Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Call of Juarez Bound in Blood
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
strécoWolfrámo
Tak jsem si stáhl tuhle novou pecku, a okamžitě si ji objednal :-P Klukům z Polska se povedla perfektní hra se skvělou grafikou a výbornou optimalizací :-) Mně osobně nešly fps pod 60 ... ani jednou .... sestava viz popis .... přikládám pár screenů





co na tu hru říkáte vy ? líbí se ?

Rumčajz
Jo dobrá, pak si zahraj 1 navazuje na tohle.

spoiler: http://www.xfire.com/video/e4383/
Onkoš!
Škoda, že už nemám premko na RS, vyzkoušel bych. Vypadá to zajímavě .. :p Hmm, asik písnu kámošovi a? mi to sosne. :)
Preu
mě se spíš líbila 1čka.. přece jen u tý 1čky se muselo občas trošku uvažovat, tady je to všechno naservírovaný jak pro blbce...
strécoWolfrámo
QUOTE(Onkoš! @ 02.07.2009, 22:02) *
Škoda, že už nemám premko na RS, vyzkoušel bych. Vypadá to zajímavě .. :p Hmm, asik písnu kámošovi a? mi to sosne. :)


na warforu je to ještě na iskladce ... :-) teda mělo by bejt ... a mě to tam jelo full rychlostí cca 1,15 mb/s
Kindlinho
QUOTE(Preu @ 02.07.2009, 22:13) *
mě se spíš líbila 1čka.. přece jen u tý 1čky se muselo občas trošku uvažovat, tady je to všechno naservírovaný jak pro blbce...

Přesně. Taky mi to přijde hrozně moc zjednodušený, ale i přesto je to sranda. Už jenom koukat kolem sebe je celkem zážitek. :)
A taky vám dělalo takový problémy si zvyknout na to hrozný krytí?

Onkoš!
QUOTE(strécoWolfrámo @ 02.07.2009, 22:18) *

No tak zase jsem tam dlouho nebyl, a koukám plno nových her např. The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena v cz. Každopádně CoJ jsem už stáhl, nainstaloval a jdu hrát .. :)
vEprik?
Nevypadá to špatně, až mi příde flashlej xbox tak to si to taky stáhnu. smile.gif
 Harry 
Tak, ta optimalizace je ale hodně vydařená. Chvilku jsem to zkoušel a vypadá to pěkně...no počkám na CZ překlad a zahraju si to...pokud mě to bude bavit, tak koupím orig (když vezmu v potaz, že ty multiplayerove mody vypadají taky celkem zajímavě, tak nebude o čem uvažovat)
Šram_A
tak sem si to stáhl na xbox a musím říct že super celkem mě to baví :)
Šram_A
sakra sem se zasek nevíte co dělat jak tam budete střilet z toho děla a nejdřív de pár vojáku an jednu stranu po těch střílim a pak vždycky běží ještě nějací a napíše m ito že pass retry co tam furt dělám špatně? :D
Onkoš!
QUOTE(Šram_A @ 05.07.2009, 11:02) *
sakra sem se zasek nevíte co dělat jak tam budete střilet z toho děla a nejdřív de pár vojáku an jednu stranu po těch střílim a pak vždycky běží ještě nějací a napíše m ito že pass retry co tam furt dělám špatně? :D

Musíš je všechny tím dělem pozabíjet, nesmí ti zabít toho bratra.
lllllllllll
Ta grafika vypadá dobře, dnes sem to rozjel na notovi a takové high grafiky si bohužel nedopřeju, já low. Ale přijde mi, že když sem to měl defaultně nastavený, tak to jelo plynuleji, než když sem dal na low úplně vše. A jak už sem se zmiňoval ve vedlejším topicu, počáteční hra za konfederaci je super whistle.gif
lllllllllll
Mám tu problém s tou misí, která je hnedka první co sem v civilu. Ujíždím z toho města a jakmile vyjedu za něj, du si sednout do kočáru, odkud mám střílet ty maníky co nás budou honit na koních. Ale nejde mi to nějak udělat, i přesto že všechny kdo se objeví zastřelím, vždycky mě zastřelí skrz texturu kočáru, tedy ještě je nevidím a nemůžu po nich tudíž střílet. Jak na to?
lllllllllll
Ale notak... poraďte.
Beluga
Zatím jsem to nehrál, tak je to možná výstřel do tmy, ale nemáš něco "použít?"


Česky řečeno - zmáčknout USE - aby se třeba ten tvůj borec vyklonil z okna a zachytil já nevim... padajícího kočího?

Nedávno jsem se takhle na opravdu hodně dlouho zasekl v Call of Duty 3, víceméně v dosti podobné situaci, akorát nešlo o kočár, ale o džíp.
Šram_A
já když sem to hrál tak sem normálně jen všechyn postřílel a byl klid.. :D
Rumčajz
v tom kočáru se můžeš skrčit. Nevim mě teda nezabili přez textru.
lllllllllll
QUOTE(Men.T.oS @ 30.07.2009, 16:32) *
v tom kočáru se můžeš skrčit. Nevim mě teda nezabili přez textru.

Jenže oni mě zabijou i skrčenýho :/ Prostě nejdřív je jeden na pravo, zabiju, další 2 napravo, zabiju, pak 2 nalevo, zabiju a pak vždycky umřu.
Kua už mě to sere, docela rád bych se dostal dál.
Rumčajz
QUOTE(lllllllllll @ 30.07.2009, 17:23) *
Jenže oni mě zabijou i skrčenýho :/ Prostě nejdřív je jeden na pravo, zabiju, další 2 napravo, zabiju, pak 2 nalevo, zabiju a pak vždycky umřu.
Kua už mě to sere, docela rád bych se dostal dál.


koukni se na gamecopyworld na nějakej trainer nesmrtelnost a tak.
Kindlinho
Tu pasáž jsem dělal asi patnáctkrát, ale pak se mi je povedlo vystřílet. Stačí to dokola zkoušet a jednou se to povede.
lllllllllll
M8m dotaz, jaktože mi vůbec nejde běhat. Někdy to šlo, ale většinu doby se jen hrozně pomalu ploužím (ani sprint nejde).
Kindlinho
Nejsi skrčenej? :)
lllllllllll
QUOTE(Kindlinho @ 04.08.2009, 18:17) *
Nejsi skrčenej? :)

................................................................................
.................................................................................
....................................................................na počítači pracuji již spoustu let

Jednou mi to spadlo a najednou to přestalo...
Rumčajz
Přijde mi to jk ospíš taková jednička v lepší grafice. Stejně skoro půlka hry se odehrává na místech z jedničky.
 Harry 
QUOTE(Men.T.oS @ 04.08.2009, 21:28) *
Přijde mi to jk ospíš taková jednička v lepší grafice. Stejně skoro půlka hry se odehrává na místech z jedničky.

Jelikož je to z doby 20 let před jedničkou a o stejném pokladu který je na stejném místě jako v jedničce, tak se není čemu divit :)
Rumčajz
No já se taky nedivim whistle.gif
Esteban
Hele, jaký fígl je na střelecké souboje, než vytáhnu zbraň, tak ležím. Debilnější systém jsem neviděl, omgg.... grrr.gif grrr.gif
lllllllllll
Já dneska taky jeden souboj pořád nemohl udělat, tak sem musel zapnout jakejsi cheat, co sem tam měl z mého minulého problému innocent.gif
Esteban
QUOTE(lllllllllll @ 05.08.2009, 19:51) *
Já dneska taky jeden souboj pořád nemohl udělat, tak sem musel zapnout jakejsi cheat, co sem tam měl z mého minulého problému innocent.gif


Já nemůžu sudnat toho chlápka u kostela, jak drží tu mexikánskou couru. Vzteky už jsem to vypnul a to jsem velmi, velmi klidný člověk.

Postni cheat, díky..
lllllllllll
QUOTE(Esteban @ 05.08.2009, 19:54) *
Já nemůžu sudnat toho chlápka u kostela, jak drží tu mexikánskou couru. Vzteky už jsem to vypnul a to jsem velmi, velmi klidný člověk.

Postni cheat, díky..

Tak to sem dal ještě relativně v pohodě, ale teď sem měl sejmout nějakýho šerifa a to už bylo hodně těžký.

Tady je cheat: http://ttestt.ic.cz/CoJBiB_CHEATS.rar
Jinak ten cheat akorát rozbalíš kam máš, pustíš hru, dáš esc a tam máš pak nový položky v menu, kde se to dá nastavit (je tam toho víc).

______________________________
Já se teď zaseknul v té misi jak nás přepadnou ti indiáni a po tom co unesou ženskou ukradnou kočár se zbraněma, tak jedu za něma a pak je vidím v dálce i s kočárem a dostanu za úkol vylézt na jednu skálu, odkud je můžu postřílet. Jenže nevím kam, mám se tam dostat přes takovou propast, je tam strom, kterej je označenej lanem, ale nejde u něj to lano použít. Nevíte co mám udělat?
 Harry 
QUOTE(Esteban @ 05.08.2009, 19:54) *
Já nemůžu sudnat toho chlápka u kostela, jak drží tu mexikánskou couru. Vzteky už jsem to vypnul a to jsem velmi, velmi klidný člověk.

Postni cheat, díky..


Stačí si držet ruku co nejblíže ke koltu, nějak zvlášť nesledovat soupeře, ale pořádně poslouchat kdy zazní gong a jakmile zazní, tak rychle škubnout ten kousek ke kolku, načež ho vezme a odprásknout ho už pak není problém.

QUOTE(lllllllllll @ 05.08.2009, 20:48) *
Já se teď zaseknul v té misi jak nás přepadnou ti indiáni a po tom co unesou ženskou ukradnou kočár se zbraněma, tak jedu za něma a pak je vidím v dálce i s kočárem a dostanu za úkol vylézt na jednu skálu, odkud je můžu postřílet. Jenže nevím kam, mám se tam dostat přes takovou propast, je tam strom, kterej je označenej lanem, ale nejde u něj to lano použít. Nevíte co mám udělat?


Jak dostaneš úkol, tak hned nalevo je ta propast. Lano jde použít, akorát musíš jít co nejblíže k okraji té propasti (co nejblíže k tomu bodu na který máš použít to laso)
WITAS
QUOTE(Esteban @ 05.08.2009, 19:34) *
Hele, jaký fígl je na střelecké souboje, než vytáhnu zbraň, tak ležím. Debilnější systém jsem neviděl, omgg.... grrr.gif grrr.gif

Je to docela snadné, ale občas fakt zdlouhavé, stačí držet ruku co nejblíže koltu a dělat úkroky přesně naopak nežli soupeř, aby jsi ho měl při zaznění zvonu na stejné pozici kde jste byli na začátku souboje, pak se ti ten zaměřovač objeví hned na něm.


strécoWolfrámo
QUOTE(WITAS @ 07.08.2009, 09:48) *
Je to docela snadné, ale občas fakt zdlouhavé, stačí držet ruku co nejblíže koltu a dělat úkroky přesně naopak nežli soupeř, aby jsi ho měl při zaznění zvonu na stejné pozici kde jste byli na začátku souboje, pak se ti ten zaměřovač objeví hned na něm.


problém je vždycky ve mě ... protože automaticky jak chytne colt, tak já už střílím ... whistle.gif
vždy si uvědomím až napodruhý, že mám počkat na zamíření :P
WITAS
QUOTE(strécoWolfrámo @ 07.08.2009, 10:12) *
problém je vždycky ve mě ... protože automaticky jak chytne colt, tak já už střílím ... whistle.gif
vždy si uvědomím až napodruhý, že mám počkat na zamíření :P


To mě nejvíc vždy dostalo, když dáš ruku moc blízko a on začne kroutit prstem, že ještě ne a v tu chvíli se samozřejmě ozval zvon a valel jsem se na zemi mrtvý.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.