Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Runes of Magic
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
Drums172
Tak už jste to někdo zkoušeli hrát? Popřípadě jaké máte dojmy, já se stále rozhoduju jestli zkusit nebo ne a kdo ví co přijde po betě rolleyes.gif
Cloud
Smrdi to stejne jako vsechny ostatni free MMO. Ja s nima mam asi tak 2 problemy. RESPONSE pri ovladani, plus pohyb postavy a MRTVOST hry. RoM trpi obouma a tudiz je pro me jako kazde jine MMO.

Kdyz uz na ty hre pracujou 4 roky, proc nepridaj mesic a nedoladej ovladani, pohyb, response time a celkove vic WoW? Nemuze bejt tak tezky trochu vylepsit, udelat lepsi pohybovy animace a skoky. Udelat to aby to vypadalo ze behaj, kdyz 'behaj'.
Racicecz
Po betě byly tyhle věci, co popisuješ, zřejmě opraveny, protože jsem si nevšimla žádného problému. Odezva je rychlá, narozdíl od jiných mmo. Pohyb přirozený. O mrtvosti nemůže být ani řeč.
Runes of Magic má dnes širokou komunitu hráčů, desítky serverů...
Hra je WoW podobná dost a to, čím se liší, ji dělá zajímavou - užitečné vychytávky, systém classů, vyšší obtížnost...
Hraju tuhle hru skoro 3 roky a musím říct, že je opravdu super.
Určitě stojí za vyzkoušení.

Kdo by si chtěl hru zahrát v nějakém pohodovém kolektivu, doporučuju česko-slovenskou guildu Imperiumcz na serveru Siochain, pomůžou vám v začátcích.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.