Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: problem s USB
GamePark.cz fórum > Fórum > Mimo mísu > Zábava (vtípky, sranda...)
Sawier
kupil sem novou case prendal hw jenze po najeti mi nejde ani mys ani klavesnice ty sem dal prez PS/2 jenze mi nefunguje absolutne nic co dam do USB pocitac na to proste nereaguje na netu sem cetl ze bych mel ty stare nebo zarizeni s chybou odebrat ve spravci jenze tam zadne nemam tak fakt nechapu co je spatne kua, kdyztak dodam screen ze spravce zarizeni jestli budete vedet co mam teda odebrat sad.gif angry.gif
Rafaello
screen sem klidne hod, nefakcej ani ty USB co byli vzadu ? vsecko napajeni mas zapojeny spravne tak jak bylo na stary case ?
Sawier
mam to vsechno zapojeny dobre tak samo jak to bylo predtim akorat novy case ma o dva USB porty ve predu navic
screen:
Rafaello
sry vistu nemam, ale kdyz kliknes na to co mas modre oznaceny pravym mysidlem, neni tam nejaka moznost, odinstalovat ovladac nebo tak neco ? A nejde ani jedno USB co je na PC jo ?
Sawier
jj vim jak to odinstalovat jen nevim co mam odinstalovat skusil sem jeden z tech korenovych USB a naskocila mi BSOD, a jo nejde ani jeden USB
Rafaello
zkus preinstalovat ovladace na desku
A.l.i.3.n
Kdyz skocis do BIOSu, tak ti ta klavesnice pres USB funguje nebo ne?
Sawier
lol uz to funguje odpojil sem ty nove predni USB porty a jde to ale nechapu proc to neslo a taky me to sere protoze predni porty mi chcu tak to je zahada
Rafaello
urcite byly spravne pripojeny na tu case ? podivej do manualu k desce jak maj bejt presne napojeny
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.