Nápověda - Vyhledávání - Členové - Kalendář
Plná verze: AIM mapy CoD 1
GamePark.cz fórum > Hry > Call of Duty
drunknmonkey
zdravim.. chcem sa spytat, ako si stiahnem subor zzz_auto_kick_killer_v1.5.pk3, resp. kde, lebo mi ho nestiahne pri loadingu cez gamepark.cz/main/downloads...
a ake subory k tomu este potrebujem aby som mohol vytvorit server?
za skoru odpoved dakujem..
bighead
QUOTE(drunknmonkey @ 13.01.2010, 01:53) *
zdravim.. chcem sa spytat, ako si stiahnem subor zzz_auto_kick_killer_v1.5.pk3, resp. kde, lebo mi ho nestiahne pri loadingu cez gamepark.cz/main/downloads...
a ake subory k tomu este potrebujem aby som mohol vytvorit server?
za skoru odpoved dakujem..

Ahoj,
bohužel je někde chyba, v nejbližší době to opravíme, a proto ti zatím poradím vypínat stahování ve hře...
Postup jak ho vypneš:
1 - V klientu spus? hru
2 - Jakmile začne hra odpočítávat zmáčkni ESC
3 - V nastavení více hráčů najdeš položku download ( stahování ) vyber NE
4 - otevři konzoli přes ; ( pod tlačítkem ESC ) a vymaž z konzole ; napiš /reconnect
5 - Měl by ses připojit na server.
bmx_rider
oprava :) tu ; nemaz ;)
MAXX´´´
QUOTE(bmx_rider @ 13.01.2010, 17:30) *
oprava :) tu ; nemaz ;)

To je rada za milión ... Většina lidí jí maže a když to tak udělá, tak se tam stejně připojí zpět a žádná chyba nikde nebude. whistle.gif
bmx_rider
ja kdyz tu ; smazu tak mi to nejde...tak se prosim te maxiku nezlob na me...promin mi to...a prosim ostatni co si mysli ze porad rypu a otravuju...tak to nejdriv vysvetlete tyhle gumě,kamkoli napisu uz je tam a ma hemzy....maxiku jsi velky kluk,tak se tak chovej a hled si sveho zlabu
dik
MAXX´´´
QUOTE(bmx_rider @ 13.01.2010, 18:17) *
ja kdyz tu ; smazu tak mi to nejde...tak se prosim te maxiku nezlob na me...promin mi to...a prosim ostatni co si mysli ze porad rypu a otravuju...tak to nejdriv vysvetlete tyhle gumě,kamkoli napisu uz je tam a ma hemzy....maxiku jsi velky kluk,tak se tak chovej a hled si sveho zlabu
dik

Co to meleš? Zame? si před svým prahem a ukliď si na písečku, nevíš, co píšeš. Je to druhé téma, které jsi založil / napsal, kam jsem hodil svůj komentář, když píšeš v drtivé většině pouhé nesmysly.

A takhle si mluv doma s fotrem, tady na to není nikdo zvědavej, tak si nech uřážky pro něj. Dále prosím, abys mi nepsal soukromé zprávy, nechci si s Tebou psát, děkuju.
Danigo__
tohle tema bych lockoval :)
bighead
zavíráme, opět diskuse mimo téma
bighead
otevírám opět téma

Mělo by to být opravený a nyní už by to nemělo nic psát ohledně uvedeného downloadu...
MemphiS
je jedno, jestli napíše ;reconnect, nebo /reconnect whistle.gif
Pupek Námořník
QUOTE(bmx_rider @ 13.01.2010, 18:17) *
ja kdyz tu ; smazu tak mi to nejde..

Musíš místo toho napsat /

QUOTE(bighead @ 25.01.2010, 14:09) *
otevírám opět téma

jupíííí

QUOTE(MemphiS @ 25.01.2010, 15:02) *
je jedno, jestli napíše ;reconnect, nebo /reconnect whistle.gif

To první ti ušetří práci
MAXX´´´
Už se těším, až si tam zastřílíme.
Toto je "lo-fi" verze našeho obsahu. Pokud chcete pracovat v plné verzi s více informacemi, formátováním a obrázkyklikněte, prosím, zde.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.