Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: krusti vurt musite zamikat
GamePark.cz fórum > Fórum > GamePark
Pepsik_
jani kdyz jsem hral piskvorky tak kazdy psal ze pouzivam program tak jak jsi mam uzivat hru na gp jen a jen za to muze vase strana ale kdyz me tu nechcete ok tak se mejde a preju nekterim adminum hezky zivot a zbyten no... tak pa

by Pepsik
A.l.i.3.n
pa bye.gif
^_^ azzu
QUOTE(Pepsik_ @ 21.12.2009, 16:27) *
a preju nekterim adminum hezky zivot a zbyten no... tak pa

Chudák kundivousek, bude muset platit další okno. :)
L@chtan
QUOTE(A.l.i.3.n @ 21.12.2009, 16:42) *
pa bye.gif

Kolik že pepsíkovi je a co vlastně umí? :)
PipBoy
Podšlu dto do otova slobníku naučního, se budou dyvyt, kam se dostala šeština.

Pepsíku, víš co se stane?...radši fakt jen hraj, nebo zabanujou celou vaší ulici.
vEprik?
postin in epic thread rolleyes.gif
Sakrblé
Lukino
To už tu jednou taky bylo ne? Ale tak ahoj bye.gif
Kazer
QUOTE(Lukino @ 21.12.2009, 17:21) *
To už tu jednou taky bylo ne? Ale tak ahoj bye.gif

co si taky kruty...ale zas je pravda.....ked chce...tak nech ide :D
Lukino
QUOTE(Kazer @ 21.12.2009, 17:35) *
co si taky kruty...ale zas je pravda.....ked chce...tak nech ide :D

Já jsem Krutý? krusti je krutý biggrin.gif

Když někdo odchází, slušnost je se rozloučit whistle.gif
Kazer
QUOTE(Lukino @ 21.12.2009, 17:37) *
Když někdo odchází, slušnost je se rozloučit whistle.gif

jasne ja ties budem na DNES koncit...mam sa rozlucit?.... :D
Lukino
QUOTE(Kazer @ 21.12.2009, 17:47) *
jasne ja ties budem na DNES koncit...mam sa rozlucit?.... :D

Ty sem ale zase zejtra přilezeš... ostatně jako pepsik, takže ahoj bye.gif
Kazer
QUOTE(Lukino @ 21.12.2009, 17:50) *
Ty sem ale zase zejtra přilezeš... ostatně jako pepsik, takže ahoj bye.gif

no ved jasne....aj ja si myslim ze tu bude...mozno pod inym nickom...ale bude tu...a inak...ja neprileziam....niesom tvoj pes.....takze trochu respektu wink.gif
Lukino
QUOTE(Kazer @ 21.12.2009, 17:54) *
no ved jasne....aj ja si myslim ze tu bude...mozno pod inym nickom...ale bude tu...a inak...ja neprileziam....niesom tvoj pes.....takze trochu respektu wink.gif

Aha promiň. Jsem tě měl celou dobu za psa. Jsem se podivoval, jak je možný, že pes píše do fóra. Díky za osvětu eh-smiley.gif
Pepsik_
za1)
Jesde chcu podekovat nekterim lidem kteri mi na gp pomohli a nebo byly dobry kamosi a dekuju moc za to a to je :preu,sub zero,bojler,,taranis,uoi,katka,codeman,padis,prarocky,JIRIS,martin,chlupata babicka,tajda,brokolama,Damo dl,chosee,citron,janulku,nevadi a i calla no :) ...
za2)
Chcu omluvit jednomu cloveku ze jsem ho sklamal :Bojler
za3)
Fotky ktere jsem mel od adminu jsem smazal a znicil
za4)
Chcu podekovat GP za uziti her i kdyz 70% stoho bylo probremu
za5)
Taky se chcu omluvit i tem u kterih jsem delal dukaz jak psali vulgarne a meli za to ban
za6)
A chcu se omluvit GP co se stalo a prijimam to hold jsi to zaslousim ze jak jsem se koukal na superstar tak mi to doslo lepsi je jsi neco vzit k zrdci a ponaucit se nez to ignorovat a mit jen svuj nazor vim ze kdyz tohle pisu tak se nic nezmeni to je jasne ale as pon jsem se ponaucil a na dalsim serveru se budu chovat lepe a probremy dalsi na gp uz nechci delat tak bude lepsi uz opustit GP snad nekteri lidi jsi me budou pamatovat spis v dobrej nez v spatnem
za7)
Preju GP do noveho roku hodne stesti ,aby se dal rozvijel,aby bylo lidi na gp co nejmene jako jsem ja a aby se vedeni,adminu i hracu darilo a az maji hodne stesti a zdravi to je asi vse

z pozdravem by Pepsik


Kazer
QUOTE(Lukino @ 21.12.2009, 18:15) *
Aha promiň. Jsem tě měl celou dobu za psa. Jsem se podivoval, jak je možný, že pes píše do fóra. Díky za osvětu eh-smiley.gif

jasne aj nabuduce...rad poradim....ved ludia si musia pomahat....
Folwar
Hej. Já na tebe nemám icq, pepsiku. Potrebuju s tebou rozhovor co možná nejrychleji. Otázky ohledně GP a nějaké peprnosti hlavně. Mluvím vážně. Možná je to tvá poslední šance, před doživotním banem, říct světu pravdu o té velké křivdě.
Kazer
QUOTE(Folwar @ 21.12.2009, 18:23) *
doživotním banem

dozivotnym?....a ako to...to mu daju cip do hlavy aby nevidel stranky gameparku?.....smenim poskytovatela internetu...takze ina ip...a este aj novy nick....a fakcim dalej ...easy ne?
Folwar
QUOTE(Kazer @ 21.12.2009, 19:26) *
dozivotnym?....a ako to...to mu daju cip do hlavy aby nevidel stranky gameparku?.....smenim poskytovatela internetu...takze ina ip...a este aj novy nick....a fakcim dalej ...easy ne?


Čekáš odpověď?
__sXe__
Nie som čech ale asi by som lepšie zvládol češtinu ako niektorý odtialto... Btw - folwar dobrý nápad napísat článek. Pepsika chválim max proto že o tomto on nenapsal článek, páč každej kto se loučí s GP píše články biggrin.gif
^_^ azzu
QUOTE(Pepsik_ @ 21.12.2009, 18:16) *
.....

Málem jsem se rozblečel, jak mě to dojalo. wub.gif
Kazer
QUOTE(Folwar @ 21.12.2009, 18:29) *
Čekáš odpověď?

ja nwm..as chces tak sa vyjadry :D zakazat ti nemozem :D
Folwar
QUOTE(__sXe__ @ 21.12.2009, 19:29) *
Nie som čech ale asi by som lepšie zvládol češtinu ako niektorý odtialto... Btw - folwar dobrý nápad napísat článek. Pepsika chválim max proto že o tomto on nenapsal článek, páč každej kto se loučí s GP píše články biggrin.gif


To zas nebude jen vo ňom též mám(e) nějaké hranice kýčovitosti. Ale jako vložka dobrý, ne? :-|
Kazer
QUOTE(__sXe__ @ 21.12.2009, 18:29) *
Nie som čech ale asi by som lepšie zvládol češtinu ako niektorý odtialto... Btw - folwar dobrý nápad napísat článek. Pepsika chválim max proto že o tomto on nenapsal článek, páč každej kto se loučí s GP píše články biggrin.gif

pisat clanok.....?....rovno napis knihu....bol by to bestseller :D
+-=
Berny_Vole a teď Pepsík , kdo příště ?
Kazer
QUOTE(+-= @ 21.12.2009, 18:34) *
Berny_Vole a teď Pepsík , kdo příště ?

mozno.....macko puuu :D::D
L.T.Sm@sh
QUOTE(Kazer @ 21.12.2009, 18:35) *
mozno.....macko puuu :D::D

http://www.youtube.com/watch?v=wRArDLaZvKk
Kazer
QUOTE(L.T.Sm@sh @ 21.12.2009, 18:37) *

mozno...ale bolo to originalne... :D
calll_
celkem zajímavé sledovat jak se tohle fórum mění
Kazer
QUOTE(calll_ @ 21.12.2009, 18:49) *
celkem zajímavé sledovat jak se tohle fórum mění

no jj zacalo sa pri nejakom luceni s Gp...a teraz sme pri gumi mackovy lol :D
calll_
QUOTE(Kazer @ 21.12.2009, 19:00) *
no jj zacalo sa pri nejakom luceni s Gp...a teraz sme pri gumi mackovy lol :D

ja som to myslel tak celkovo nie len tento topic)
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.