Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: minusove body GP
GamePark.cz fórum > Fórum > GamePark
blackholesunn
kvoli akym komentarommam minus 30 bodov? nijak som nenadaval ani nic podobne , tak kvoli comu ???? toto je nonsens dizzy.gif ... a poprosim odpoved
Krusty
kvůli krátkým, nesmyslným, vulgárním a nonsense komentářům. jestli si něco takového psal, tak máš mínus rolleyes.gif
Tipos
Jestli jsi píše komentáře typu: Lol.. Mazec... Rofl.. Nechtěl bych.. tak se nediv :)
Napiš vždy aspoň jednu větu ne slova.
Neltarion
Tohle je na mě moc,to že jste mi jednou strhli asi 70 bodů to jsem bral protože jsem nevěděl co jsem už psal,ale když napíšu že je to video zajímavé a vy mi za to strhnete body tak se mi to zdá přehnaný,vím je to jen blbých 10 bodů ale jde o princip že za chvíli se tu budu bát napsat komentář aby jsem nebyl v mínusu.
blackholesunn
toto fakt neni normalne ked niekto napise ze to video je zaujimave a paci sa mu video a dava 5/5 strhavate zato body takisto, tak neviem o com tu je rec, ziadne lol, rofl a podobne, vy to strhnete za hocijaku kravinu ... proste ide vam asi len o to aby nikto nic nekomentoval thumbsup.gif
blackholesunn
som zvedavy co robite kvoli urazlivym komentom jak je napr na dabing mrazika, velmi som nato zvedavy

nulky xD ˇ4Tˇ30ˇ1xXxˇ3iˇ4c1

njn lowky slovaci,kteri jsou uply nuly xDD smeju se jim xDD
Legio IX
QUOTE(blackholesunn @ 22.12.2009, 16:19) *
som zvedavy co robite kvoli urazlivym komentom jak je napr na dabing mrazika, velmi som nato zvedavy

nulky xD ˇ4Tˇ30ˇ1xXxˇ3iˇ4c1

njn lowky slovaci,kteri jsou uply nuly xDD smeju se jim xDD


Dej adresu a hned to smažu. Hledat se mi to nechce.

Příště sem: http://forum.gamepark.cz/index.php?showtopic=34753


smazáno
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.