Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: E-SHOPY
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty: United Offensive > Mimo mísu
TetraHydroCannabiol
Napište své skušenosti, dobré i špatné, jak probíhala případná reklamace a tak vše kolem toho :)

Můj nejoblíbenější je Alfa computer... a co vy?
Gramodeska
Alza best
WITAS
Czech Computer, jsou sice dražší, ale všechny reklamace co jsem zde řešil, byly vyřízeny rychle a k mé spokojenosti.
Bizziiik
JJ czech computer je dobrej i co se týče toho vyřizování a ani na Cybex si nemůžu stěžovat
Legio IX
QUOTE(TetraHydroCannabiol @ 09.05.2009, 00:59) *
Můj nejoblíbenější je Alfa computer... a co vy?

Taky tam nakupuji už několik let a bez nejmenšího problému . Ochota , spolehlivost , bezproblémová komunikace , reklamace .
Anastaz
Alza. Vždycky všechno bez problémů.
dr.w3cko©
Šrotovné na televize a počítače: SCHVÁLENO!
MyGun.
TS Bohemia, nebo jen Barbone, teď nevim, ale maj to tam nejlevnější, mám to kousek od baráku, a reklamace taky vyřídili všechny a celkem rychle.
<Your>Father<CZ>
Můj neoblíbenější obchode je.. katalog zboží na Zbozi.cz. grin.gif

Pokud něco chci koupit z té elektroniky, tak pro výběr zboží obvykle použiju katalog CzC a následně si vyhledám jeden z nejlevěnších e-shopů v katalogu Zbozi.cz.
('jeden z nejlevěnších' jsem napsal záměrně, jelikož při výběru prodejce samozřejmě nekoukám jen na cenu, ale i na důvěryhodnost, dostupnost, apod.)
Tipos
alfa computer nebo xzone
Habr1
Na běžné věci - Kasa.cz - bez problémů.
Na počítač - Czech Computer - spokojenost a vždy korektní přístup.
Používám místo Zboží.cz biggrin.gif tento vyhledávač - http://www.heureka.cz/ Myslím,že je nepoměrně přehlednější co se týká
rozdělení zboží.Navíc jsem línej a nemusím nic psát jen klikám whistle.gif
Lukino
Pokud je to přehlídka "vyhledávačů" tak já používám toto http://www.srovname.cz/ worship.gif
W3N4
Alfacomp.cz .. Nikdy zadna reklamace ani jiny nejaky problem, coz je samozrejme spise o stesti. Ale co jsem slysel, tak reklamace resi rychle.
dr.w3cko©
N*A*S*A*.com taky dobry
Rumčajz
agem.cz
Pouštní Liška
TADY rozhodně nikdy nenakupujte ...

Asi pokud výrobek přijde nepoškozen je vše OK, ale v opačném případě moc moc špatný
Shotgunman
já nakupuju v OK computers, příjemný lidi, báječný reklamační oddělení ale czech computer je dobrej pro jejich výběr, takže to často kombinuju
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.