Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: Dragon Age: Origins
GamePark.cz fórum > Hry > Ostatní hry
DaveM
Vyšla dlouho očekávaná RPG z dílny Bioware (Baldurs Gate, KOTOR, Mass Effect), jaký je Váš názor na hru?

Dle mě je to návrat do starých časů. Grafiku neřeším, jelikož už od začátku bylo jasné, že to bude duchovní nástupce Baldurs Gate . Soubojový systém je skvělý, rozlehlý svět, dialogy mezi NPC nebo obchodníkama a místo až dost krvavá obtížnost (hraju na easy a už jsem 266 krát chcípnul). Co mě ale na ní dost štve je, že jde vidět tak částečná konzolitost a hra vede hráče za ručičku. Ale je to jenom malá drobnost, která se dá oželet. Jaký na tu hru máte názor vy?
Tipos
Vypada dost dobře ale není to muj styl. Ty kouzla draci.. Mě se osobne dost líbí mount & blade
Beluga
Mám nahraný sotva asi tři hodiny.

Zkusil jsem mága, ale vůbec mě to za něho nechytlo. Nějaký "dream realm" a já nevim co. Možná je to klišé, ale nejsem zvyklý, abych byl jako mág nějaký otrok, co nesmí dělat, co se mu zlíbí...

... takže jsem to rozjel podruhé za lidského válečníka.

Docela to ujde. Hraju na X360. Grafika vážně není nic extra, je to ale divné. Nemá to stíny a textury jsou neostré. Přitom jsem zatím nenarazil na nijak rozsáhlé lokace. Mass Effect vypadal 100x líp.

Vlastně jsem se ještě nedostal do pořádné akce, ale co mi vadí. MÁLO SKILLŮ! Hraju válečníka s mečem a štítem a nemám do čeho rozdělovat body. Většina schopností je nakonec úplně k ničemu a skoro se mi zdá, že až na pár vyjímek jsou negativa téměř rovnocená tomu, co u schopnosti získám.

Jinak na Easy a 266x death? To jsi docela lama :D
Cloud
Zatim hraju za maga a je to teda lepsi nez za valecnika :) jinak ta hra je super, ackoliv bych tam rad videl malinko akcnejsi stranku, lehce ve stylu Mass Effectu, ale nemuzu mit vsechno, hej!

Jinak co se tyce grafiky, nemusi to bejt super top next gen. Podle me ta hra vypada krasne. Bezi mi na my low-end sestavicce na vysoky detaily, tak proc si stezovat?
I-I.e.r.g.o.t.I-I
Vo co de a k čemu by ste to připodobnili?


Zrovna sem načal torchlight... a pravda, neni to špatný, i když ty hry sou celkem pořád jedno a to samý diablo :)
Beluga
QUOTE(I-I.e.r.g.o.t.I-I @ 07.11.2009, 15:15) *
Zrovna sem načal torchlight... a pravda, neni to špatný, i když ty hry sou celkem pořád jedno a to samý diablo :)


Torchlight jsem ukr... nakoupil předevčírem. Mile překvapilo.

Tohle je takovej KotOR kříženej Mass Effectem (Kotor - souboje, ME - celkovej feeling, HUD a tak).
DaveM
trochu nepochopím lidi co to srovnávají s Mass Effectem, když ten je čistě akční RPG a tohle je čistokrevné RPG (zjednodušenost kvůli konzolím). Grafika je taková, jelikož se na hře začalo pracovat od vydání NWN a tady nejde o grafiku ale o hratelnost
Beluga
Mass Effect je předchůdce tohohle, jestli se nepletu, tak jede na stejném enginu a přdevším za tím stojí ti samí lidé. Bioware.

Udajně to má být takový ideový nástupce Baldurs Gate, ale já BG nikdy moc nedal, tak nevím, co je na tom pravdy.
DaveM
Belugo promiň, ale to co je v Dragon Age není Unreal Engine 3, protože ten na tohle není stavěný. Dragon Age jede na enginu Eclipse
 Harry 
Ta hra je pro mě naprostým zklamáním a to z prostého důvodu- příjde mě to jako reskinovaný Neverwinter Nights 2 . Vypadá to jako Neverwinter Nights 2 , hraje se to jako Neverwinter Nights 2 a dokonce to má velice podobnou hlavní zápletku (hledájí se spojenci proti armádě "temna") a co víc Neverwinter Nights 2 byl lepší...
repeek
NENI to podle AD&D, ani z forgotten realms... velika, velika chyba! a dalsi roky marnyho cekani na dalsi vec...
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.