Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: [Ban]
GamePark.cz fórum > Fórum > GamePark
Zmrdecek001
Zdravim všechny, (dnes)včera jsem obdržel BAN na Piškvorky za vulgaritu (Admin zubatej,) s tím souhlasim, ale je mi divné proč mi nejde CoD 2 --> Klient? Vždi? Banjsem dostal na Piěkvorky a ne na CoD 2 ? to v tom případě nemusí být v Banlistu rozdělení na Sekce.



Děkuji předem za odpovědi. (Omluva za Nick: jiný možný, aby mi šel mě nenapadl....)
Jamaic
Sed[L]ak GPID 903210
Počítej že za ten nick ho budeš mít delší ;}
Tipos
Dostal jsi ban na cele gp. Né jen na piškvorky.

To bych já mohl dostal ban na codu 2 a mohl si hrát na codu 4. To tak nejde...
Slamb
uživatel dostane ban za vulgaritu na svůj účet 903210, přčemž se zjistí, že má další účet se stejným nickem, jako tady na foru...
jak moc blbej musí někdo bejt, aby si po obdržení banu za vulgaritu a deaktivaci účtu s nevhodným nickem založil totéž ještě na gp foru? eh-smiley.gif
prodlouženo na dvojnásobek...
Tipos
loleq... toho nicku jsem si vubec nevšim..

to bych ho hned vyfuc*oval.

t_closed.gif (bych řek)
Zmrdecek001
Jaj tak toto je moc směju se :D ještě píšu že sem zkoušel asi 10 nicků aby mi to fůrum vzalo, ale nebralo to nic, tak mě to naštvalo a hodil sem tam tenhle + tady snad nejde o nick, ale o to nač sem se ptal.... pokud vím, tak případné odpovědi netýkající se tohoto témata jsou brany za OT a tim i poruseni pravidel fora..... tkze si ty kecy ohledne jinych veci, nechte na priste...... dekuji....

//edit: jeste me dostalo to ze za nick na foru se mi navisi ban na GP o 18 dni :D smich vsemu :D :D :D za nick prodluzovat ban jaj, kde se to zije... :D :D :D ale co už :)
Slamb
sloupec hra v banlistu je určen k tomu, aby bylo vidět, kde uživatel k banu přišel, nemá to nic společnýho s tim, kde ban platí nebo neplatí - platí všude...
pokud si zkoušel tak málo nicků, je třeba si rozšířit slovní zásobu, využít k tomu můžeš příslušnou instituci...
btw ke tvýmu konečnýmu návrhu nicku mě napadá varianta decko001, což obsazený neni...
Zmrdecek001
QUOTE(Slamb @ 30.12.2009, 10:12) *
uživatel dostane ban za vulgaritu na svůj účet 903210, přčemž se zjistí, že má další účet se stejným nickem, jako tady na foru...
jak moc blbej musí někdo bejt, aby si po obdržení banu za vulgaritu a deaktivaci účtu s nevhodným nickem založil totéž ještě na gp foru? eh-smiley.gif
prodlouženo na dvojnásobek...



+ ten nick na GP ---> Zmrdecek001 už je tam déle, zhřejmě měsíc.... + tady naforu sem zkoušel ___Sed[L]ak___ a neslo ani skoro zadna kombinace, nic, tak me tonastvaloa prsknul sem tam Zmrdecka... nevim co se ti na tom nicku nelibi.... mel sem ho i jinde a nikomu to nevadilo...... tak nevim proc by to mel bejt problem zrovna tady.....
Kolaakostky*
Jdi si skončit nebo to už nehul !!
+-=
QUOTE(Zmrdecek001 @ 30.12.2009, 12:53) *
Jaj tak toto je moc směju se :D ještě píšu že sem zkoušel asi 10 nicků aby mi to fůrum vzalo, ale nebralo to nic, tak mě to naštvalo a hodil sem tam tenhle + tady snad nejde o nick, ale o to nač sem se ptal.... pokud vím, tak případné odpovědi netýkající se tohoto témata jsou brany za OT a tim i poruseni pravidel fora..... tkze si ty kecy ohledne jinych veci, nechte na priste...... dekuji....

//edit: jeste me dostalo to ze za nick na foru se mi navisi ban na GP o 18 dni :D smich vsemu :D :D :D za nick prodluzovat ban jaj, kde se to zije... :D :D :D ale co už :)

Přečti si pravidla a až pak plač ...

+ Tohle je GPforum , tak proč by to nemělo bejt provázané s GP ?
Zmrdecek001
QUOTE(Slamb @ 30.12.2009, 12:59) *
sloupec hra v banlistu je určen k tomu, aby bylo vidět, kde uživatel k banu přišel, nemá to nic společnýho s tim, kde ban platí nebo neplatí - platí všude...
pokud si zkoušel tak málo nicků, je třeba si rozšířit slovní zásobu, využít k tomu můžeš příslušnou instituci...
btw ke tvýmu konečnýmu návrhu nicku mě napadá varianta decko001, což obsazený neni...




btw. až já budu děcko tak GP bude socialní skupina blbších..... + tvý narážky na nick, si nech pro jiný + neser se mi do nicků a do slovní zásoby, když vo mě víš kulový..... buď tak laskav...... do tebe se taky nidko nesere, tkse neser do vostatnich.....
Legio IX
QUOTE(Zmrdecek001 @ 30.12.2009, 13:00) *
nevim co se ti na tom nicku nelibi.... mel sem ho i jinde a nikomu to nevadilo...... tak nevim proc by to mel bejt problem zrovna tady.....


Pokud si připadáš jako "zmrdeček" , tak tě docela lituji biggrin.gif
Rumčajz
Proč mu prodlužuješ ban v cod2 za nick na foru? Snad dostane suspend ne...
Zmrdecek001
QUOTE(Legio IX @ 30.12.2009, 13:02) *
Pokud si připadáš jako "zmrdeček" , tak tě docela lituji biggrin.gif



jaj :D :D :D dalsi narazka na nick :D ten nick je nic! tady se resil ten ban system, kerej je uz vyresen :) tudiz LOCK! Pacbeztak tu nekteri pisou pico***** viz: Slamb atd.. :D

+ nepujdu si skocit kvuli tomu ze semna GP dostal ban :D to fakt ne hele, vy mozna jo,aleja ne :D :D :D :D :D :D
Beluga
No po tom posledním příspěvku to na něj myslím sedne docela dobře.
Střelte ho do kolena a nechte trpět.
coldik
co to sem lozí v poslední době za zoufalce? jenom tupě zírám..
Mrdkožrout
QUOTE(Men.T.oS @ 30.12.2009, 13:05) *
Proč mu prodlužuješ ban v cod2 za nick na foru? Snad dostane suspend ne...


Taky si říkám.. odjakživa se za blbosti na fóru suspendovalo, ale s GP to nemělo moc co dočinění..
Zmrdecek001
QUOTE(coldik @ 30.12.2009, 13:24) *
co to sem lozí v poslední době za zoufalce? jenom tupě zírám..



jakej zoufalec? ja se jen byl informovat na Ban system, oni se pakzacly srat do nicku, atd.... tk to neser na me whistle.gif
Slamb
QUOTE(°° Hou Hou Hou °° @ 30.12.2009, 13:26) *
Taky si říkám.. odjakživa se za blbosti na fóru suspendovalo, ale s GP to nemělo moc co dočinění..

jo, za blbosti, ale tenhle materiál přece nenechám za dva tejdny jít znova do hry, jako by tam podobnejch případů neměli dost...
Zmrdecek001
QUOTE(Slamb @ 30.12.2009, 13:47) *
jo, za blbosti, ale tenhle materiál přece nenechám za dva tejdny jít znova do hry, jako by tam podobnejch případů neměli dost...



jaj dit si se mnou ani nehral ty smoulo... biggrin.gif a ani me neznas, tk laskave mlc, diks rolleyes.gif a hodnotit podle forka, to by nenapadlo ani mamlase.....
Lukino
Ale ne nebudeme zlý. Až po novým roce...
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.