Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: "diagonála"
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty
MemphiS
Zdravíčko, poslední dobou slyším hodně o diagonále v CoD. Může mi někdo osvětlit co to je, co to dělá, jak se to dělá, ... ?
Danigo__
QUOTE(MemphiS @ 09.10.2009, 18:43) *
Zdravíčko, poslední dobou slyším hodně o diagonále v CoD. Může mi někdo osvětlit co to je, co to dělá, jak se to dělá, ... ?

Lol tak to nevim ani ja =DD whistle.gif
MemphiS
To čumím, že tu nikdo nenapíše... dokonce ani jouda Karel Zagor
xeon-
je to blbost, zbytecny forum
Pupek Námořník
QUOTE(Dejnigou @ 11.10.2009, 00:02) *
Lol tak to nevim ani ja =DD whistle.gif

Tak proč sem píšeš?

QUOTE(MemphiS @ 11.10.2009, 08:59) *
To čumím, že tu nikdo nenapíše... dokonce ani jouda Karel Zagor

Chtěl jsem, ale vůbec nemám páru o co jde, tak jsem se zdržel, ale na tvoje požádání sem píšu :)
Nokitel
Prej bug. whistle.gif
Kundivous
Někteří hráči argumentují tímto výrazme, že se jedná o umělý bug vyvolaný hráčem, kdy při tlačení 3 tlačítek naráz dojde určitým mechanismem k seknutí hry a dotyčný vidí protihráče o vteřinu dříve než on jeho. Což má být ta bugová výhoda.
Toto pojetí se dostalo ke mě, ale je otázkou zdali a jeslit se zakládá na pravdě.

Můj osobní názor je tan, že se jedná špíše o výmysl uměle živený a používaný jako pseudoargument. WH je asi z mody tak ted tu je "diagonala"
mrtwak
Kdyby to byla pravda, přišlo by se na to mnohem dřív
MemphiS
QUOTE(Kundivous @ 11.10.2009, 13:42) *
Někteří hráči argumentují tímto výrazme, že se jedná o umělý bug vyvolaný hráčem, kdy při tlačení 3 tlačítek naráz dojde určitým mechanismem k seknutí hry a dotyčný vidí protihráče o vteřinu dříve než on jeho. Což má být ta bugová výhoda.

Tohle jsem taky slyšel. Je to takové to, když protihráč kouká do země ale přitom se dívá na mě zabije mě?
Nidecker _
QUOTE(MemphiS @ 11.10.2009, 14:43) *
Tohle jsem taky slyšel. Je to takové to, když protihráč kouká do země ale přitom se dívá na mě zabije mě?

jj to je presně ono ... je fakt že když proti tobě hráč děla "diagonalu" tak jde zabít, ale vidíš mu třeba jenom loket a on ti už vidí hlavu a má věči šanci tě zabít.. ale co já vim tak před rokem sem se divil furt waakymu proč čumi do země.. ani on nevěděl co děla.. ale proste takle se vykláněl furt a pak přide hráč nitro a da si nick dnl jako že diagonala..

BTW mephisi cg k 2000 komentum :D
Danigo__
QUOTE(Pupek Námořník @ 11.10.2009, 11:46) *
Tak proč sem píšeš?

Chtěl jsem, ale vůbec nemám páru o co jde, tak jsem se zdržel, ale na tvoje požádání sem píšu :)

abych se to dozvedel omg brain on :) turned.gif
*Hentai*
"Máš WHčko!" je rozhodně lepší výrazivo než: "Máš diagonálu!"

Takže jsem jednoznačně pro oldschoolový WH!
Kundivous
hodně lidí o tom mluví a mohl by někdo ukázat záznam adminům? Jelikož mě to přijde jako docela blbost
Crudow
ja kdyz se vyklanim abych videl za prekazku cumim taky do zeme ale proto abych videl pripadneho leziciho hrace blizko u me...
xeon-
co to řešíte:D žádnej bug to neni tak nemelte blbosti :))
MAXX´´´
Vůbec nevím, o co jde, rád bych viděl nějaké to demo třeba nebo návod, jak se to dělá.
Nidecker _
QUOTE(Crudow @ 12.10.2009, 20:27) *
ja kdyz se vyklanim abych videl za prekazku cumim taky do zeme ale proto abych videl pripadneho leziciho hrace blizko u me...

ty kdyz chces udělat diagonalu tak ji neuvidíš, protože ty koukáš na hlavu ale ten panák kouka do zeme tudíž mu neni vidě tolik loket tak si představ mapu harbor rusák mezi němec v ELKu rusak kouka na pixel do elka a němec děla diagonalu v elku rusák ho nevidi a umře.. jako vidět ho může, ale nemůžě ho zabít protože vidi ani ne celej loket ale němec mu vidí hlavu.. :-)
MemphiS
QUOTE(Crudow @ 12.10.2009, 20:27) *

To je samozřejmost, ale pak jde vidět trhnutí hráče směrem nahoru, kdežto u případu "diagonály" tě zabije tím, že střelí do země.
QUOTE(xeon- @ 12.10.2009, 23:06) *
co to řešíte:D žádnej bug to neni tak nemelte blbosti :))

Tak nám tu objasni co to znamená.
ada.acs
omg je to vec stara jak svine, jenom ted o tom vsichni pisou nechapu proc...proste pomalu se leanujes se zoomem a miris trosku niz, to je vsechno, nic na tom neni jenom ten zpicenej nazev
MemphiS
A proč se kvůli tomu tak rozčiluješ? eh-smiley.gif
MAXX´´´
QUOTE(MemphiS @ 14.10.2009, 17:17) *
A proč se kvůli tomu tak rozčiluješ? eh-smiley.gif

Tady jde přece o tak hodně! whistle.gif
maxx_
Toto pojetí se dostalo ke mě, ale je otázkou zdali a jeslit se zakládá na pravdě.

tak tohle je fakt extremni demence to uz fakt neni mozny jakej kus vo...tohle vymyslel i stim loktem co tu mele nidecker je kravina loket vidite maximalne kdyz o vas vi a zacne ten dotycnej co de stou vasi diagonalou strilet predem jinac ste videt normalne uz sem to zkousel...jinac kdyz rychle leanujete doprava nebo se nekde sikovne nalepite na pravej na zed tak je vam videt taky jen kus lokte a kousicek hlavy takze je to jen o tom jak moc se na vas vyleanuje kez by vsichni hrali s diagonalou a bez toho lamackyho clipu a updownu
Tecka
dekuju za vyzivne ctivo. koukam ze si tento nesmysl vymyslel akorad nekdo kdo nedokaze pochopit ze ten kdo de do leanu tak kouka do zeme protoze ho strasne nastve (tak jak me) kdyz ho nekdo zabije a lezi mu pritom pod hlavni zbrane treba na tuto vec si u me stezovalo mraky lidi uz od pradavna ale je to zpusobeny akorad tim ze ten kdo ceka je dycky pomalejsi nez ten kdo tam jde protoze je "uspanej" cekanim a cumenim do jednoho mista kdezto ten co jde do leanu tak se porad soustředí na menici se prostředí které pomalu odhaluje při strafu a leanu. jinak podotykam ze me klavesnice 3 tlacitka nepobere :) proste plynule se jde do leanu a jak neco vidim tak zvedam zbran a strilim ten druhej opravdu vidi pouze kus tela protoze je to asi tak jak kdyz strilite na vystelovanyho na pixel taky hlava temer neni videt… akorad se to udela v pohybu a hned se vraci. Ale toto není bug toto je akorad to ze to nepobere tomu druhymu hlava ;) jinak nevim co jineho byste ještě chteli oznacit jako bug to muzeme zakat lean uplne…
MemphiS
Poslední dobou se to tu nějak moc rozmáhá... admini udělejte s tím něco thumbsup.gif
Kundivous
Již se to zde rozebíralo a nikdo nikdy nepřinesl jasný důkaz o tom, zdali se to skutečně děje nebo je to celá nafouknutá záležitost. Navíc po 6 letech hraní se náhle zjevila tato věc?
Closed
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.