Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: VC pod Vistou
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Vietcong
Beluga
Zdravím,
jak je to s VC pod Vistou?
Koupil jsem si originálku, že vzdám hold tvůrcům a přispěju jim pár šlupek do kasičky... a mám problémy s neustálým padáním hry.
Kdykoliv se se mnou někdo pokusí spojit skrz rádio, tak hra spadne.

U první mise se mi to ještě podařilo zahrát do autu (doběhl jsem rychle na konec mise), ale u druhé tomu už jaksi zabránit nejde a hra se odporoučí do Windows.

Hru jsem zkoušel přeinstalovat, nepomohlo to.
Verze hry je 1.60. Nemáte někdo nějaký tip? :)
A.l.i.3.n
Kompatibilitu jsi zkoušel? whistle.gif
Beluga
wat?
A.l.i.3.n
Jeee a to si rikas geek?
Pravim tlacitkem na zastupce nebo exac, vlastnosti, zalozka kompatibilita a tam zaskrtnou rezim kompatiblity a nastavit ho na WinXP.
Beluga
Jo tohle, já myslel, že je tam nějakej test, který pozná, jestli mi to má běžet a někde je chyba, nebo mi to vlastně vůbec běžet nemá.
FannyBoy
Mě VC na vistách jakoby nepadal, ale přestal fungovat. Vždy v jedný misy (řekl bych tak uprostřed hry, už si to vůbec nepamatuju), nešlo hráče ovládat a on sám couval...
Beluga
Každopádně kompatibilita nepomohla. :X
Slzic
Nevím jak je to s VC ve Vistách pokud hraješ singl, ale při multiplayeru se dá hrát pouze na serverech bez hradby a nebo si stáhnout prográmek, který to umožňuje. Mrkni se sem, tady se o tom píše: http://www.esl.eu/cz/vc/forum/196/415/554931/?lastvisit=
Beluga
Dík, zkusím. Třeba to zabere i na Single.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.