Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Quidy
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty: United Offensive > Turnajové poháry & Klanbáze
dr.w3cko©
kazdej druhej team ma spatny quidy a normalne hrajou a pak se divej ze maj kontumaci.bordel v tom je a hraje si kdo chce
Bizziiik
wecko zab je za to :-D
G.i.k
jn, nějak podobně to bylo i na turnaji Kill or by Killed nebo jak se to DM menovalo, viď w3
dr.w3cko©
QUOTE(G.i.k @ 22.10.2009, 19:48) *
jn, nějak podobně to bylo i na turnaji Kill or by Killed nebo jak se to DM menovalo, viď w3

ano tam sem mel blbej a sel jsem z turnaje regulerne. vpoho moje chyba uznal jsem to skoro bez kecu biggrin.gif
Rumčajz
jo, hlavně ty co s nima hrajem ctf v klanu maj všichni quidy blbě furt ))))
-Andysek-
tady urcite nehraje nekdo jinej za nekoho pod cizim nickem,,,, kontrola guidu je uplne pičá*na, steje jako kontumace za ne!!! thumbsdown.gif thumbsdown.gif
sistema
QUOTE(-Andysek- @ 22.10.2009, 21:28) *
tady urcite nehraje nekdo jinej za nekoho pod cizim nickem,,,, kontrola guidu je uplne pičá*na, steje jako kontumace za ne!!! thumbsdown.gif thumbsdown.gif

Ano máš pravdu je nadlidský výkon ho vyplnit správně..... thumbsdown.gif
Nikdy neříkej nikdy worship.gif
dr.w3cko©

ty vis prt po 14 dnech na gparku thumbsup.gif hraj si jak chces me to je jedno.pak te sejmu az to budes mit blbe
-Andysek-
to ze sem se tady nenarodil jako ty neznamena ze sem tady prvni den ;-) ;-) a ja mam quidy dobre aby se potom do me nemohl neaky blbecek jako ty za to oprit :-) :-) Gl a bb t_closed.gif
dr.w3cko©
QUOTE(-Andysek- @ 23.10.2009, 13:15) *
to ze sem se tady nenarodil jako ty neznamena ze sem tady prvni den ;-) ;-) a ja mam quidy dobre aby se potom do me nemohl neaky blbecek jako ty za to oprit :-) :-) Gl a bb t_closed.gif

vidis ses hodnej.tak je to spravne thumbsup.gif lovu zdar
Nenriki

to že sme všichni "jedna velká rodina" neznamená, že férová rodina. divil by ses, kolik lidí z gfm můžeš potkat na zahraničních serverech s jistýma hráčskýma pomůckama thumbsdown.gif a pak mi říkej, že takový člověk by nebyl schopný se s někým prohodit při zápase
dr.w3cko©
QUOTE(Nenriki @ 23.10.2009, 22:34) *
to že sme všichni "jedna velká rodina" neznamená, že férová rodina. divil by ses, kolik lidí z gfm můžeš potkat na zahraničních serverech s jistýma hráčskýma pomůckama thumbsdown.gif a pak mi říkej, že takový člověk by nebyl schopný se s někým prohodit při zápase

tady nemuzes nic resit z lidma co hrajou jen gfm.apsolutne sou mimo hru
Rumčajz
QUOTE(Nenriki @ 23.10.2009, 22:34) *
kolik lidí z gfm můžeš potkat na zahraničních serverech s jistýma hráčskýma pomůckama

Vim o někom kdo ty "pomůcky" měl i tady whistle.gif neva.
Rafaello
ja taky, dokone i admini whistle.gif bejvaly
Nenriki
QUOTE(Mimo pravidla @ 24.10.2009, 11:14) *
Vim o někom kdo ty "pomůcky" měl i tady whistle.gif neva.

veřejné doznání? biggrin.gif

QUOTE(Rafaello @ 24.10.2009, 12:16) *
ja taky, dokone i admini whistle.gif bejvaly

no i nějaký ten současný by se našel... whistle.gif ale neroznášejme drby thumbsup.gif innocent.gif
Rumčajz
QUOTE(Nenriki @ 24.10.2009, 13:28) *
veřejné doznání? biggrin.gif

To už je dávno a nebylo to UO. Líběj se mi ty děti co ve hře píšou, že to na GP nejde.
Rafaello
vsecko jde
Shotgunman
takže od guidů k cheatům. Bohužel s tim se nedá nic dělat, je to něco jako viry, taky snima efektivně bojovat nejde
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.