Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Quake Live
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
A.l.i.3.n
Právě jsem obdržel beta key ke Quake Live. Podle mě to bude hodně oblíbená pařba (hlavně díky dostupnosti). Plánujete to někdo vyzkoušet?
*HentaiRush*
QUOTE(A.l.i.3.n @ 28.01.2009, 23:21) *
Právě jsem obdržel beta key ke Quake Live. Podle mě to bude hodně oblíbená pařba (hlavně díky dostupnosti). Plánujete to někdo vyzkoušet?

Já bych to vyzkoušel, popravdě se na to strašně těším... Chci už jen v minulém čase mluvit o TowerDefence na ICT.. x)
A.l.i.3.n
Ctj ICT?

btw jestli nemáš betakey, tak na GP je článek ve kterém jich je pár nabízeno. Mě ho poslali přímo z www.quakelive.com kam jsem postl svůj email.

edit: Hmm tak už jsem pařil pár zápasů ... první duel jsem dostal 25:1, druhej už jen 7:6 :D
Je docela hustý, že to člověk může hrát aniž by stáhl celou hru ... takže má místo textur čtverečky, některé zbraně jsou neviditelné apod.
Falifax
Já jsem ji taky nedávno obdržel a musím říct, že je to sranda
ASW
Já to hrál před týdnem.
Super pařba. Těším se, až id soft vydá Linux. verzi... ;-)
John_Lenon
TAK CO BUDE? BUDE NEKDO HRAT NEBO JAK? S WURSTAKAMA ME TO FAKT NEBAVI.
Qwwerty
Yo' browsah is not supported ...
ať se dou bodnout když to nepožere Operu

možná by to mohlo jít ochcat přepnutim na Gecko jádro ale to se mi kvůli tomu fakt nechce
Šupex
Strašně rád bych si ro zahrál. Dokonce už jsem se i zaregistroval, ale ta hra mi nějak ignoruje myš, takže se nepřipojím a můžu klikat na start training do posrání světa.
Shisha
QUOTE(A.l.i.3.n @ 28.01.2009, 23:21) *
Právě jsem obdržel beta key ke Quake Live. Podle mě to bude hodně oblíbená pařba (hlavně díky dostupnosti). Plánujete to někdo vyzkoušet?



také mi došel klíč.. jak bude ukončeno testování, tak to bude jedna z nejpopulárnějších her, jenom již kvůli tomu, že se dá hrát v prohlížeči. Ovšem bude důležitá reklama, a? si toho hráči vůbec všimnou..
Tatarkas
QUOTE(Šupex @ 06.03.2009, 14:43) *
Strašně rád bych si ro zahrál. Dokonce už jsem se i zaregistroval, ale ta hra mi nějak ignoruje myš, takže se nepřipojím a můžu klikat na start training do posrání světa.

Taky jsem měl ten problém
The Mouse Fix - QUAKE LIVE Forums



Jinak mě nebavil původní Quake a tohle mě nebaví ještě víc whistle.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.