Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Hunkusage.dat
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty
Lakam
Ahoj kdyz kamos se chce pripojit na servr tak mu to napise kdyz jse mu nacita ta mapa a kdyz to ma uz skocit na tu mapu tak mu to napis

''Can not write to Hunkusage.exe'' to znamena v prekladu ''Nelze zapsat na Hunkusage.exe''

Nevite cim to mam udelat aby to slo?! prosíím

Dekuji za vase odpovedi thumbsup.gif
bighead
zkus jít do mainu, najít soubor hunkusage.dat ( klikni pravým na myši, dej vlastnosti a podívej se, jestli není zaškrtnuto "pouze čtení")
Lakam
¨Ted jsme mu to rekl a udelal to a stejnak mu to porad nejde
L@chtan
QUOTE(Lakam @ 28.10.2009, 17:08) *
¨Ted jsme mu to rekl a udelal to a stejnak mu to porad nejde


Možná zkusit povolit to u všech hunkusage.dat prostě dát hledat hunkusage a co to najde to povolit biggrin.gif
Lakam
Zkusimto u kamose a jeste piste pls dalsi navrhy beru vse co se da blush.gif
bighead
QUOTE(Lakam @ 28.10.2009, 20:28) *
Zkusimto u kamose a jeste piste pls dalsi navrhy beru vse co se da blush.gif

zkus to jak píše lachtan, některé servery běží na jiných složkách než je main a ty také obsahuje ten soubor....
Lakam
Hele jeste mi naspal kamos at to zkusim uplne odstranit vsechny hunkusage.dat v cod je jsou 4 mylsite ze by to slo?!
WITAS
A úplně nejsnadnější je ty soubory hunkusage.dat smazat, hra si při připojení vytvoří nové, v případě hry na publicu cod1 bych to viděl na složky main a addons (CoD1 hráči nebíjte mě, mám CoD1 nahráno asi 10 hod, takže přesně netuším jak to tu máte pořešeno se složkami).
baNd!ta'
QUOTE(Lakam @ 28.10.2009, 17:22) *
Ahoj kdyz kamos se chce pripojit na servr tak mu to napise kdyz jse mu nacita ta mapa a kdyz to ma uz skocit na tu mapu tak mu to napis

''Can not write to Hunkusage.exe'' to znamena v prekladu ''Nelze zapsat na Hunkusage.exe''

Nevite cim to mam udelat aby to slo?! prosíím

Dekuji za vase odpovedi thumbsup.gif



a co mu ty soubory přeposlat ze své složky?Jesli nema origo cod ale pouze stažené,mohou být poškozené.Zkus mu to přeposlad od sebe :)
Lakam
stacilo smazat| thumbsup.gif
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.