Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Call of Duty 7
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty: United Offensive > Mimo mísu
Stran: 1, 2, 3, 4, 5
dr.w3cko©
Call of Duty 7 May Return To World War II dalsi pokracovani listopad 2011
YoungKilla
To jsem zvědavej, kouknu na recenzi
Bizziiik
Další CoD tedy další hra, kterou si nechci zahrát
Nitro_!
QUOTE(dr.w3cko© @ 12.03.2009, 20:46) *
Call of Duty 7 May Return To World War II dalsi pokracovani listopad 2011

hh mohli by vydat graficky vylepsenou jedničku ... rolleyes.gif
dr.w3cko©
QUOTE(Nitro_! @ 13.03.2009, 15:20) *
hh mohli by vydat graficky vylepsenou jedničku ... rolleyes.gif

ono to je slozity kdyz cod5 koupilo 11 milonu lidi. to je pak motivace jako prase na dalsi kktiny
bufuvojta
QUOTE(dr.w3cko© @ 13.03.2009, 15:45) *
ono to je slozity kdyz cod5 koupilo 11 milonu lidi. to je pak motivace jako prase na dalsi kktiny

V ČR asi tak sto lidí biggrin.gif
Lukino
QUOTE(dr.w3cko© @ 13.03.2009, 15:45) *

Vždy? CoD5 je taky odfláknuta sra*ka. Sami to vědí, tak co by chtěli thumbsup.gif
Kundivous
Další CoD, další hřebík do rakve a prznění tohoto velice dobrého námětu na hru. Pomalu už přemýšlím o vtipipech na K. Gotta a jeho 86 slavíku, který obdrží ve stejný den co vychází CoD 56.
FannyBoy
Nevím proč vám vadí že vychází cod... Tak si to buď koupíte/stáhnete a nebo ne a koupíte/stáhnete si nějakou lepší hru.
WITAS
QUOTE(FannyBoy @ 13.03.2009, 17:24) *
Nevím proč vám vadí že vychází cod... Tak si to buď koupíte/stáhnete a nebo ne a koupíte/stáhnete si nějakou lepší hru.

Vadí nám to z jednoho důvodu, ještě víc ro roztříští komunitu a bude tím bito jen samotné CoD.

dr.w3cko©
QUOTE(Lukino @ 13.03.2009, 16:28) *
Vždy? CoD5 je taky odfláknuta sra*ka. Sami to vědí, tak co by chtěli thumbsup.gif

dalsi dil by chteli prave
dr.w3cko©
QUOTE(Kundivous @ 13.03.2009, 17:00) *
Další CoD, další hřebík do rakve a prznění tohoto velice dobrého námětu na hru. Pomalu už přemýšlím o vtipipech na K. Gotta a jeho 86 slavíku, který obdrží ve stejný den co vychází CoD 56.

hele to si nemyslim.ono jim to zas vyjde jednou. hlavnene mapy ktery prehodis nadem az za plot
Rumčajz
Featuring Bruce Willis

calll_
tady v tomhle topicu eset porad neco zabolkuje
Conan
QUOTE(calll_ @ 19.06.2010, 18:51) *
tady v tomhle topicu eset porad neco zabolkuje

Fannyboyuv avatar,ale nechapu teda proc
alastor1
nejde o kvalitu ale hlavně o kvantitu prodaných kusů....a jinak Lamiiik má recht....:(
AHOSO:WIDAHO
Je to jen otázka naší nostalgie. Vývoj nezastavíme a "komunitu" aerovkářů a tatraplanistů už vzal taky čas.
Nemůže nikdo chtít aby se hrála jedna hra 50 let. Dorůstají nový hráči a ti z nabušenýma mašinama se nebudou vracet k starým flákům.
Jestli je něco sr*čka nebo není, těžko posoudit. Jen můžu říct co se mi líbí nebo nelíbí.
Pro mě je absolutní vrchol hratelnosti Cod Uo (jak jinak) v následujících dílech CODu vždy něco chybí ( buď to sprint, technika a jiné).
Někdy mě napadá, že to dělají schválně aby se člověk těšil na další díl. blush.gif
Bizziiik
Přesně jak psal ahoso. Nový hráči dorůstají, těm se koupí nový nadupaný stroje a prostě starši hry ani neznaj a už paří ty dnešní "hry", který (ruku na srdce) stojí za velkej pendrek. Já si myslím, že CoD UO je revoluční v Codku, ale bohužel se nedostal takovejm masám lidí jako třeba CoD2 nebo MW.
Koukněte se dneska na CoD UO už to opravdu skoro nikdo nehraje a to jenom kvůli Infinity ward nebo Activision (teď nevím nevyznám se v tom), který prostě v tom vidí pořádný prachy a tak začali dělat další díly a tím roztrhali komunitu a hrajou to tu jenom hráči, kteří k tomu mají určity vztah.
Proto jsem se taky dal znova na CS, protože mám jistotu, že za pár let to pořád bude hrát strašně moc lidí. CoD s každým novým dílem ubývá pár hráčů z UO a ze všech CoD a prostě trhaj komunitu. Akorát v tom jsou prachy.
Rumčajz
Za to že se UO nehraje podle mě může lenost lidí že si musej nainstalovat 1 i UO
Bizziiik
Ne to dělají ty dnešní děti, kteří prostě vidí dobrou hru jenom ve výborný grafice. Řekni kdo by se vracel z nějakýho třeba MW nebo MW2 a pod. na CoD1 nebo UO to jsouopravdu jenom skalní fanoušci a věrní srdcaři.
Shotgunman
no si to představte sami, že hrajete od malička např UOčko a nejdnou ti někdo začne nutit první prince of perisia... to by bavilo málokoho (reakce pánové prosím jen objektivně :-) )
AHOSO:WIDAHO
QUOTE(Shotgunman @ 11.07.2010, 00:19) *
no si to představte sami, že hrajete od malička např UOčko a nejdnou ti někdo začne nutit první prince of perisia... to by bavilo málokoho (reakce pánové prosím jen objektivně :-) )

Objektivně říkaš to samé co my. Vývoj nezastavíš. Ale jestli se ti stalo to co popisuješ a ustáls to, jsi hrdina. worship.gif
Shotgunman
nic takového se mi nestalo, jen se se pokusil vžít do kůže těch mladičkej lidí něco jako bizzi biggrin.gif
Demon Spawn
Já jsem sice krutě neobjektivní, ale stejně jsou staré hry lepší...teď jsem si dal na pracovní NB zase Jagged Alliance 2 s nejlepšími mody ( základ TUNA... ) a musím říci, že jsem maximálně spokojenej, stejně jako když paříme s Miou HOMAM3 12 hodin v kuse, nebo mnou již mnohokrát zmiňovaný Fallout 2 (btw. nedávno jsem dokončil modding F3 GOTY, aby se co nejvíce podobal F2 a už se to dá hrát :D ), Mechwarrior a co se týče Prince...tak toho jsem naposled hrál asi před půl rokem, protože jsme ho našel zapomenutého na svém stařičkém kompu...Prince 2 rohodně není špatnej, ale pak jsem tam našel i Flashback a Another World a prostě jsem to musel dohrát...her který maj svoje kouzlo i po mnoha letech, je spousta...nicméně kdysi jich bývalo více... whistle.gif

Btw: Za poslední dobu mě chytl za koule opravdu jen Dragon Age...ten jedu po třetí a je to prostě poctivé RPGčko...
PipBoy
QUOTE(Demon Spawn @ 12.07.2010, 11:36) *
Já jsem sice krutě neobjektivní, ale stejně jsou staré hry lepší...teď jsem si dal na pracovní NB zase Jagged Alliance 2 s nejlepšími mody ( základ TUNA... ) a musím říci, že jsem maximálně spokojenej, stejně jako když paříme s Miou HOMAM3 12 hodin v kuse, nebo mnou již mnohokrát zmiňovaný Fallout 2 (btw. nedávno jsem dokončil modding F3 GOTY, aby se co nejvíce podobal F2 a už se to dá hrát :D ), Mechwarrior a co se týče Prince...tak toho jsem naposled hrál asi před půl rokem, protože jsme ho našel zapomenutého na svém stařičkém kompu...Prince 2 rohodně není špatnej, ale pak jsem tam našel i Flashback a Another World a prostě jsem to musel dohrát...her který maj svoje kouzlo i po mnoha letech, je spousta...nicméně kdysi jich bývalo více... whistle.gif

Btw: Za poslední dobu mě chytl za koule opravdu jen Dragon Age...ten jedu po třetí a je to prostě poctivé RPGčko...

Pán má dobrej vkus, Mech a Fallout, to jsou perly.
dr.w3cko©
QUOTE(Bizziiik @ 10.07.2010, 11:29) *
Ne to dělají ty dnešní děti, kteří prostě vidí dobrou hru jenom ve výborný grafice. Řekni kdo by se vracel z nějakýho třeba MW nebo MW2 a pod. na CoD1 nebo UO to jsouopravdu jenom skalní fanoušci a věrní srdcaři.

jak rad se vratim vecer na UO a dam si par her. to je best game odreagovani. aspon me spadne teplota na normal v pc :-))) 2 hodky bad company na full tak muzu do trenek v pracovne. teplota nejde pod 30 stupnu + kozeny kreslo smrtelna kombinace
alastor1
mě teda moc nových her nepotěšilo a bohužel RPG sem nikdá moc nehrál ale na co jsem se těšil moc a co mě dost zklamalo ale zase strašně nadchlo byl Bioshock 2...jo jinak zjednodušeně pro biziiika IW dělá pro Activision pecky jednou za dva roky např. COD4 COD6 a aby Act. neměl málo tak vždy v mezičase povolá do vývoje Treyarch a ten pak udělá hru typu COD5.....
Bizziiik
Demon-spawn

JA2? A co jakýho mercha máš nejradši :-). Jinak myslím, že JA ve svém oboru je snad nejlepší hrou. U toho jsem se vždycky dokázal tak pobavit. A eliot to vždycky nehorázně zabíjel :-D:-D.

Jinak staré hry prostě 4ever. Když si vzpomenu na Settlers 2. Ještě nedávno jsem ji naistaloval a strašná mrda :-D. Diablo 2 pařím do teď a AoE:C si taky někdy zahrám. :-) ach ty vzpomínky.
Shotgunman
Settlers 2 je oproti Settlers 4 pěkná sračka.. 4 4ever :)
Bizziiik
Já ti nevím k S4 jsem nikdy nepřišel na chu? a to z jednoho prostého důvodu. Přímé ovládání jednotek. Prostě jsem si z dřívějších dílů zvykl na ten starý způsob a nějak mi to k téhle hře přímo pasovalo. A prostě jsem se těšil na každý střet třeba i těch nejlepších vojáků. U S2 jsem si užil daleko více. Ale jinak němcům se tato hra velice vyvedla.

Demon Spawn
QUOTE(Bizziiik @ 12.07.2010, 20:33) *
Demon-spawn

JA2? A co jakýho mercha máš nejradši :-). Jinak myslím, že JA ve svém oboru je snad nejlepší hrou. U toho jsem se vždycky dokázal tak pobavit. A eliot to vždycky nehorázně zabíjel :-D:-D.

Jinak staré hry prostě 4ever. Když si vzpomenu na Settlers 2. Ještě nedávno jsem ji naistaloval a strašná mrda :-D. Diablo 2 pařím do teď a AoE:C si taky někdy zahrám. :-) ach ty vzpomínky.

V JA2 v1.13 (mod bez kterého nemá smysl JA2 hrát nebo spíš už nová verze hry JA :D ) už si můžeš nadefinovat až 6 vlastních žoldáků podle sebe, takže hraju jen s nima a pak s tím co se dá nabrat na mapě (rebelové apod.), AIM už dlouhé roky nepoužívám, možná ještě nějaké otroky z MERC na opravy a nošení...
Btw jen pro ukázku...

Enhanced Descryption Box

New Inventory system

Limited LOS

Prostě už je to něco, co nemá obdoby a lepší taktická strategie momentálně neexistuje...moderská scéna pořád maká, vznikají nové kampaně, řešíme dokončování majoritních modů, tuny zbraní a statistik atd...

Spolu s Falloutem jsou to hry, které hraju nejdéle (přes 10 let)...ani CoD/UOčko je zatím nepřekonalo... biggrin.gif

Edit: Já osobně si myslím, že Treyarch si na CoD5 trochu nacvičil a jejich Black Ops nebude špatné...a nahradí MW2 kvůli dedikovaným serverům...
Bizziiik
Já teď nevím jaký jsem měl poslední patch myslím, že to bylo 1.07 a já ti nevím já jsem si na AIM zvyknul a miluju někdy ty jejich hlášky. Hlavně miluju dvojici Fox a wolf :-). Jinak můj nejoblíběnější žoldák byl Ivan, i když v jedničce byl lepší, ale nejvíc mě bavilo vycvičovat ty horší žoldáky a potom na konci takový uberskilleři :-). Ale asi zkusím ten novej patch, ale rozhodně jsem zvědavej jestli někdy udělají JA3.
WITAS
QUOTE(Bizziiik @ 13.07.2010, 14:02) *
rozhodně jsem zvědavej jestli někdy udělají JA3.

JA3 by měl prý vyjít někdy v roce 2011, ale už je to pěkně dlouho co jsem to četl. Spíš se bojím že to bude pro mě zklamání jako Fallout 3. Osobně se teď dost těším na nového Zaklínače.

Bizziiik
Jj taky jsem to někdě četl, ale znáš to :-D.
Demon Spawn
QUOTE(WITAS @ 13.07.2010, 14:40) *
JA3 by měl prý vyjít někdy v roce 2011, ale už je to pěkně dlouho co jsem to četl. Spíš se bojím že to bude pro mě zklamání jako Fallout 3. Osobně se teď dost těším na nového Zaklínače.

Původně jsem se na JA3 těšil taky, ale po dokončení nové verze modu JA2 v1.13 už je mě to jedno...protože to stejně lepší nebude...momentální stav je dotažen skoro k dokonalosti, včetně COVER a SUPPRESSION, které konečně hrají velkou roli, jelikož fungují jak mají...
Jo a vše to jede bez problémů na Win7 64bit... thumbsup.gif
Bizziiik
Když o tom tak mluvíš, možná to i zkusím, ale u JA2 jediný co mi chybí je Multiplayer. U JA: Deadly Games jsem se při MP vždycky s bratrem tak nehorázně pobavil a rozhodně bych chtěl (kdyby vyšlo JA3), aby tam bylo MP.
Demon Spawn
QUOTE(Bizziiik @ 19.07.2010, 17:15) *
Když o tom tak mluvíš, možná to i zkusím, ale u JA2 jediný co mi chybí je Multiplayer. U JA: Deadly Games jsem se při MP vždycky s bratrem tak nehorázně pobavil a rozhodně bych chtěl (kdyby vyšlo JA3), aby tam bylo MP.

JA2 v1.13 obsahuje nějakou formu multiplayeru, ale bohužel jsem ještě to nezkoušel a více jsem po tom nepátral...možná na to dneska mrknu...
Bizziiik
Kdyžtak řekni mohli by jsme dát opráším CD :-D naistalujem patche a můžem jet :-D
Demon Spawn
QUOTE(Bizziiik @ 20.07.2010, 18:27) *
Kdyžtak řekni mohli by jsme dát opráším CD :-D naistalujem patche a můžem jet :-D

No to je trochu na dýl, s JA2 v1.13 + HAM3.6 + DBB/COS jsem hru ladil k obrazu svému asi 4 hodiny...možná by bylo lepší kdybych to komplet někam uploadnul... thumbsup.gif
A ještě nevím, jestli změny co se dělaj v INI souborech platí i pro MP...to všechno budu muset zjistit...nicméně i single je libózní...s DBB modem je tolik zbraní, doplňků, brnění a vybavení, že se člověk klidně ukliká k smrti, než si v NEW INVENTORY vybaví postavy podle chuti... biggrin.gif
calll_
afrojesus
Vypadá to zajímavě. Akorát škoda, že zas bude všude plno ''treyarch sux'' pičusků a nebude se to hrát.
Conan
QUOTE(afrojesus @ 09.08.2010, 21:37) *
Vypadá to zajímavě. Akorát škoda, že zas bude všude plno ''treyarch sux'' pičusků a nebude se to hrát.

tezko rict, mozna to dediky zachranej ..
clown
Krom toho, že to bude chtít silnější mašinu tak to nebude jiný ..

Serie CoD měla skončit po vydání Modern Warfare.
Shotgunman
QUOTE(clown @ 10.08.2010, 04:03) *
Krom toho, že to bude chtít silnější mašinu tak to nebude jiný ..

Serie CoD měla skončit po vydání Modern Warfare.

Budou tam dedikáče a nebude tam VAC, to jsou dvě skutečnosti, který i kdyby ta hra byla dokonalá CoD6, tak zaříděj o 100% větší oblíbenost
calll_
taky tomu dávam šanci, díky dedik. serverum se mohou vytvorit komunity na her. portalech
Conan
Pockam az to vyjde, jak budou dobry zpravy o serverech, tak to mozna koupim, MW2 me bavilo jen ten blbej IWnet a cheateri to zkurvili
calll_
dedik tam bude na 100% když to má na sobe j. olin =d

Conan
QUOTE(calll_ @ 10.08.2010, 10:16) *
dedik tam bude na 100% když to má na sobe j. olin =d
http://a1.twimg.com/profile_images/944671137/dediservers.jpg

No jenze pokud to bude dedik stylem BFBC2, tak je to stejne na hovno.
calll_
to nevím no zeptej se ho http://twitter.com/JD_2020 :) šance že prave tobe odpoví je na úrovni že vyhráš loto
Conan

Nejaka ta analýza
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.