Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: CRASH - ztracený ráj
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Kingpin
Stran: 1, 2
holow-man
Musíme znova rozjet CRASH!!! Kdo neví co to je tak at je pro! A kdo to ví tak doufam, že bude taky, pač to je nejlepší mód do KP co kdy byl!! Mutho pls obnov to! ermm.gif
Sheila_OC_
QUOTE(holow-man @ 23.12.2004, 02:09)
Musíme znova rozjet CRASH!!! Kdo neví co to je tak at je pro! A kdo to ví tak doufam, že bude taky, pač to je nejlepší mód do KP co kdy byl!! Mutho pls obnov to!  ermm.gif

hehe, já sem každopádně "PRO" CRASH
Mutho, jestli je to jen trošičku možný, obnovte to PLS biggrin.gif smile.gif w00t.gif
třeba Hitman se vůbec nehraje huh.gif , tak co sem dát něco jinýho-prej to bylo SUPER ten CRASH biggrin.gif
PET
vite hraju na gz rok a fakt me mrzi ze sem neochutnal tenhle (podle slov skill0rů)
skvelej mod blink.gif sad.gif vlastne ani nevim kdo a prco ho zrsil a odeprel tak toto skvele zpestreni mladsim paranum jako sem ja mad.gif mozna ze se casem stane zazrak a budu ho moci okusit i ja bezny smrtelnik z rad runt0rů wacko.gif
Ámen
zirou
QUOTE(holow-man @ 23.12.2004, 02:09)
Musíme znova rozjet CRASH!!! Kdo neví co to je tak at je pro! A kdo to ví tak doufam, že bude taky, pač to je nejlepší mód do KP co kdy byl!! Mutho pls obnov to!  ermm.gif

jsem pro nové zavedení CRASH modu na kp Mutho hodhotam naspátek pls

je to jeden z nejlepších modu na kp je skoda že je pryč
phobos
taky sem pro rad bych si ho zahral cool.gif
muthafucka_OC_
no nevim nevim co na to vedeni. crash tu byl pul roku a nikdo to nehral ;-O. uvazoval jsem na zaklade podnetu od jinych hracu, ze bysme sem hodili team hitmena mozna namisto soucasneho hitmena.
Sheila_OC_
QUOTE(muthafucka_OC_ @ 23.12.2004, 09:08)
no nevim nevim co na to vedeni. crash tu byl pul roku a nikdo to nehral ;-O. uvazoval jsem na zaklade podnetu od jinych hracu, ze bysme sem hodili team hitmena mozna namisto soucasneho hitmena.

mutho, tak udělej hlasování kdo je pro crashe a kdo pro team hitmena pls smile.gif
muthafucka_OC_
to zni rozumne ;-) stejne vsak nevim jestli mi povoli pridat vubec nejaky mod...
nejradeji bych ted v klidu dodelal turnaj a pak mappack a pak se venoval pridani "noveho" modu.
Sheila_OC_
QUOTE(muthafucka_OC_ @ 23.12.2004, 10:20)
to zni rozumne ;-) stejne vsak nevim jestli mi povoli pridat vubec nejaky mod...
nejradeji bych ted v klidu dodelal turnaj a pak mappack a pak se venoval pridani "noveho" modu.

samozřemě, dodělej co je třeba smile.gif , tohle byl jen takový nápad
co na to řekne vedení je taky dooooost podstatné hehe biggrin.gif, uvidíme no :)
pokud by šel časem nějaký mod přidat, tak si myslím že udělat tu anketu by bylo přinejmenším fér smile.gif, protože plno lidí by crashe chtělo :)))
[K|F|G]s4bOT
jsem proti modu Crash,je to super hra ale nikdo z vas to nezna a chcete to sem jeden skilor rek crash je moc a ovecky se chytej dejt to sem mutho ja to budu moderovat :D
Backslider
crash ruleZzZzZ w00t.gif
PET
jo rad bych s ito zkusil :-S w00t.gif
zirou
QUOTE(PET @ 23.12.2004, 13:47)
jo rad bych s ito zkusil :-S  w00t.gif

jsme pro hlasovani o novem zavedeni modu CRASH urcite strhne nove hrace v

KP znovu do boje :) us se tecim na masas kterou pokut se CRASH

obnovi dostanu hua CRASH hua
Sheila_OC_
QUOTE(zirou @ 23.12.2004, 14:44)
QUOTE(PET @ 23.12.2004, 13:47)
jo rad bych s ito zkusil :-S  w00t.gif

jsme pro hlasovani o novem zavedeni modu CRASH urcite strhne nove hrace v

KP znovu do boje :) us se tecim na masas kterou pokut se CRASH

obnovi dostanu hua CRASH hua

CRASH ano a amen HURÁÁÁÁ biggrin.gif w00t.gif
JiM-91
Já bych to s tim CRASHem tak růžově neviděl, bylo to asi jak když dítě dostane novou hračku. Chvíli se to hrálo, ale na pořád se to nedá udržet. Stejně je to takovej Alpha CS, takže komu se tenhle styl hry líbí, tak si zahraje CS a komu se zase pak naopak líbí KP, tak si zahraje BM, TDM nebo RMDM, ale CRASH ne. V zahraničí taky nebyla návštěvnost, takže si z toho vemte ponaučení a buďte rádi za skvělej BM mód, kterej nemá konkurenci. Kdo by chtěl něco vyhazovat do vzduchu, vždy? jde hlavně o prachy v dnešní době, takže a? si každej v klidu nasbírá svý stopáďo a donese ho domů do sejfu, odkud se mu ty prachy (možná) neztratí, ale někdo je (určitě) ukradne. santa.gif
phobos
Ja bych si to zahral a basta jeste sem to nevidel rolleyes.gif
PET
dyz to nechete obnovit hodte sem aspon tu radku na hrani v offu wacko.gif wacko.gif wacko.gif treba si zalozim servr s crashem jebnu to na gs a uvidime
muthafucka_OC_
ahoj, az budu mit chvilu (tedkon pisu vyhlaseni turnaje a dodelavam mappack), tak se doma pokusim rozbehat dedikovany server. jedna radka ti urcite nepomuze :) resp. jestli myslis spusteni nededikovaneho serveru, tak se to opravdu da predat pomoci parametru tusim +mode nazev_modu. to overim
Sheila_OC_
jo pete, zahrajem to alespon přes IPčko , taky to chcu zkusit w00t.gif
Sheila_OC_
mutho, to asi neklapne s tím crashem, mě to furt nejede biggrin.gif kua
muthafucka_OC_
dnes jsem vam poradil jak na to. kdyby jste si nevedeli rady, tak vam poslu vzorove jak ma vypadat konfigurak
Sheila_OC_
QUOTE(muthafucka_OC_ @ 29.12.2004, 21:26)
dnes jsem vam poradil jak na to. kdyby jste si nevedeli rady, tak vam poslu vzorove jak ma vypadat konfigurak

hmm, furt nic no, ale ted uz to asi neklapne , takže nic huh.gif
K|F|G-M<Ra3
jsem taky proti crash modu, protoze je to presne jak psal raek a jim, jenom kvuly tomu, ze to chcete zkusit, mne prijde uhozeny sem hned davat mod, kterej se hral asi jako hitmen ted. Kdo si to chce zkusit, at jde na cs...
Sheila_OC_
QUOTE(K|F|G-M<Ra3 @ 02.01.2005, 17:15)
jsem taky proti crash modu, protoze je to presne jak psal raek a jim, jenom kvuly tomu, ze to chcete zkusit, mne prijde uhozeny sem hned davat mod, kterej se hral asi jako hitmen ted. Kdo si to chce zkusit, at jde na cs...

heh, no to byl jen takový nápad meku, akorát nechápu proč se teda uvažuje o team hitmen když hitman je sux co se tady taky nehraje, ale jinak je mi to fuk hehe biggrin.gif
K|F|G-M<Ra3
Jasne, chci rict, ze crash je vlastne cs v kp kabatku, fakt nema smysl ho sem davat, team hitmen muze bejt zajimavej, ale taky o nej nak moc nestojim devil.gif
muthafucka_OC_
komentare typu "aaaa" na nekolika radcich, ktere jsem tu nasel, sem nedavejte. zalozte si na to tema napr. mimo misu. v opacnem pripade je budu muset opet smazat coz me za chvilku zcela jiste prestane bavit... ;-)
#s3Th
QUOTE(muthafucka_OC_ @ 03.01.2005, 12:41)
komentare typu "aaaa" na nekolika radcich, ktere jsem tu nasel, sem nedavejte.  zalozte si na to tema napr. mimo misu. v opacnem pripade je budu muset opet smazat coz me za chvilku zcela jiste prestane bavit... ;-)

aaaaaaaaaaaaaaaa......
ted jsi me dostal... biggrin.gif

KeeP YA HeaD UP!!
Sheila_OC_
radši to nebudu komentovat, byla bych pak ještě oblíbenější a to bych už si nepřežila ermm.gif
#s3Th
QUOTE(Sheila @ 03.01.2005, 13:16)
radši to nebudu komentovat, byla bych pak ještě oblíbenější a to bych už si nepřežila  ermm.gif

clovek neni nikde dost oblibeny
JiM-91
QUOTE(r3!s3th0r @ 03.01.2005, 13:59)
clovek neni nikde dost oblibeny

Super avatar a podpis Sethe, teď tě zase mám o kus víc oblíbenýho w00t.gif
Ne, ale opravdu, Pac, to byl třída.. Viděls Tupac Resurrection dokument? Hodně dobrej...
#s3Th
QUOTE(JiM-91 @ 04.01.2005, 09:22)
QUOTE(r3!s3th0r @ 03.01.2005, 13:59)
clovek neni nikde dost oblibeny

Super avatar a podpis Sethe, teď tě zase mám o kus víc oblíbenýho w00t.gif
Ne, ale opravdu, Pac, to byl třída.. Viděls Tupac Resurrection dokument? Hodně dobrej...

ten dokument sem jeste nevidel...
ja nevedel, ze ho poslouchas... resp. nekdo, kdyz se mi pred 5-ti lety dostalo jedno z jeho cd, nemoh sem na ceskym netu najit o nem ani tuk. Ted se to trochu zlepsilo, potom co zacli hrat jeho tracky v radiu...
JiM-91
QUOTE(r3!s3th0r @ 04.01.2005, 09:33)
ten dokument sem jeste nevidel...
ja nevedel, ze ho poslouchas... resp. nekdo, kdyz se mi pred 5-ti lety dostalo jedno z jeho cd, nemoh sem na ceskym netu najit o nem ani tuk. Ted se to trochu zlepsilo, potom co zacli hrat jeho tracky v radiu...

Dvd s Resurrection je u nas ted k dostani na prodej i v pujcovne u nas jsem si ho pujcil cool.gif Ted se musim rozhlidnout po netu a stahnout alba, ktery mi chybi, hlavne prvni ako strictlly 4 my niggaz, thug life, 2pacalypse now atd... ja mam jen better dayz, greatest hits, me against the world a nejaky songy samotny.. ale je to muj oblibenec Pac, uz dlouho happy.gif
#s3Th
QUOTE(JiM-91 @ 04.01.2005, 11:02)
QUOTE(r3!s3th0r @ 04.01.2005, 09:33)
ten dokument sem jeste nevidel...
ja nevedel, ze ho poslouchas... resp. nekdo, kdyz se mi pred 5-ti lety dostalo jedno z jeho cd, nemoh sem na ceskym netu najit o nem ani tuk. Ted se to trochu zlepsilo, potom co zacli hrat jeho tracky v radiu...

Dvd s Resurrection je u nas ted k dostani na prodej i v pujcovne u nas jsem si ho pujcil cool.gif Ted se musim rozhlidnout po netu a stahnout alba, ktery mi chybi, hlavne prvni ako strictlly 4 my niggaz, thug life, 2pacalypse now atd... ja mam jen better dayz, greatest hits, me against the world a nejaky songy samotny.. ale je to muj oblibenec Pac, uz dlouho happy.gif

mam fsechny (3cd mp3) krome 2pacalypse
[K|F|G]vHY7e
Na crash vam sere pes vy lamy, a sere na nej bYlY hovna, ajt? Crash tu byl pridanej, hralo se tak dohormady asi 20 her za ten celej rok co tu byl, a pak sel do prdele, protoze o to nemel zajem ani zfetovanej pohodista, uplne k nicemu mod, kdo chce ten styl tak at hraje cs, lol, to svet nevidel, nubs vi hovno a chtej jeste vetsi, f12 ryby ani nevite jak se strili :E
Jinak team hitmen by byl stokrat lepsi mutho, klidne ho vymen s hitmenem, stejne se to da changovat myslim..ale crash NEEE :E
#s3Th
QUOTE(K|F|G-vHY7e @ 10.01.2005, 18:38)
Na crash vam sere pes vy lamy, a sere na nej bYlY hovna, ajt? Crash tu byl pridanej, hralo se tak dohormady asi 20 her za ten celej rok co tu byl, a pak sel do prdele, protoze o to nemel zajem ani zfetovanej pohodista, uplne k nicemu mod, kdo chce ten styl tak at hraje cs, lol, to svet nevidel, nubs vi hovno a chtej jeste vetsi, f12 ryby ani nevite jak se strili :E
Jinak team hitmen by byl stokrat lepsi mutho, klidne ho vymen s hitmenem, stejne se to da changovat myslim..ale crash NEEE :E

taxe podivej do statistik, kolik ma kdo nahranych hodin... pochybuju, zese hralo jen 20 her...
Sheila_OC_
QUOTE(K|F|G-vHY7e @ 10.01.2005, 18:38)
Na crash vam sere pes vy lamy, a sere na nej bYlY hovna, ajt? Crash tu byl pridanej, hralo se tak dohormady asi 20 her za ten celej rok co tu byl, a pak sel do prdele, protoze o to nemel zajem ani zfetovanej pohodista, uplne k nicemu mod, kdo chce ten styl tak at hraje cs, lol, to svet nevidel, nubs vi hovno a chtej jeste vetsi, f12 ryby ani nevite jak se strili :E
Jinak team hitmen by byl stokrat lepsi mutho, klidne ho vymen s hitmenem, stejne se to da changovat myslim..ale crash NEEE :E



white, neser mi !!!! angry.gif tě asi plesknu ploutví
na CS nemám cdkey, ale můžeš být v klidu, budeme to hrát přes IP w00t.gif biggrin.gif
hitman nebo team hitman stejnej SUX whistling.gif wacko.gif
to je zase můj názor biggrin.gif
[K|F|G]vHY7e
ryba co mele šit vo statistikach: statistiky sou dost mimo vole, mozna tak pro pousmani, zeptej se treba Lewise jak skvele se dali driv haxovat :E
#s3Th
QUOTE(K|F|G-vHY7e @ 11.01.2005, 08:19)
ryba co mele šit vo statistikach: statistiky sou dost mimo vole, mozna tak pro pousmani, zeptej se treba Lewise jak skvele se dali driv haxovat :E

ty ses taky ryba....
JiM-91
A ony už nejdou haxovat? santa.gif
#s3Th
uz sem s procentama predehnal i Raeka...
[K|F|G]s4bOT
hlavne si neuzen plisen rybo plesniva :Y
#s3Th
QUOTE(K|F|G-kR4[K @ 13.01.2005, 10:10)
hlavne si neuzen plisen rybo plesniva :Y

rybicko ryb, pod ke mne bliz...
muthafucka_OC_
sakra ted se koukam na pocet prispevku setha :o
#s3Th
QUOTE(muthafucka_OC_ @ 13.01.2005, 13:58)
sakra ted se koukam na pocet prispevku setha :o

spam
JiM-91
Kolik máš procent Sethe, ty spamere jeden? santa.gif
muthafucka_OC_
QUOTE(JiM-91 @ 13.01.2005, 18:21)
Kolik máš procent Sethe, ty spamere jeden? santa.gif

jj priznej se :)) take by me to zajimalo :)
JiM-91
QUOTE(muthafucka_OC_ @ 13.01.2005, 22:19)
jj priznej se :)) take by me to zajimalo :)

Ty seš mutho moderátor a nevidíš procenta? Tj nějaký divný, bych teda bejt tebou hned něco Lovitovi nebo Britishovi nebo Bojlerovi řekl, aby bylo všechno v cajku santa.gif

PS: A kolik máš ty mutho, tipuju tak 60 % nejmíň.. laugh.gif
#s3Th
QUOTE(muthafucka_OC_ @ 13.01.2005, 22:19)
QUOTE(JiM-91 @ 13.01.2005, 18:21)
Kolik máš procent Sethe, ty spamere jeden? santa.gif

jj priznej se :)) take by me to zajimalo :)


40%

<DN>LOVIT Warned on 12.01.2005, 18:29
Přidáno k levelu varování vychovnych 10% za neustalej spam
<DN>LOVIT Warned on 12.01.2005, 18:28
Přidáno k levelu varování Urazka moda
masochist Warned on 10.01.2005, 18:27
Přidáno k levelu varování no možna bys moh alespon trosku respektovat, když promažu offtopic.
masochist Warned on 10.01.2005, 16:26
Přidáno k levelu varování Opkaovaný založení temata, kde žadal o CD key.
muthafucka_OC_
hehe. level nevidim :)), ale sethe to jsou super duvody:)
#s3Th
QUOTE(muthafucka_OC_ @ 14.01.2005, 11:46)
hehe. level nevidim :)), ale sethe to jsou super duvody:)

znas to... a kerej se ti libi nejvic?
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.