Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Battlefield
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
mccamaro
Mam hru Battlefield 2 hra mi šla parádně do tý doby než sem dostal Monitor Samsung 220Hd od tý doby nelze spustit začne nabýhat zobrazí se uvodní obrázek BATTLEFIELD....pak černá obrazovka pak se to vypne a nic to nedělá monitor mam nastavený na rozlišený 1680x1050 skoušel sem rozlišený ubrat a výsledek se nezměnil. Obnovovvací frekvence se zmenit nedá běhá mi to 60hz takže nevim v lejstrech ke hře sem nic nevyčetl prosim pomoc......
flameproof
Mám navlas stejný monitor a problém sad.gif .
Sub-Zero
Zkuste najít konfig hry, buď ve složce samotné hry a nebo v dokumetech, nevim, kam se to u Battlefielda ukládá, a podívat se, jestli v něm nemáte zadáno rozlišení vyšší, než váš monitor umí. Pokud jo, tak v něm ručně přepište rozlišení odpovídající tomu, které máte nastavené ve vlastnostech monitoru.
Qwwerty
QUOTE(Sub-Zero @ 25.12.2008, 19:19) *
...jestli v něm nemáte zadáno rozlišení vyšší, než váš monitor umí..vlastnostech monitoru.

že by před tim hrál BF na vyšší jak 1680*1050 ?

nicméně bych se taky podíval po nejnovějších driverech grafiky etc..
mccamaro
Problem vyřešen s kámošem sme přišly na to že musím být nainstalovaný ovladač monitoru ne (analog) ale (digital) pak jsme hru přeinstalovaly a hra už běhá.Pak záleží jestli máš kabel klasickej analogovej nebo DVI (digitální) podle toho instaluješ ovladač=Normální kabel analog DVI-digital
Tady ovladač:


http://www.samsung.com/cz/support/download..._ia_cd=05020100
Qwwerty
no ono pořídit LCD >19" s VGA je taky pěkná blbost
Suzick
Tento problém jsme měla taky .... Když sjem napojila new monitor a pak dala nové roulišení v battlefieldu tak se mi ukázala černá obrazovak a že to není podporováno ... Musel ajsme napojit strarý monitor dát tam jiné rozlišení a když jsme dala nový monitor šlo to ale nemíte to mít na velikém rozlišení ...
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.