Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: COD 5 probém s patchem 1,2 a online profilem
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty 5: World at War
tommy-mc
Zdravím příznivce call of duty 5 s prvím patchem problém nebyl hráls sem v pohodě ale dnes sem si dal patch nový 1,2 a po spuštění to chce pořád online profil mrknul sem se na návod jak ho správně vytvořit společně s kamarády ktří mají stejný problém sme postupovaly podle návodu a nic nefachčí to bohužel patříme mezi ty kteří nemají tolik peněz a nemáme proto origo verzi nešlo by s tím něco dělat nějaký crack nebo tak něco moc lodí to ted asi hrát nemůže že ano??podpořte mě proto a přidej te hlady ke crcku díky
Nitro_!
napsat /reconnect si zkousel ? eh-smiley.gif hned potom co ti to skoci do menu te hry ?
Lord-Moula
Také mám tento problém, neustále to po mě chce znovu a znovu vytvořit internetový profil. S patchem 1.1 problém nabyl, protože jsem postupoval podle návodu ve F.A.Q. a to bylo v poho. Teď ale nemůžu najít řešení. Bohužel také nemám originální verzi hry.
Patrik205
tak to jsme na tom stejne :-)
Rafaello
origo panove, origo...
Nitro_!
QUOTE(Rafaello @ 09.02.2009, 19:41) *
origo panove, origo...


hh myslim ze ve FAQ by mel byt jako 1. Bod : Kupte si origo , pak čtěte dál whistle.gif
Legio IX
QUOTE(Rafaello @ 09.02.2009, 19:41) *
origo panove, origo...

Tak jestli je na hraní CoD5 potřeba origo , tak by se mohli zrušit pomocní admini :)
Na třicet hráčů je to zbytečnost biggrin.gif

btw: aby to nedopadlo stejně jako kdysi na CoD2 , kde se nainstaloval patch 1.3 a rázem spadl počet hráčů z 2000 na 200 :)
Další den tam byl zpět 1.0 teehee.gif
Rafaello
QUOTE(Legio IX @ 10.02.2009, 12:52) *
Tak jestli je na hraní CoD5 potřeba origo , tak by se mohli zrušit pomocní admini :)
Na třicet hráčů je to zbytečnost biggrin.gif

btw: aby to nedopadlo stejně jako kdysi na CoD2 , kde se nainstaloval patch 1.3 a rázem spadl počet hráčů z 2000 na 200 :)
Další den tam byl zpět 1.0 teehee.gif


Jo my nemuzeme za to ze treyarch zase neco podelal....

kdyby tam radsi dali record...
faktor7
A nemyslíte že se to dalo ze strany Activisionu čekat? Pokud zjistí podle výskumu že hráčů cod5 přibývá a prodej originálních nosičů roste neůměrně,je to pro ně řešení.Pro komunitu cod5 hráčů je to dost nepříjemné ale asi to bude čím dál horší co se protipirátskému boji týká...
Legio IX
QUOTE(faktor7 @ 10.02.2009, 13:34) *
Pro komunitu cod5 hráčů je to dost nepříjemné ale asi to bude čím dál horší co se protipirátskému boji týká...

To je dobře . Pokud to někdo chce hrát déle a ne to jen vyzkoušet , tak at si koupí originál . Na zkoušku bylo času dost .
Nitro_!
QUOTE(Legio IX @ 10.02.2009, 13:40) *
To je dobře . Pokud to někdo chce hrát déle a ne to jen vyzkoušet , tak at si koupí originál . Na zkoušku bylo času dost .


Zlatá pravda .. Chces hrat dlouho zaplat 800 nechces mas smulu teehee.gif
Rafaello
Deti ted zase budou brecet ze chteji repatch na 1.1 :/
faktor7
QUOTE(Legio IX @ 10.02.2009, 13:40) *
To je dobře . Pokud to někdo chce hrát déle a ne to jen vyzkoušet , tak at si koupí originál . Na zkoušku bylo času dost .

S tím naprosto souhlasím.Zkušebním časům bude konec:-)
Drums172
QUOTE(Rafaello @ 10.02.2009, 14:28) *
Deti ted zase budou brecet ze chteji repatch na 1.1 :/

Tak pokud to nechate tak, tak se muzete s velkym poctem hracu rozloucit rolleyes.gif Kdyz má někdo original tak proč hrát na serveru kde je max 30lidí, když může využít offic serveru. Jeste takový dotaz. Je možné že s příchode nového patche by se to mohlo vrátit do normálu, nebo je to blbost?
adal
http://leteckaposta.cz/104316103 zkuste toto na 1 nejmenovanem servru se pomoci toho pripojis ale musi to mit osetrene i server rolleyes.gif
deckerin
QUOTE(adal @ 10.02.2009, 17:41) *
http://leteckaposta.cz/104316103 zkuste toto na 1 nejmenovanem servru se pomoci toho pripojis ale musi to mit osetrene i server rolleyes.gif

Tak tato medicína funguje i tady, stačí trošku pohledat a pročíst fóra a komentáře a pak zjistíte, že se po jednoduchém zásahu pro hráče bez orig. na GP nic nemění. thumbsup.gif
Rafaello
zde jest podtobny navod

http://www.cybopat.net/cod5/private_server_client/index.htm
Drums172
Zkoušel jsem to připojuju se na server Setting up game a najednou error: code_post_gfx_mp.ff is different from server nevite co s tim?
Drums172
Nemohli byste mi někdo ten soubor někam uplnout pls? Třeba Rapidshare at zkusim jestli to pojede
M4rt!n
Tady mas ten RS je to reupload z LP

CODE
http://rapidshare.com/files/196909722/COD5_1.2_Privat_Server_CLIENT_Patch_1_.rar
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.