Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Doživotní ban? A za co?
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty: United Offensive > Mimo mísu
Double_prdele
Mlčení a opět mlčení se vznáší nad absencí Přemysla Vejvolka v hráčským místnostech. Proč zmizela zpráva o doživotním banování Přemysla Vejvolka nevíme. Stejně tak nebyl znám ani důvod, který se zřejmě nedozvěděl ani sám Vejvolek. Jeho účet je rovněž k nenalezení. Vejvolek se účastnil především šachových her na různých pokoutných serverech. Zde možná nepochodil. Přesto je jeho záhadné nenalezení dosti zamračujícím zdviženým prstem pro všechny, kteří se banu nebojí. Narazil Přemysl na zeď hráčských stínadel? Existuje tajný syndikát adminů? Objevil Vejvolek trhliny a sám do ní spadnul? Nebude jednoduché vystopovat poslední aktivity pana Vejvolka. Možná se rozpomenou pamětníci, kteří zdá se, mlčeli příliš a podezřele dlouho. Ale proč?
Gm_Krab
^ScOrpI?
QUOTE(Double_prdele @ 11.09.2009, 14:59) *
Ale proč?


..piš si to do MM, první a poslední varování! t_spam.gif
Double_prdele
QUOTE(^ScOrpI? @ 11.09.2009, 15:30) *
..piš si to do MM, první a poslední varování! t_spam.gif


Zdálo se mi důležité se zmínit o Přemyslu Vejvolkovi na hlavním fóru, ale uznávám, že toto téma, ač není nepodstatné, přeci jen spadá do kategorie Mimo Mísu, čímž ale ztrácí na své důvěryhodnosti už právě proto, že bylo takto odsunuto.
Čili rozumím!
Double_prdele
Zatím stále narážíme na hmatatelnou stěnu mlčení. Možná se pravda vyjeví anonymní anketou, která nám snad může napovědět o Přemyslu Vejvolkovi trochu více.
Dovedou nás stopy například až do samotného jícnu prohnaných šachystů na pokoutných serverech, nebo chtěným ignorováním případu zapomeneme na megafon doživotního banu?
Je Vejvolek skutečnost, nebo se jedná jen o další výrobek inženýrských vrtochů?

Rád bych ustanovil pátrací tým. Možná že se proslavíme, až budeme moci slavnostně přivítat Přemysla Vejvolka opět mezi námi a dát si s ním partičku jeho oblíbených šachů, nebo CoD UO.

Rumčajz


Možná ho ten syndikát někam strčil a několikrát denně ho znásilňujou.
Double_prdele
Vážné téma odsunutím do kategorie "mimo mísu" ztratilo na vážnosti. Avšak objevuje se tu zajímavá, ale bohužel nepotvrzená zpráva. Prohrál Přemysl Vejvolek v šachové partii nad Nenriki? Událo se tak na jednom z pokoutných serverů? Proč byl neuznán jeho tah světcem v závěrečných minutách hry?
Záhada opět obestřela všechny horizonty dosavadního vědění a my se opět setkáváme s vlnou mlčení.
Jediné, co se podařilo objevit, je citát Přemysla Vejvolka, znějící takto:

"jen amatér ochmatává před svým tahem desítky figurek, hledajíce svoji vlastní podobiznu uvnitř kamenných tváří, aby nakonec zcela nesmyslně vyjel pěšcem a tak otevřel bojiště, kde již dávno prohrál"

Škoda, že se nezachovalo více takových rčení krále šachů, nebo také "šachmatového barona".
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.