Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: NOVE MAPY!
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty 5: World at War
Dooda
Tak mi na email přišlo že jsou nove mapy na CoD:WaW a to:3 Multiplayer maps: Nightfire, Station, Knee Deep
1 Nazi Zombie level: Verrückt (Zombie Asylum)

více ZDE


EDIT: nejspíš se jedná jen o Co-op mapy
Rafaello
cod5.cz
M4rt!n
Me by spsi zajimalo jak nebo jestli vubec jde nastavit "makin day" v clientova pac kdykoliv se ted pripojim na GP tak me nekdo pise jak se ta mapa jmenuje :)
dr.w3cko©
QUOTE(Dooda @ 11.02.2009, 16:11) *
Tak mi na email přišlo že jsou nove mapy na CoD:WaW a to:3 Multiplayer maps: Nightfire, Station, Knee Deep
1 Nazi Zombie level: Verrückt (Zombie Asylum)

více ZDE


EDIT: nejspíš se jedná jen o Co-op mapy

ja jsem daval odkaz na new mapy. tohle jsou jen nazi zombie mapy co pises
Rafaello
to nejsou jen na zombiky, prvni 3 jsou normal posledni je na zombiky
CyboPat
QUOTE(Dooda @ 11.02.2009, 16:11) *
Tak mi na email přišlo že jsou nove mapy na CoD:WaW a to:3 Multiplayer maps: Nightfire, Station, Knee Deep
1 Nazi Zombie level: Verrückt (Zombie Asylum)

více ZDE


EDIT: nejspíš se jedná jen o Co-op mapy
Jsou a budou je rozdíl. biggrin.gif Zachovejte paniku.
Map Pack #1 is due out in March of '09 for the Xbox 360, Playstation 3, and PC platforms.
Prý to vydají v březnu 2009. Takže v půlce dubna se zeptáme, jo?
Dooda
QUOTE(CyboPat @ 12.02.2009, 09:05) *
Jsou a budou je rozdíl. biggrin.gif Zachovejte paniku.
Map Pack #1 is due out in March of '09 for the Xbox 360, Playstation 3, and PC platforms.
Prý to vydají v březnu 2009. Takže v půlce dubna se zeptáme, jo?

tak to už mi došlo jak to je....umím číst....
Rumčajz
QUOTE
Druhá Station už o sobě říká hodně samotným názvem. Zavítáme do podzemí, tedy přesněji řečeno do rozbombardované stanice metra. Kromě jiného zde narazíme i na poničené vozy
metra a další zajímavosti



Aha a jak tam pustim artilerii?
dr.w3cko©
arti bude tak ze pockas na pejskove a budou mit bomby na zadech
Nitro_!
QUOTE(Men.T.oS @ 12.02.2009, 16:48) *
Aha a jak tam pustim artilerii?


hh takovy problem .. na co arti ? vzdyt v zapasech stejne artilerii pouzivat nebudes tak co resis ? .. btw .. Wečko .. :D dobrej napad asi napisu na Forum jestli to tak nechtej udělat biggrin.gif biggrin.gif
dr.w3cko©
QUOTE(Nitro_! @ 15.02.2009, 16:35) *
hh takovy problem .. na co arti ? vzdyt v zapasech stejne artilerii pouzivat nebudes tak co resis ? .. btw .. Wečko .. :D dobrej napad asi napisu na Forum jestli to tak nechtej udělat biggrin.gif biggrin.gif

a nesmis do nej strelit az bude u tebe. musis na dalku jinak te to sejme. az bouchne
Nitro_!
QUOTE(dr.w3cko© @ 15.02.2009, 18:22) *
a nesmis do nej strelit az bude u tebe. musis na dalku jinak te to sejme. az bouchne


Presne ... tak to tam asi ted postnu .. biggrin.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.