Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: hry na mobil?
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty: United Offensive > Mimo mísu
dr.w3cko©
posledni nfs co jsem hral na mobilu Need For Speed Undercover. celkem dobry ovladani. thumbsup.gif na nokia N73
dr.w3cko©
Jenga taky dobry na pohodu whistle.gif
dr.w3cko©
dobry je, nechat hry projet antivirem treba Jiangmin Antivirus primo v mobilu nebo v pc
Hugo_zly_muz
QUOTE(dr.w3cko© @ 28.01.2009, 16:44) *
posledni nfs co jsem hral na mobilu Need For Speed Undercover. celkem dobry ovladani. thumbsup.gif na nokia N73

hra pěkně na nic, strašně krátká kampaň, počet aut je ubohej a při samostatnejch závodech si ani nemůžete zvolit typ závodu a spustu dalších a dalších kravin...
Rumčajz
Ja mam v mobilu KRally a Gravity Defied. A ejste sem mel neco kde sme kreslil trat pro panacka na saních ale nevi jak se to menuej uz. N73
dr.w3cko©
QUOTE(Hugo_zly_muz123456789 @ 28.01.2009, 17:25) *
hra pěkně na nic, strašně krátká kampaň, počet aut je ubohej a při samostatnejch závodech si ani nemůžete zvolit typ závodu a spustu dalších a dalších kravin...

co by si chtel na 886kb?? biggrin.gif a na mobil??
Pouštní Liška
QUOTE(dr.w3cko© @ 28.01.2009, 17:04) *
dobry je, nechat hry projet antivirem treba Jiangmin Antivirus primo v mobilu nebo v pc

Jakej je ten Jiangmin? Kolik žere?
dr.w3cko©
QUOTE(Pouštní Liška @ 28.01.2009, 19:47) *
Jakej je ten Jiangmin? Kolik žere?

hele mam to asi mesic a uplne v poho. tel slape no problem. jen musim nejak rozbehat nebo sehnat upgrade ci aktualizace. uz je dost antiviraku pro mobil jen jsou placeny. zatim neni moc viru nebo nakejch kktin,ale radsi to projedu jeste v pc. nez neco natahnu do tel. naformatovani telefonu je na par minut ale i tak to je zabere casu. hlavne je dobry aplikace ktery pouzijes jen malo dat radsi na kartu nez do pameti telefonu. sice to je pomalejsi ale to neva. ten antivirak ti projede vsechny slozky vcetne karty za par vterin
Pouštní Liška
QUOTE(dr.w3cko© @ 28.01.2009, 21:09) *
hele mam to asi mesic a uplne v poho. tel slape no problem. jen musim nejak rozbehat nebo sehnat upgrade ci aktualizace. uz je dost antiviraku pro mobil jen jsou placeny. zatim neni moc viru nebo nakejch kktin,ale radsi to projedu jeste v pc. nez neco natahnu do tel. naformatovani telefonu je na par minut ale i tak to je zabere casu. hlavne je dobry aplikace ktery pouzijes jen malo dat radsi na kartu nez do pameti telefonu. sice to je pomalejsi ale to neva. ten antivirak ti projede vsechny slozky vcetne karty za par vterin

No a on najde antivirus v PC virus v instalaci *.sis (x) pro Symbian když řikáš, že projedeš nejdřív v PC? ... Že by třeba v NODu byla databaze virů pro Symbian?? Bylo to asi dobrý ale pochybuju ...
dr.w3cko©
QUOTE(Pouštní Liška @ 29.01.2009, 16:58) *
No a on najde antivirus v PC virus v instalaci *.sis (x) pro Symbian když řikáš, že projedeš nejdřív v PC? ... Že by třeba v NODu byla databaze virů pro Symbian?? Bylo to asi dobrý ale pochybuju ...

to asi urcite ne. ja to resim tak ze pouzivam tel jako flesku a proste tam seru vsechno do nej takze neco pouziju neco poslu dal.
Nitro_!
Ted jsem byl dva tydny nemocný a porad dokola sem projizdel Assassins Creed a Princ of Persia Two Thrones .. GG nejvic hry
dr.w3cko©
QUOTE(Nitro_! @ 29.01.2009, 19:57) *
Ted jsem byl dva tydny nemocný a porad dokola sem projizdel Assassins Creed a Princ of Persia Two Thrones .. GG nejvic hry

jj assasin taky dobrej.hlavne ten posledni bos
Nitro_!
QUOTE(dr.w3cko© @ 29.01.2009, 21:39) *
jj assasin taky dobrej.hlavne ten posledni bos


jj jednou se mi povedlo ( nejakej bug ) že nesfoukl ani tu prvni pochoden a dost sem si ho povodil ... libi se mi tam hlavne ty preskoky a takovy pííč**** :) Jinak jeste Wormsaky vseho druhu whistle.gif
lamax
Mojí nejvíc spouštěnou aplikací je Opera Mini teehee.gif
Jinak momentálně když jsem ve škole tak pařim AbracadaBall turned.gif

strécoWolfrámo
QUOTE(lamax @ 30.01.2009, 14:13) *
Mojí nejvíc spouštěnou aplikací je Opera Mini teehee.gif


sdílím tvůj názor, spolu s QIP mobile :-)
^ScOrpI?
Taky mám pár her, biggrin.gif mob: SE K800i

mario
sonic
worms07
worms2
bomberman
lego

doporučuju: sonic, lego a bomberman - 35kolo biggrin.gif
Demon Spawn
Tetris rulezzz... thumbsup.gif
Shotgunman
jojo, taky pořád dookola tetrisuju thumbsup.gif
dr.w3cko©
splinter cell duble agent , command tiberium wars
Pouštní Liška
Asi nejčastěji mastim nějakej kulečník nebo golf. Hry, kde je zapotřebí rychle mačkat tlačítka (hvězdný střílečky, Call of Duty smile.gif atd. nic moc pro mne. Mam malý tlačítka (6110 Navigator)

Sháním nějakej softík, kterej mi po napsání SMS vyhodí háčky a čárky. Už jsem vyzkoušel asi 3 a pořád nejsem spokojen. Buď se musel spouštět ručně nebo byly jiný komplikace. Chci nějakou systemovou utilitu pls
dr.w3cko©
mam asi milon her na mobil co podporuje symbian java. staci rict uploadnu thumbsup.gif
WITAS
QUOTE(dr.w3cko© @ 01.02.2009, 22:11) *
mam asi milon her na mobil co podporuje symbian java. staci rict uploadnu thumbsup.gif

A nemáš náhodou i něco na WM 6.1, nejlépe s podporou rozlišení 400x800?  whistle.gif


dr.w3cko©
american army,castelvania taky hrube thumbsup.gif
dr.w3cko©
stahuj pack1

pack2

pack3

pack4

pack5

pack6

pack7

pack8

pack9

pack10

pack11

Demon Spawn
Potřeboval bych do pracovního telefonu aplikaci "Kill annoying clients"...nejlépe, pokud by dotěrné klienty nakopala do ******, poslala někam z dosahu signálu či zakopala 2 metry pod zem... grrr.gif
dr.w3cko©
QUOTE(Demon Spawn @ 04.02.2009, 14:08) *
Potřeboval bych do pracovního telefonu aplikaci "Kill annoying clients"...nejlépe, pokud by dotěrné klienty nakopala do ******, poslala někam z dosahu signálu či zakopala 2 metry pod zem... grrr.gif

pak staci vypnout thumbsup.gif
Demon Spawn
QUOTE(dr.w3cko© @ 04.02.2009, 16:28) *
pak staci vypnout thumbsup.gif


To bohužel není možné... :)
dr.w3cko©
the settlers a rise of lost empires. celkem v poho
dr.w3cko©
Bridge Bloxx 2 dobra gameska thumbsup.gif download u me
dr.w3cko©
Tom_Clancys_HAWX a aces_of_the_luftwaffe. dobry strilecky thumbsup.gif download PM
^ScOrpI?
QUOTE(dr.w3cko© @ 26.04.2009, 14:09) *
Bridge Bloxx 2 dobra gameska thumbsup.gif download u me


nějaké stručné info, obrázky? jestli to má cenu zkoušet thumbsup.gif
dr.w3cko©
QUOTE(^ScOrpI? @ 28.04.2009, 16:13) *
nějaké stručné info, obrázky? jestli to má cenu zkoušet thumbsup.gif

staci kliknout na link whistle.gif
^ScOrpI?
QUOTE(dr.w3cko© @ 28.04.2009, 16:21) *
staci kliknout na link whistle.gif


whistle.gif j, no nevim jestli se to hodí na mob.. , něco přes blůtů? biggrin.gif
dr.w3cko©
QUOTE(^ScOrpI? @ 28.04.2009, 20:10) *
whistle.gif j, no nevim jestli se to hodí na mob.. , něco přes blůtů? biggrin.gif

coto? jaky blutu? bud tak nebo na kartu nechapu te
^ScOrpI?
QUOTE(dr.w3cko© @ 28.04.2009, 22:23) *
coto? jaky blutu? bud tak nebo na kartu nechapu te


hry přes multiplayer na mobilu, neznáš? zábavné.. innocent.gif
Rumčajz
blůtůt hack byl dobrej ale ty stary sony eriksony na který to slo uz skoro nidko nemá
dr.w3cko©
QUOTE(Men.T.oS @ 29.04.2009, 20:05) *
blůtůt hack byl dobrej ale ty stary sony eriksony na který to slo uz skoro nidko nemá

tjn taky se neni cemu divit. jinak ten Tom_Clancys_HAWX je dost v poho gameska
Rumčajz
QUOTE(dr.w3cko© @ 30.04.2009, 14:37) *
tjn taky se neni cemu divit. jinak ten Tom_Clancys_HAWX je dost v poho gameska


Na PC je to kravina.
dr.w3cko©
Narnia Prince Caspian a Monopoly Banking taky cool thumbsup.gif
dr.w3cko©
Xtreme Dirt Bike thumbsup.gif

sudoku platinium thumbsup.gif
dr.w3cko©
Terminator Salvation dobra gameska. na vsechny nokie u me thumbsup.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.