 3, 4, 5
KRogers`
Čaute. Lidi nevíte kde bych našel český talent calculator a kdyz uz jsme u toho tak jaké mate talenty vy?
-=FL=-felcar_cz
jak jako ceskej ;)

spis si najdi cesky popisy k talentum...

a talenty jaky kdo pouziva? asi celkem zalezi na tom za co hraje lul
!Tvý?ák!
QUOTE(-=FL=-felcar_cz @ 16.12.2008, 20:52) *
a talenty jaky kdo pouziva? asi celkem zalezi na tom za co hraje lul
tak kalkulátor je většinou dělanej na všechny povolání rolleyes.gif
-=FL=-felcar_cz
QUOTE(!Tweety! @ 16.12.2008, 20:59) *
tak kalkulátor je většinou dělanej na všechny povolání rolleyes.gif

QUOTE(KRogers`)
a kdyz uz jsme u toho tak jaké mate talenty vy?

priste si precti na co reaguju, at nevypadas jako kreten tweety
Sawier
wotlk talenty zatim nemam vyskouseny
Cloud
Ma cenu kupovat Wotlk? Chci zase neco igrat, ale nevim, WoW je fajn, ackoliv Outland je teda smrt... grind 4 life, lol. Age of C. nwm... nezkusenost. Kazdopadne se tu ceka na Guild Wars 2.
-=FL=-felcar_cz
hm asi to je vo zpusobu jakym hrajes... wow obecne moc o grindovani neni no, pokud se nesnazis nadropovat matros na primaly a nemas zadnou profesy ktera by je ziskavala snadnejc ;)

no a jestli ma wotlk cenu kupovat to zalezi na tobe, jestli te wow moc nebavilo, tak to asi cenu nema...

me osobne zklamalo s prichodem wotlk, ze se snazej blizzardi uplne vsechno zjednodusovat a jeste vic to targetovat na masy lidi... s cimz souvisi prival deti okolo 12ti let a pokles herni urovne ...

edit:

zatim wotlk nemuzu moc soudit, pred chvili jsem akorat dingnul 80ku, takze vetsina veci je jeste prede mnou, nejak na to uz posledni dobou nemam vubec cas...
Sawier
nejhorsi sou DK sem palach 60ka s celkem dobrym eq vcera v BG pribehl DK 61 a sundal me na 2 rany fakt sux :D
KRogers`
Tak jsem se poptal ve skole a jeden kamos mi poslal odkaz
Talent calculator (česky)
No ja treba jedu warra na Arms ale nevim jestli nemam prejit na Fury a u moji druhe postavy (shaman) zatim uvazuju ale nejspis pojedu Restoration
Co si myslite ze je pro warra nejlepsi? Arms/Fury/Protection ?
Rafaello
podle toho jestli ses tank nebo dmg
-=FL=-felcar_cz
na resto pretalentuj az budes na 80ce, jinak se z toho vobtahnes...
◘◘◘◘
Mě naposledy dostalo, když sem se zeptal kámoša, jestli už hraje datadisk, když si ho objednával (myslel sem si, že teprve nějak končí beta) a on mi oznámil že už má 4 x T7. Hrozný závisláctví, štěstí že to už nehraju whistle.gif
Cloud
Lol, DK, sem tam behal kolem Halaa v Nagrandu s mym prot palachem, je tam DK o level niz, hodim mu Avengera, ten hammer sekam do nej a fakt vubec nic. My profi komba by rosekaly kdejakou i tezce obrnenou lampu, ale ty DK sou proste overpowered.
Sawier
QUOTE(Cloud @ 26.12.2008, 11:23) *
Lol, DK, sem tam behal kolem Halaa v Nagrandu s mym prot palachem, je tam DK o level niz, hodim mu Avengera, ten hammer sekam do nej a fakt vubec nic. My profi komba by rosekaly kdejakou i tezce obrnenou lampu, ale ty DK sou proste overpowered.

mno DK s mym retri palem sundam teda jak ktereho ale pouziju bublu a vetsinou i lay jenze on se promeni v toho zasraneho ghula a dorazi me thumbsdown.gif
Sawier
tak uz sem taky zmrd DK dobra class hlavne ten zacatek nema chybu uz jen kvuli tomu stoji za to si ho udelat
A.l.i.3.n
Přemejšlim, že bych se zas k WoW vrátil a tentokrát si pořídil origoš, ale nevim nevim ... je to nebezpečné, račí nejdřív dodělám školu ... aspoň Bc.
◘◘◘◘
Já naštěstí už nemám tu možnost hrát, ale vždycky vzpomínám s hroznou nostalgií whistle.gif
A.l.i.3.n
Zrovna mi cuká ruka nad odkazem na wow webu. Uááááááá
Zobrazení přílohy, klikněte zde

Btw nedávali dřív delší dobu jako trial? A dá se pak aktivovat 10dní BC a následně 10dní WotLK a mít tak celkem 30dní? Nevíte někdo?
coldik
ty chceš pařit wowko a studovat matfyz? to není moc dobrá kombinace ne :)
Sawier
bc trial jde aktivovat na normalnim uctu a na wotlk trial musis mit bc jinak urcite to skus za vyskouseni nic nedas :D ale ten trial je docela o nicem ani whispovat hracum nemuzes
A.l.i.3.n
Hehe, nevim jestli to s matfyzem jde dohromady biggrin.gif

QUOTE(saWier @ 26.01.2009, 14:23) *
bc trial jde aktivovat na normalnim uctu a na wotlk trial musis mit bc jinak urcite to skus za vyskouseni nic nedas :D ale ten trial je docela o nicem ani whispovat hracum nemuzes

Coze? Jako fakt? Kdyz jsem ho hral pred ... no uz to asi bude par let ... tak jsem mohl vsechno.
A.l.i.3.n
Neměl byste někdo link na WoW enGB + patche z czsharu? Opravdu se mi nechce taha 30kbs na torrentech.

edit: Tak staženo, ted už jen ten porod s patchema.
D3toNaX
QUOTE(saWier @ 26.01.2009, 14:23) *

coze nemuzes whispovat?.Ja normalne whispuju :D, kdyz ted kotím WoTLK trial.Rozhoduju jestli si koupit WoTLK, protoze vim co to semnou delalo, kdyz jsem to hral aktivnejs.Nejak se mi nechce zvykat na novy věci atak a navíc je to strašnej časožer.
Bolgin
Tak jsem taky před pár dny nainstaloval ten trial... neměl jsem to dělat. Jednou jsem zase něčemu celkem propadl a vím, jak blbě to dopadá :D Sice jsem totální lama, co do styku s wowkem ještě nedošla a je to nějaký ten pátek, co jsem naposled hrál L2, ale musím uznat, že ta hra má své kouzlo a najednou se těm číslům (přes 10 milionů registrovaných hráčů?) ani nedivím. Pokud tím whispováním myslíš šeptání, tak to jde i v trialu.

Jak říká Detonax, je to kurevský žrout času a ikdyž mě koupě toho herního kuponu láká, doufám že odolám biggrin.gif
sistema
Jeste ze mam ten net tak pomalej jeste by me to lakalo to vyzkouset stahl bych to chytlo by me to a maturita by byla fuc.....
D3toNaX
No nakonec sem neodolal a objednal :D..muj společenský život zas na nejakej cas upadne :D
Sawier
QUOTE(D3toNaX @ 09.02.2009, 20:57) *
coze nemuzes whispovat?.Ja normalne whispuju :D, kdyz ted kotím WoTLK trial.Rozhoduju jestli si koupit WoTLK, protoze vim co to semnou delalo, kdyz jsem to hral aktivnejs.Nejak se mi nechce zvykat na novy věci atak a navíc je to strašnej časožer.

jj ve tbc a wotlk trialu whispovat muzes ale ne kdyz mas ten trial co se pribalujou ty karty s tim kodem ke kazdemu wowku

jinak zitra si jdu vyzvednou wotlk konecne, nejak me to za toho DK chytlo xD
◘◘◘◘
QUOTE(D3toNaX @ 09.02.2009, 22:39) *
No nakonec sem neodolal a objednal :D..muj společenský život zas na nejakej cas upadne :D

R.I.P. real life biggrin.gif
Jizah
hmm, taky sem ze zvědavosti ve druháku vyzkoušel... na konci roku sem pak měl 4 čtyřky, a o jednu bojoval, abych tim rokem ubec prolez
A.l.i.3.n
Ve WoW trialu opravdu wispovat nejde, také nejde psát do globálních kanálů (trade, LFG, atd.), nejde ani invitovat do grupy a otevírat trade okno + je tam omezení na max lvl 20.

Nicméně se to týká jen classic WoW, v trialu BC jsem narazil jen na to, že nejde přesáhnout lvl 60, ale během pěti minut se dá pomocí kreditky aktivovat placená verze a už to frčí bez problému (jen na classic je třeba počkat asi 7 dní aby mohl člověk wispovat - omezení na lvl se vypne taky během pár minut).

Btw na jakym realmu hrajete? Ja Dentarg - 65 shadow priest ^^
-=FL=-felcar_cz
o wowku je uz jinej thread mam takovej pocit

jinak

Honimir
Sawier
pekny priest i kdyz nektery 70kovy veci :D ja snad neska 79 zitra 80 trochu sem se na te 78 zasek xD
-=FL=-felcar_cz
taky se podivej na posledni aktualizaci, uz jsem prestal hrat, wotlk me nejak nebere...

ty 70kovy veci, bejvaly top ;)
A.l.i.3.n
Taky už bych chtěl 80 ... už mě štve, že nemůžu s lidma v guildě chodit heroiky a raidy ... armory vám postnu až tak za půl roku :D

Jinak jsem si udělal DK a ten začátek je bezkonkurenční :)
-=FL=-felcar_cz
jn, jako DK jsem si taky udelal a ten zacatek je hodne dobrej... bohuzel to bylo asi tak jediny co me na celym wotlk bavilo...

heroicy a raidy jsou tak stupidne jednoduchy, ze to zvladne kdejakej pug...

no a honeni achievementu me nejak nebralo...
Sawier
hlavne je docela low ze muzete mit t7 jen za Emblem of Heroism ani nemusite chodit naxx staci chodit heroicy a s5 to samy
-=FL=-felcar_cz
nevim, ja to mam z naxxu...

a uz to ani nejak neresim, hrozne to zjednodusili a slozit nejakyho finalniho bosse uz neni takovy jako tejden progressovat illidana...
A.l.i.3.n
Na to zjednodušení nadává hodně lidí, ale zas tak tragicky bych to neviděl ... jít Black Tample s randomem (i když půlka raidu jsou 80ky) je opravdu "zážitek".

Navíc se chystá další dung a co jsem slyšel, tak by měl být zas o úroveň obtížnější. ... v novem patchy bude taky pár úprav jako zkrouhnutá regenerace many apod.

Sawier
s tou manou uz bylo nacase sundat nejakeho restaka je na hoodne dlouho zvlast pala nebo shamik, jinak nejak se pomrdala armory ci co uz od 9teho se to neaktualizovalo
Rafaello
QUOTE(A.l.i.3.n @ 16.03.2009, 14:44) *
Na to zjednodušení nadává hodně lidí, ale zas tak tragicky bych to neviděl ... jít Black Tample s randomem (i když půlka raidu jsou 80ky) je opravdu "zážitek".

Navíc se chystá další dung a co jsem slyšel, tak by měl být zas o úroveň obtížnější. ... v novem patchy bude taky pár úprav jako zkrouhnutá regenerace many apod.

JJ Ulduar--- 3.1.0 patch, bude tezsi nez naxx zase
A.l.i.3.n
QUOTE(saWier @ 16.03.2009, 16:55) *
jinak nejak se pomrdala armory ci co uz od 9teho se to neaktualizovalo

Mě se aktualizovala v pohodě, včera jsem si dával +16 int enchant na bracery a je i v armory.

QUOTE(saWier @ 16.03.2009, 16:55) *
s tou manou uz bylo nacase sundat nejakeho restaka je na hoodne dlouho zvlast pala nebo shamik

Já se hlavně bojim co to udělá s regenem priestů, aby nebyl spirit úplně na ho*no. Na palacha platí jediné ... Fear, Mana burn, Mana burn, Mana burn, Silence, Mana Burn, Mana Burn, ... :)
lllllllllll
Nevíte jakej je přesně příkaz a postup (přesnej) na přidání accountu na soukromej mangos server?
Sawier
http://www.wowresource.eu/ poptej se spis tady od ty doby co se hashujou hesla ci jak se tomu nadava to neumim, ja to vzdycky pridal do accounts v navicatu

edit:taky zalezi jaky emu
Rumčajz
to s tim Pimp my mount! byl asi apríl co dizzy.gif
Sawier
QUOTE(Men.T.oS @ 02.04.2009, 18:14) *
to s tim Pimp my mount! byl asi apríl co dizzy.gif

uz podle tech obrazku biggrin.gif
Rumčajz
QUOTE(saWier @ 02.04.2009, 20:54) *
uz podle tech obrazku biggrin.gif

No kdyby tam nedali toho pantera s vejfukem a kulometem na hlavě tak by se tomu dalo věřit biggrin.gif
Sawier
tak co wowkari rikate na ten novy 3.1.0 patch, me se celkem libi sere me jen ze sem musel predelat vsechny addony a este porad to neni ono thumbsdown.gif moc dobry je prihlasovani do BG odkudkoli muzu delat daily a farmit prachy a pritom chodit BG, Argent Tournament taky v poho co vase postrehy? biggrin.gif
Rumčajz
Dá se plavat s moutem, talenty mám buglý musim je resetnout, addony komplet v pí.. celej den sem je nastavoval
A.l.i.3.n
Jaktože je máš buglý? Však se resetly automaticky. ;)
Ale je fakt, že tam asi pár bugů je, mě například nejdou otevirat linklý profese nebo se resovat u mrtvoly. Addony krom QH myslim fungujou.

Už se těšim na Ulduar a nový recepty ... mňam.
Sawier
linkly profese se ted tusim otviraj shift+klik
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.