Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: C++ problém
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry > Half-Life 2
Anysek
Hojte lidi chtěl jsem si zahrát HL2 ale když sem ho spustil zobrazili se titulky a pak nejakej Rutime error Neco s C++ fakt nevím co s tim pls poraďte mi :(
<Your>Father<CZ>
Zkus si nainstalovat knihovny MS VC++ 2005 a 2008
Anysek
Ok zkusím
Anysek
Ne ne to také nefunguje sad.gif
<Your>Father<CZ>
Tak sem opiš přesně tu chybu nebo sem dej screen.
Anysek
OKi tak tady to je http://anysmody.707.cz/C++%20chyba.JPG
<Your>Father<CZ>
Nedávno jsem zrovna řešil také problém s instalací knihoven a z nějakého důvodu mi ty z webu MS nefungovaly správně.
Knihovny mi až nainstaloval správně tento balíček Lua for Windows. Zkus jej tedy také nainstalovat.
Anysek
A to mam jako nainstalovat a spustit hru ?
Anysek
Spustil jsem hru a beze zeměn sad.gif
<Your>Father<CZ>
Hmm, zajímavý to problém. (Lua for Windows můžeš tedy odinstalovat)
Anysek
Dobře odinstalováno
Beluga
Hele, tohle mi jeden čas také dělalo. Mě pomohla reinstalace té hry. Doufám tedy, že máš originálku a nebude pro tebe problém si to znovu stáhnout ze Steamu.
Anysek
Tím to nebude zkoušel jsem 2 CD
Beluga
Máš teda originálku, nebo ne?!
Anysek
Ne jelikož ta hra je nainstalovaná na tom CDčku
A.l.i.3.n
Njn nonsteamový verze jsou hodně zabugovaný, mě taky trvalo celkem dlouho, než jsem to rozchodil ... na sterejch 64bit XPčkách se mi to dokonce nepovedlo vůbec.

Spouštíš hru přeš zástupce, který je ve složce s hrou? Kompatibilitu s XP jsi zkoušel?
Anysek
Ne protože mam Windows XP
Onkoš!
Sežeň si hru z jiných CD/DVD (nebo stáhni/kup) a mělo by to jet. A zkusil bych spíš "verzi" co se instaluje, ne nějak spouští či co z CD.
Anysek
OKi zkusím.... smile.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.