Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Prémium účet aneb televizní podvod
GamePark.cz fórum > Fórum > GamePark
Stran: 1, 2, 3
aigen
Zdravím,

každý z Vás si určitě někdy koupil prémium účet jak SMS zprávou, tak např. bankovním převodem nebo šekem.

V tomhle případě se jedná o SMS zprávu za 99,- kč.

Tak trochu mi bylo blbé, že jeden hráč z ničeho nic během 1 týdne měl ze 100 dnů, aktivováno hned 9 000 dnů prémium účtu na GP. Když si to vynásobíte, tak to činní cca 300 SMS zpráv za 99,- kč což je 300x99 = 29 700 kč. (Malá peněžní suma, že?) :-)


A teď už k samotnému způsobu okrádání nebo-li oblbobání lidi.


Na chatu nebo jiných internetových foréch rozešlě tento odkaz, na své falešné stránky: http://televize-online.er.cz/ kde má jasně napsáno, že lidi za poslání SMS zprávy za 9,- kč (což je lež, na GP SMS stoji 99,- kč) dostanou přístup k danému tématu - Televize online.
A teď už je to jenom jednoduché, lidi co na tenhle podvod naletí, pošlou SMS a rázem z 9,- kč je to 99,- kč ...

A kdo že tenhle způsob nebo-li okrádání lidí provozuje?

Hráč s nickem: zAKy__
ID: 497523
Odkaz na jeho profil: http://www.gamepark.cz/player.asp?id=497523

__sXe__
QUOTE(aigen @ 29.09.2009, 20:54) *
Zdravím,

každý z Vás si určitě někdy koupil prémium účet jak SMS zprávou, tak např. bankovním převodem nebo šekem.

V tomhle případě se jedná o SMS zprávu za 99,- kč.

Tak trochu mi bylo blbé, že jeden hráč z ničeho nic během 1 týdne měl ze 100 dnů, aktivováno hned 9 000 dnů prémium účtu na GP. Když si to vynásobíte, tak to činní cca 300 SMS zpráv za 99,- kč což je 300x99 = 29 700 kč. (Malá peněžní suma, že?) :-)


A teď už k samotnému způsobu okrádání nebo-li oblbobání lidi.


Na chatu nebo jiných internetových foréch rozešlě tento odkaz, na své falešné stránky: http://televize-online.er.cz/ kde má jasně napsáno, že lidi za poslání SMS zprávy za 9,- kč (což je lež, na GP SMS stoji 99,- kč) dostanou přístup k danému tématu - Televize online.
A teď už je to jenom jednoduché, lidi co na tenhle podvod naletí, pošlou SMS a rázem z 9,- kč je to 99,- kč ...

A kdo že tenhle způsob nebo-li okrádání lidí provozuje?

Hráč s nickem: zAKy__
ID: 497523
Odkaz na jeho profil: http://www.gamepark.cz/player.asp?id=497523



Bohužial ludia dnes ?ažia s hlúposti druhých ludí... thumbsdown.gif
Hugo_zly_muz
Dobrej borec, zabanovat... je to hnus...
aigen
QUOTE(Hugo_zly_muz123456789 @ 29.09.2009, 21:03) *
Dobrej borec, zabanovat... je to hnus...


Taky bych to tak udělal. Zabanoval, zrušil mu účet, ale prý bohužel stim nelze nic dělat. :-(( To je na tom to nejhorší... !!
Hiroshi
Dy? je to borec, krásně nám předvedl, jak obrat lidi, takže po této ukázce mu můžete sebrat premium a hodit mu GBody do mínusu.
A.l.i.3.n
Normálně podat trestní oznámení a jen se mu smát :)
Legio IX
Je to jen blbost těch co ty zprávy posílají , když ani toto jim nepřijde divný :

4. Vypiš registrační kód do tabulky a klikni na POTRVRDIT
mR.Orteza
Tohle není nic oproti borci s nickem Nikolka:* Ten má "koupený" prémium 640x, což 2x přesahuje borce s nickem zAKy__
640*99=63360 kč
turned.gif
W3N4
Hm, Krusty to zase zaridi :)

Ale je to chyba tech co na to nalitnou, o tom zadna.. ani to tlacitko potvrdit nic nedela..

Jinak se muze zdat, ze tu stranku ma na domene http://televize-online.er.cz/ , to ale neni pravda, ma tam akorad frame, jehoz obsahem je stranka tato: http://televizeonline.borec.cz/ . Cili vyuziva sluzeb free hostingu webzdarma.cz :-)
calll_
kepis zas vytáhnul female nick :D

kajjuszka, nikolka atd
Rumčajz
Ta je to samý.
aigen
QUOTE(W3N4 @ 29.09.2009, 21:42) *
Hm, Krusty to zase zaridi :)

Ale je to chyba tech co na to nalitnou, o tom zadna.. ani to tlacitko potvrdit nic nedela..

Jinak se muze zdat, ze tu stranku ma na domene http://televize-online.er.cz/ , to ale neni pravda, ma tam akorad frame, jehoz obsahem je stranka tato: http://televizeonline.borec.cz/ . Cili vyuziva sluzeb free hostingu webzdarma.cz :-)


Řeknu Ti to asi takhle: Potřeboval by dostat pár mezi futrama, aby se vzpomatoval, retard malej.

(( Sice to nejde, ale nebylo by špatné, kdyby najednou přišla k němu domů policie a chtěla 29 700,- kč zpět :-DDD To by rodiče byly š?astni, co chlapeček na internetu vyvádí za věci. ))
Hugo_zly_muz
Berte to tak že GP aspoň vydělává biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif když ten bl* to stejně prohraje v nějaký nesmyslný loterii.

Ikdyž kdyby u něj zazvonili policajti smál bych se fakt jen s rezervou...
Krusty
Je to phishing, takže si pohrává se zákonem.

web je registrovaný na wz.cz - podpora už má potřebné info, počkáme
na GP si jej vystopujeme jednoduše
Kundivous
A dále je to klasický úkaz podvodu, vzhledem k tomu, že dotyčného uvádí v omyl s vědomím toho, že mu inzerovanou službu neposkytne a obohatí se na jeho úkor.

"§ 250 Podvod
(1) Kdo ke škodě cizího majetku sebe nebo jiného obohatí tím, že uvede někoho v omyl, využije něčího omylu nebo zamlčí podstatné skutečnosti, a způsobí tak na cizím majetku škodu nikoli nepatrnou, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti nebo peněžitým trestem nebo propadnutím věci nebo jiné majetkové hodnoty."


že bych investoval 100 kč a podal trestní oznámení na neznámého pachatele, myslím že by to za tu legraci stálo:-)
Conan
Jako nekdo by to udelat mel, protoze tohle pak nevrha dobry svetlo na GP, ze jede take z kradenych penez.
Legio IX
QUOTE(Krusty @ 30.09.2009, 08:51) *
Je to phishing, takže si pohrává se zákonem.

web je registrovaný na wz.cz - podpora už má potřebné info, počkáme
na GP si jej vystopujeme jednoduše

Tom Poly

http://www.gamepark.cz/player.asp?id=500108
Anastaz
QUOTE(Kundivous @ 30.09.2009, 09:19) *
A dále je to klasický úkaz podvodu, vzhledem k tomu, že dotyčného uvádí v omyl s vědomím toho, že mu inzerovanou službu neposkytne a obohatí se na jeho úkor.

"§ 250 Podvod
(1) Kdo ke škodě cizího majetku sebe nebo jiného obohatí tím, že uvede někoho v omyl, využije něčího omylu nebo zamlčí podstatné skutečnosti, a způsobí tak na cizím majetku škodu nikoli nepatrnou, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti nebo peněžitým trestem nebo propadnutím věci nebo jiné majetkové hodnoty."


že bych investoval 100 kč a podal trestní oznámení na neznámého pachatele, myslím že by to za tu legraci stálo:-)


Když to oběháš, investuju do toho těch 100Kč:)
vEprik?
Imho mu neni ani 15, takže z toho nic vážnýho nebude :(
Folwar
To mu bych řekl je víc než 15, tak mu zrušte jenom účet.
Hugo_zly_muz
Za pokus to stojí to oznámení, lidí okradl jako sviňa...
aigen
Už mi chlapec zaky brečí na GP v osobních zprávách. :-D :-D
GoIId !!!
Jen at´ brečí... thumbsup.gif
Rumčajz
proč tobě? Kdo seš.
Hugo_zly_muz
QUOTE(aigen @ 30.09.2009, 15:50) *
Už mi chlapec zaky brečí na GP v osobních zprávách. :-D :-D

co píše, co píše biggrin.gif biggrin.gif
Folwar
Tak kdo to teda dělá?
Hugo_zly_muz
lol .
Přijatá zpráva

Popis
Datum : 30.9.2009 16:52:19
Odesílatel : >Poly<
Předmět : Prosiiim
Text zprávy
ja se omlouvam ja uz to nikdy nebudu delat, jsem vul a udelal jsem blbost, fakt promin, ja ty linky ani nerozesilal :-( PRosiim nezlobte se na me, zabanujte me jak chcete, ale neznicte mi zivot :-((((((((((((((((((((((
DaveM
tak to mě vážně p***r biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Hugo_zly_muz
"ja to myslim vazne, opravdu nevim jak by mi bylo kdyby me navstivili policajti :-((( Prosiim klidne tuto zpravu zverejni ja s Gp koncim a asi rusim i ucet :-( Nemel jsem delat blbosti :-( "


Jestli tohle čtěš opovaž se mi poslat ještě jedinou PM!!!!!
Conan
trestni oznameni nic nestoji a neni ani problem ho podat, ale aby to melo smysl museli by se hlavne prihlasit ty lidico okradl, aby skoda dala dohromady aspon 5k.
Tipos
No.. Myslim si že ho velice rádi nahlasí :-)... No jo co na tohle říci. BLBEC :). Nechtěl bych byt rodičem :)
Hugo_zly_muz
Poly is "zakázaný hráč" thumbsup.gif
PipBoy
Neni nad 5000 kč poškození trestnej čin? Myslim že je...ale taky si myslim, že posílat podobný esemesky může jen tr*tl a nebo malý dítě. A malý děti si maj hrát legem.
Folwar
Ale tak myslím, že kdyby Poly zatloukal, zrušil web a tvářil se "jakože nic" asi by se toho moc neudělalo.
I-I.e.r.g.o.t.I-I
heh to nějak oznámit rodičům... nezmrví mu to život ani školu, ale osobní život - a navíc bude mít gp v kapse 30 000 a možná přestane na pár dnů hemzovat jak je chudý :)

co vůbec udělal gamepark?? smazal body a nechal si prachy? :D :D
Folwar
Co se tady pořád řeší? Z ekonomického hlediska je to jen přínos (alespoň má allstar na výplaty) a když už je to maximálně morální prohřešek, který si pachatel musí urovnat sám. Stejně by ho dřív nebo později někdo nahlásil, ale asi těžko by na něj přišli.
No, každopádně Poly ještě není velká ryba... Takový kepis, který má celkem prémium na 55 let do předu, to chtělo pořešit, ale už teď bych to tipoval na stejnou metodu.
Lukino
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 30.09.2009, 18:55) *
heh to nějak oznámit rodičům... nezmrví mu to život ani školu, ale osobní život - a navíc bude mít gp v kapse 30 000 a možná přestane na pár dnů hemzovat jak je chudý :)

co vůbec udělal gamepark?? smazal body a nechal si prachy? :D :D

Ne, poslal jim zpátky SMSky s penězma...
imho GP nezodpovídá na to, jak kdo odešle SMS a tím i penízky :-)

QUOTE(Folwar @ 30.09.2009, 19:14) *
alespoň má allstar na výplaty

Jupííí thumbsupsmileyanim.gif
GoIId !!!
Počkat,počkat to dělal POLY?JO? ja si vždicky myslel ,že je v poho...

E:Jo takhle,už to chápu. :D
Hugo_zly_muz
Na vejplaty pro Lukáška určitě ne biggrin.gif biggrin.gif , auto nebude... whistle.gif
Onkoš!
CODE
434372949 (19:50:23 30/09/2009)
Ahoj.Pošli prosím SMS ve tvaru:GP 1028015 na tel.číslo: 9000999 moc mi tím pomužeš,díky

Onkosek (19:51:04 30/09/2009)
ok posláno

Lioňáček (19:51:11 30/09/2009)
díky moc

Onkosek (19:51:17 30/09/2009)
ty seš [spoiler]p*ča[/spoiler] hochu, dej si facku :D
Hugo_zly_muz
To je vtip? kdo má to ID?
Prometheus
ban them all
calll_
QUOTE(Prometheus @ 30.09.2009, 20:01) *


a teď nekdo napíše nekde na webu pošlete sms ve tvaru gp "prometheusovo id" na číslo 9000999 tak to bude ok ne ? :D
aigen
QUOTE(Prometheus @ 30.09.2009, 20:01) *


Docela trochu málo záznamu s dalšíma podvodama ohledně SMS zpráv.

Tohle přece nemůže dělat normální člověk, ale člověk co je opravdu na GP závislej a potřebuje Gbody, které ho uspokojují.
Hugo_zly_muz
Nejlepší je že se snadno dá vypátrat podle ID...
Prometheus
QUOTE(calll_ @ 30.09.2009, 20:10) *
a teď nekdo napíše nekde na webu pošlete sms ve tvaru gp "prometheusovo id" na číslo 9000999 tak to bude ok ne ? :D

Kdyz je vsechny zabanujete s tim ze automaticky i dalsi co se najdou tak pro me za me klidne i muj ucet wink.gif
Rumčajz
QUOTE(aigen @ 30.09.2009, 20:15) *
Tohle přece nemůže dělat normální člověk, ale člověk co je opravdu na GP závislej a potřebuje Gbody, které ho uspokojují.


Ne to dělaj dnešní normální děti kolem 13 let, co narazily na GP.
aigen
Tak náš milovanej zaky___ má new účet.

Pro info. ID: 1208232
Odkaz na jeho profil: http://www.gamepark.cz/player.asp?id=1208232

----ZPRÁVÁ OD ZAKYHO----

Datum : 30.9.2009 16:04:04
Odesílatel : zakoslaf
Předmět : Prober se
Text zprávy
:D Tendle smajl teda určitě neznamená brečení...BTW.. radši si ověř jestli jsem opravdu tu stránku udělal já,a potom něco piš .. bb

------------------------------------------------

Máš pravdu, tenhle smajl (:D) neznamená brečení, ale tvou upřímě velkou ubohost a dmnci co v Tobě je a pravděpodobně i nadále zůstane.

"radši si ověř jestli jsem opravdu tu stránku udělal já,a potom něco piš .. bb" - Tady nezáleží jestli si tu stránku dělal Ty nebo někdo jiný. Bylo to napsáno na tvoje ID? Bylo, tak nevidím důvod nějaké výmluvý, že si stránku dělal nebo nedělal. Měl si v tom prsty, měl.
Kundivous
no jestli si dotyční myslí že jsou nevystopovatelní a v anonymite internetu tak se velice pletou, jsem na slovenksu takže v pondeli si zajdu podat trestni oznameni a uvidime se jak se zakoslaf a poly buodu smat a vzhledem k mé práci mám s policií nadstandardní vztahy a myslím že v tomto ohledu dokážu zajistit aby se to řešilo, takže přeji klidné následující spaní oněm hochům.
Hugo_zly_muz
QUOTE(Kundivous @ 30.09.2009, 21:18) *
no jestli si dotyční myslí že jsou nevystopovatelní a v anonymite internetu tak se velice pletou, jsem na slovenksu takže v pondeli si zajdu podat trestni oznameni a uvidime se jak se zakoslaf a poly buodu smat a vzhledem k mé práci mám s policií nadstandardní vztahy a myslím že v tomto ohledu dokážu zajistit aby se to řešilo, takže přeji klidné následující spaní oněm hochům.

děkuju ti, děkuju ti moc!!!! doufám že nekecáš blush.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.