Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Hledá se skilla
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty 4: Modern Warfare > Klanové nábory
Gready
Pozadavky:Hru hraje od zacátku co vyšla,min věk 17 let,maximalní slusnost pro hraní,zkusenost z hraní v klanu,.Proste potřebuje hráče zkuseného a dobrého :) stránky zde http://fucking-authority.cholerik.cz/
G.i.k
Samozřejmě hned po tom, jak zjistíme jak se regnout do klanu biggrin.gif

ale stránky máte hezký... rolleyes.gif
*HentaiRush*
QUOTE(G.i.k @ 20.12.2008, 17:48) *
ale stránky máte hezký... rolleyes.gif

Ani ne.. Stejně je zajímavý, když se na jednom webu míchá angličtina, nemčina a čeština..
G.i.k
QUOTE(*HentaiRush* @ 20.12.2008, 18:23) *
Ani ne.. Stejně je zajímavý, když se na jednom webu míchá angličtina, nemčina a čeština..

mno hlavně že sou stránky ne biggrin.gif
jinak pěknej popisek biggrin.gif biggrin.gif
Jamaic
Pěknej web (no, ale ty tabulky v downloadech eh-smiley.gif ).
Kdybyste byli HC, 4fun a design by byl do zelena (samozřejmě opravit ty tabulky), tak bych možná šel blush.gif
G.i.k
QUOTE(Jamaic @ 21.12.2008, 21:40) *
Kdybyste byli HC, 4fun a design by byl do zelena (samozřejmě opravit ty tabulky), tak bych možná šel blush.gif

biggrin.gif Pěknej web = vizitka klanu...
Gready
QUOTE(G.i.k @ 21.12.2008, 23:57) *
biggrin.gif Pěknej web = vizitka klanu...

určo máte o dost lepší smile.gif
Gready
QUOTE(Jamaic @ 21.12.2008, 21:40) *

Jamaic ty stránky sou v začátcích,ale do zelena je dávat nebudeme smile.gif my se soustřeníme spíš na naše vákony než na stránky.Ty jsou dostačující.Vzal bych tě do klanu rád smile.gif
Hugo_zly_muz
Až se snáma nebudete bát dát tak k vám pudu biggrin.gif a jinak Jamaic, HC je low a není to hra o skillu worship.gif biggrin.gif
MemphiS
DESIGN BY WW.V-PLAY.DE
COPYRIGHT 2008
Rumčajz
QUOTE(MemphiS @ 22.12.2008, 22:56) *
DESIGN BY WW.V-PLAY.DE
COPYRIGHT 2008

90% klanů dnesni doby ma stazenej template a vetsinou si tohle ani neumej ve photoshopu odstranit
MemphiS
QUOTE(Men.T.oS @ 22.12.2008, 23:16) *
90% klanů dnesni doby ma stazenej template a vetsinou si tohle ani neumej ve photoshopu odstranit

ty vole :D jakoby mi to z huby vypadlo :D uplně (skoro) přesně todle jsem chtěl napsat. nakonec jsem tu napsal tu srandu s design by ... :D
Gready
Já nevím proč tu pořád řešíte stránky thumbsdown.gif Vzdyt tady jde o partu pohodových lidí a super zábavy neee o stránky ty jsou až poslední teda asi jenom u mě
Vizi
Preji ti gl ..najit dnes kvalitniho hrace je nadmiru tezke :) a i kdyz se muze zdat kvalitni, dulezite je umet hrat v tymu, coz vetsina hracu tenhle pojem nezna.
adldds
nechapu co se to tady probira,ci nekteri uzivatele proste potrebuji prispevky?

je to tady samej t_offtopic.gif

respektujte ze hledaji hrace do klanu,napsali vse potrebne ....kdyz nemate zajem ,tak proc sem prispivate a pisete veci ohledem webu???to si vyridte pres icq,mail....

tohle forum slouzi na klanove nabory,..... weby si reste v Mimo Misu..... exclamation.gif

Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.