Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Klan hledá webmastera ( PHP )
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty > Klanové nábory
gruv
Zdravím all
Klan e[X]ceL hledá nadějného PHP webmastera, kterému bude více jak 15 let a dokáže ovládat programovací jazyky, PHP, Scripty, a také aby uměl pracovat jako desingnér ( gimp, photoshop )... Pokud bude mít někdo zájem stát se naším webmasterem ( popřípadě i managerem ) pište mi na :

email : goGo.vel@seznam.cz
ICQ : 309-902-688
skype : gruvkavric

Předem dík tongue.gif worship.gif
f0rtune
QUOTE(gruv @ 21.03.2009, 13:40) *
Zdravím all
Klan e[X]ceL hledá nadějného PHP webmastera, kterému bude více jak 15 let a dokáže ovládat programovací jazyky, PHP, Scripty, a také aby uměl pracovat jako desingnér ( gimp, photoshop )... Pokud bude mít někdo zájem stát se naším webmasterem ( popřípadě i managerem ) pište mi na :

email : goGo.vel@seznam.cz
ICQ : 309-902-688
skype : gruvkavric

Předem dík tongue.gif worship.gif

programovací jazyky bez problému stejně tak jak desgin.
Co za to
Conan
QUOTE(f0rtune @ 22.03.2009, 23:43) *
Co za to


čest a slávu ! worship.gif whistle.gif tongue.gif
coldik
pokud bude v ceně doučování aj a mat pro fortuneho, tak to beru a rád se budu spolupodílet.. samozřejmě pojedem 50:50
f0rtune
QUOTE(coldik @ 23.03.2009, 10:20) *
pokud bude v ceně doučování aj a mat pro fortuneho

Děláš jak kdyby ti Coldo vadilo že za mě píšeš aj,m :D
// 50:50 beru :) otázkou ovšem zůstává,kolik do toho chce investovat - pochybuji že se ještě ozve :-D

Konane .) čest a sláva.. za to si na pivo nedojdu eh-smiley.gif
gruv
Hledám spíše webmastera, který nechce zaplaceno za web a stal by se i oficiálním managerem klanu... Pokud se to podaří rozjet ( s pomocí webu to pujde lehčeji ) , sponzoři a snad i zisky budou :) teehee.gif
Pro lepší informace piště na ICQ nebo Skype...

email : goGo.vel@seznam.cz
ICQ : 309-902-688
skype : gruvkavric

turned.gif
Prometheus
Takze jestli to spravne chapu hledate nekoho kdo vam udela navrh webu ktery se vam bude libit. Ten potom zpracuje v PHP. Potom se stane manazerem, bude vam shanet sponzory, obstaravat ucast na akcich, zaroven o tom psat na webu novinky a kdyby z toho nahodou neco kaplo tak dostane podil. :)
coldik
jo tak tomu říkám přesně naivní představa mladejch lidí, jak velmi rychle zbohatnout..
MemphiS
To si ten klučina dělá srandu :D:D:D
YoungKilla
:DD Já myslím, že jen hledá někoho, kdo jim udělá webovky :)
gruv
Srandu si nedělám :D Mladej sem a proto nejsem manager... A to jako, že dost mladej thumbsup.gif A manager by nedělal vše sám, sponzory bych scháněl klidně já, podle Češtinářky mám na to předpoklady thumbsupsmileyanim.gif Novinky by vůbec psát nemusel, když to bude v PHP a budu jako redaktor klidně to tam budu dávat sám.
Je fakt, že za skoro nic chceme udělat PHP web, je srandovní představa tak by stačilo kdyby přepracoval šablonu z gamer-designs cool.gif

Zájemci pište na

ICQ : 309-902-688
skype : gruvkavric
f0rtune
QUOTE(gruv @ 24.03.2009, 20:26) *
Srandu si nedělám :D Mladej sem a proto nejsem manager... A to jako, že dost mladej thumbsup.gif A manager by nedělal vše sám, sponzory bych scháněl klidně já, podle Češtinářky mám na to předpoklady thumbsupsmileyanim.gif Novinky by vůbec psát nemusel, když to bude v PHP a budu jako redaktor klidně to tam budu dávat sám.
Je fakt, že za skoro nic chceme udělat PHP web, je srandovní představa tak by stačilo kdyby přepracoval šablonu z gamer-designs cool.gif

Zájemci pište na

ICQ : 309-902-688
skype : gruvkavric

nainstaluj si ten webspell + šablonu a jedeš návodů je na netu dost když to chceš "free"
gruv
Pošli pls link na ten download...
MemphiS
Tak teda taková rada do života - Zadarmo ani kuře nehrabe :-)


EDIT: nebo spíš - Za "děkuji" tady nikdo nepracuje :))
f0rtune
QUOTE(MemphiS @ 25.03.2009, 18:44) *
Tak teda taková rada do života - Zadarmo ani kuře nehrabe :-)


EDIT: nebo spíš - Za "děkuji" tady nikdo nepracuje :))

Asi tak . .... download link ? zkus google.com nebo seznam.cz - najdu tam , co neznam :D
gruv
Sry to byla otázka dost na *****... Jinak už se mi povedlo to rozje, díky moc thumbsup.gif www.excelgaming.ic.cz
f0rtune
QUOTE(gruv @ 25.03.2009, 22:40) *
Sry to byla otázka dost na *****... Jinak už se mi povedlo to rozje, díky moc thumbsup.gif www.excelgaming.ic.cz

Nebylo to zas tak těžké,že?
gruv
ee, vůbec :) prkotina :D ale stejně jsme dostali nabídku na přetup do www.egnome-gaming.cz takže jdeme :)

Díky moc všem
roady
Tak vám to teda vydrželo dlouho no :D Moc velkej nátlak sponzorů ne? :)
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.